Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

5 minutes ago, MiNa said:

Na posnetkuh dirke mi najbolj v oči padejo napol prazne tribune...

Kriza?? sam kakšna?

Zverinsko navijanje cen, cena karte 2021 in letos za isto tribuno je bila letos cca 70€ večja. Da ne govorimo o tem kakšne so cene na dirkališčih. Za gp vikend naju je lani kostalo cca 600€. Pa se nisma preseravala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

Ma ne, nisi. Ti si…pridigal resnico. Edino. Tvojo. :D 
 

 

 

 

tak si ti razumel. ps. še vedno je to moja resnica in ponavljam: po moje si ni zaslužil kazni

 

Ti zahtevaš od mene, da spremenim svoje mnenje, jaz tega od tebe ne zahtevam :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Rossi pravi:

Valentino Rossi s svojo VR46 academy radira! Bagnaia več kot suvereno, ostali samo udeleženci, več niso zmogli. Kosilnica tam kjer mu je mesto, talenta zgleda ni več (muca papala) - brez masine vec kot ocitno ne zmore! Skratka forza Ducati, forza VR46 academy!!! Vale, dobr si jih nauču!!! Rossi for the masses!!! Vse jih šolaš, pa čeprav iz fotelja, kaksen car! Še komentatorja sta danes onanirala nanj 😀

Če bi šolarčki iz VR Academy sedeli na Hondah ali Yam bi bili tam, kjer je njegov hudo "nadarjen" bratec iz njegovega razreda šolarjev, torej daleč, daleč zadaj.... vemo se kje se je vozil lani na Duceju in kje se danes na Hondi......bi ti šolarčki pripeljali v cilj, ko gledalci že skoraj vdirajo na pisto pred oder 🤪............pa z vsem spoštovanjem do Pecota in ostalih akademikov .....trenutno so v vrhu zaradi nadvlade Duceja in nekonkurenčnosti ostalih znamk....na žalost taka situacija, naj se zamislijo pri Hondi in Yam.....kosilnica je imal pa najbrž najboljšo dirko na Dučeju, glede na to kje je bil v prvem ovinku po štartu, na lanskem letniku dirkalnika, najboljši od preostalih žalujočih, na aktualnih letnikih dirkalnikov, tudi s hudimi posodobitvami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Ti zahtevaš od mene, da spremenim svoje mnenje

Ne. Nikoli. Niti pod razno. Zakaj bi to pocel? Pravim samo, v tem primeru nimas niti priblizno prav. 

 

2 hours ago, Lipstick said:

Spoštovani....pa res mislite, da bi rdeči komitet dovolil, da št. 1 ne bo slavodobitnik na koncu......je gdo opazil s kakšno lahkoto je No. 1 po ciljni prišel na 1. pozicijo ..... 


Kaj pa pricakujes drugo leto? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ne. Nikoli. Niti pod razno. Zakaj bi to pocel? Pravim samo, v tem primeru nimas niti priblizno prav. 

 

lahko da nimam, ampak še vedno mislim, da je bila kazen pretirana :P

 

MotoGP   · 

Sledi
  · 
 
 
If you use the shortcut you have to lose 1 second when rejoining the circuit :P 
As Martin didn't do it, he was handed a LLP!  :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

MotoGP je zanimiv prav zaradi MMja, ki je fajter do konca.

Markec se pelje izvenserijsko.

Popravljeno . Popravil Snečer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem gledal štart, pa zamudo, ker se mu moped ni spustil do konca, kako so ga ublali z leve in desne...ajjoooj. Marsikdo bi v tem primeru zagnal celo dramo, fajtr je samo stisnu zobe in rinu dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami MM navijači...tip pač pretirava in še veliko podporo Dorne je imel. Španci so ga izbrali, da bi premagal Rossija, ni se ravno izšlo. V bistvu gre pri tem športu za italijansko špansko prevlado v moto športu. Španci želijo imeti najboljšega "kralja"...drugi tako ne pridejo blizu...eni imajo Dorno, drugi imajo Ducati 🙂

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tribune niso ble prazne.😂 Vrjetn je folk v vrsti za vodo stal, k je blo vroce. Pa na VR46 stantu.😂 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
6 hours ago, Luka66 said:

Če bi šolarčki iz VR Academy sedeli na Hondah ali Yam bi bili tam, kjer je njegov hudo "nadarjen" bratec iz njegovega razreda šolarjev, torej daleč, daleč zadaj.... vemo se kje se je vozil lani na Duceju in kje se danes na Hondi......bi ti šolarčki pripeljali v cilj, ko gledalci že skoraj vdirajo na pisto pred oder 🤪............pa z vsem spoštovanjem do Pecota in ostalih akademikov .....trenutno so v vrhu zaradi nadvlade Duceja in nekonkurenčnosti ostalih znamk....na žalost taka situacija, naj se zamislijo pri Hondi in Yam.....kosilnica je imal pa najbrž najboljšo dirko na Dučeju, glede na to kje je bil v prvem ovinku po štartu, na lanskem letniku dirkalnika, najboljši od preostalih žalujočih, na aktualnih letnikih dirkalnikov, tudi s hudimi posodobitvami....

A daj no. Glede na enormen talent, ki naj bi ga vrtnar imel je zalostno, da vec kot kvalitetno kosenje trave se ni pokazal. Sem pa tja kak preblisk, katerga praviloma zelo hitro ponisti s kako kosnjo. Sej men je naceloma vseen, zaenkrat je se zanimivo gledat tale spas, ceprav je blo vcasih velik bols. Je pa zdej fajn gledat cilija, brecerja pa se koga, ki so mel tolk prot Valetu za posrat, a zdej majo to sranje s padalcem. Glede VR46 mladcev pa seveda, jahajo Ducati val, enako kot je vrtnar se svercal na Hondi. Pa zdaj vidmo kaj je pustil za sabo. Cisti pustos, mu talent prav nic ne pomaga, se mora stulit v Ducati. Cemu, talent pa to? Isti je k drugi, brez makine vidmo kok je dober. S tem, da temu je se raketo ratalo unict. Ce sm se kej zlagal, shut me, sam mogoce kaj ne drzi? 

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snečer said:

MotoGP je zanimiv prav zaradi MMja, ki je fajter do konca.

Markec se pelje izvenserijsko.

Zato so na pol prazne tribune, kar je pa gor pa vecinoma rumeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Sami MM navijači...tip pač pretirava in še veliko podporo Dorne je imel. Španci so ga izbrali, da bi premagal Rossija, ni se ravno izšlo. V bistvu gre pri tem športu za italijansko špansko prevlado v moto športu. Španci želijo imeti najboljšega "kralja"...drugi tako ne pridejo blizu...eni imajo Dorno, drugi imajo Ducati 🙂

teorija zarote :P

lahi vs spaniardi :D

pa nisem MM navijač, vem pa da je dober, prekleto dober. 

lp

ex vr46navijač, zdej pa trenutno navijam za nr2 v prvenstvu. 

pred 38 minutami, Rossi pravi:

A daj no. Glede na enormen talent, ki naj bi ga vrtnar imel je zalostno, da vec kot kvalitetno kosenje trave se ni pokazal. Sem pa tja kak preblisk, katerga praviloma zelo hitro ponisti s kako kosnjo. Sej men je naceloma vseen, zaenkrat je se zanimivo gledat tale spas, ceprav je blo vcasih velik bols. Je pa zdej fajn gledat cilija, brecerja pa se koga, ki so mel tolk prot Valetu za posrat, a zdej majo to sranje s padalcem. Glede VR46 mladcev pa seveda, jahajo Ducati val, enako kot je vrtnar se svercal na Hondi. Pa zdaj vidmo kaj je pustil za sabo. Cisti pustos, mu talent prav nic ne pomaga, se mora stulit v Ducati. Cemu, talent pa to? Isti je k drugi, brez makine vidmo kok je dober. S tem, da temu je se raketo ratalo unict. Ce sm se kej zlagal, shut me, sam mogoce kaj ne drzi? 

podobne pravljice kot si jih napisal sem pred časom točno tule v tej temi bral o VR46 (katerega navijač sem bil)

Je to zgolj slučaj, al foušija, da se ne vidi niti cm čez planko? 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Sami MM navijači...tip pač pretirava in še veliko podporo Dorne je imel. Španci so ga izbrali, da bi premagal Rossija, ni se ravno izšlo. V bistvu gre pri tem športu za italijansko špansko prevlado v moto športu. Španci želijo imeti najboljšega "kralja"...drugi tako ne pridejo blizu...eni imajo Dorno, drugi imajo Ducati 🙂

Nisem navijač dirkačev in ko je konec dirke preklopim. Ne vem, če imam karkoli po naključju od Marqueza... nova čelada je celo od Klovna :)

Ga pa rad pogledam, ko vozi na nož in jih keglja, drugi so precej bolj anemični. Dirka brez njega ni tako zanimiva.

Da bi se vozil pražit na vročino in to še plačat 100 eur+ pa mi na kraj pameti ne pride. Na tvju dirko vidiš bolje, brez motenj, ogled nazaj itd. in še boljše pivo iz hladilnika.

Tudi Rossija sem včasih z veseljem gledal, nekje do prestopa k Dućetu, potem je šlo samo navzdol od obnašanja dalje, prav patetičen je postal in predolgo vlekel agonijo.

MM ima v 2025 zadnjo možnost, da še kaj večjega doseže, sicer bo penzija.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kugelschreiber pravi:

Ne. Nikoli. Niti pod razno. Zakaj bi to pocel? Pravim samo, v tem primeru nimas niti priblizno prav. 

 


Kaj pa pricakujes drugo leto? 

Italija v paketu......razen če se No.1 ne polom......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Rossi pravi:

A daj no. Glede na enormen talent, ki naj bi ga vrtnar imel je zalostno, da vec kot kvalitetno kosenje trave se ni pokazal. Sem pa tja kak preblisk, katerga praviloma zelo hitro ponisti s kako kosnjo. Sej men je naceloma vseen, zaenkrat je se zanimivo gledat tale spas, ceprav je blo vcasih velik bols. Je pa zdej fajn gledat cilija, brecerja pa se koga, ki so mel tolk prot Valetu za posrat, a zdej majo to sranje s padalcem. Glede VR46 mladcev pa seveda, jahajo Ducati val, enako kot je vrtnar se svercal na Hondi. Pa zdaj vidmo kaj je pustil za sabo. Cisti pustos, mu talent prav nic ne pomaga, se mora stulit v Ducati. Cemu, talent pa to? Isti je k drugi, brez makine vidmo kok je dober. S tem, da temu je se raketo ratalo unict. Ce sm se kej zlagal, shut me, sam mogoce kaj ne drzi? 

Jp, talent da ali ne, tip ima več naslovov v razredu Moto GP, kot vsi skupaj na gridu v tem razredu, OK dobil jih ni na talent in skilse, ampak na račun švercanja pri Honde, ki so jo v času njegovih uspehov vozili tudi drugi ala talentirani racerji pa nič kej velikega od njih, je pa bila kakšno leto Honda res superiorna.....japanerji so se xebali sami sebe s svojim načinom dela in ne-odzivnostjo, ki ga danes sodobni dirkaški šport ne prenese več.....trenutno je najboljši kosec trave LM, half bratec VR iz njegove hude akademije, za katerega vemo da dirka, ko se izpiše na ekranu, da je out v travi in je na odličnem 24 mestu v skupnem seštevku z 1, beri eno osvojeno točko 🤪  tudi s hudum talenotm in sorodstvenimi pol geni ne gre, očitno, za njim so le testni vozniki, no ne vsi DP in PE sta pred njim, ki sta vozila po eno dirko, je pa treba priznat, da nima konkurečne mašine, samo tak hud akdemik bi lahko tudi kaj s talentom naredil 😉......kje so torej še ostali hudi talenti iz akademije velikega utajevalca davkov iz Tavullie, s konkurenčnimi stroji, še bolj zadaj kot netalentirani kosec.....FM eden prvih akademikov VR, ima tovarniško specifikacijo letošnjega Duceja bi moral biti v skupnem seštevku vsaj tam kjer je MM, torej med prvimi 4,  se vozi v sivem povprečju, mi ga je žal, MB z enakim strojem kot MM, podobno neopazen, realno ni čisto tako, do sedaj je bila opazna rumena barva njegovega dirkanika, tam nekje zadaj...... ja danes je dirkaški šport tak, da brez dobre makine ne gre, celo VR akademiki s hudimi talenti o katerih je bilo napisano, toliko hvale ne morejo delat čudežev.....tudi Peco je nedolgo tega kosil travo in potem jokcal v boksu, da ne ve zakaj, da ni kriv in vse tiho je bilo, tu HM je bil travi in priznal, da je zafrknil on.....MM vozi na nož in ko rukne prizna da je sam zaj....je vsaj zanimivo, brez jokcanja, trenutno je pač best of the rest za lanskim dirkalnikom....se strinjam, da je bilo včasih bolj zanimivo, ko je bilo dirkanje bolj štro na pisti in napeti odnosi v boksih, če ne bodo nekaj ukrenii bo kmalu GP dirkanje sterilno kot F1, kejr šefi ekip prepričujejo dirkače, da ne razkirat in prehitevat, ker lahko sesuejejo dirkalnik vreden X mio in bi bila to velika škoda.....   kaj ne drži, ja če bi pozorno prebral moj prvi tekst, na kaj je bil komentar in ga razumel bi mogoče vedel in nebi bilo treba kake zadeve ponovno pisat v nekoliko drugačni obliki,  npr. kar se tiče dirkalnikov, če racer nima konkurenčnega stroja je lahko ekstra talent, kot npr. mladi PA, pa ne bo odmevnih rezultatov, mogoče kaka super uvrstitev, ko se vse poklopi ..... torej, napisano je bilo o hudi razturanciji VR akademikov.....poglejmo, kje so; torej, dva akedmika sta med prvimi tremi na letošnji tovarniški specifikaciji Duceja, ki je za razred boljša od vseh osatlih strojev, z njim bi bila na vrhu cela vrsta racerjev na gridu, vmes med njima je tudi en neakademik, ki mi ga je žal, da bo verjtno spet popušil, no potem je pa na trenutni razpredelnici ena cela vrsta netalentiranih neakademikov.... kje so ostali talentirani akademiki?? Od 10 mesta navzdol v skupni razvrstitvi  🤪  in to velika večina na konkurenčnem stroju, tako, da razen dveh bolj slabo jahajo Duce val, očitno ne znajo....malo manj brezveznega trolanja in malo več realnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker si se pustil sprovocirati in pasti na nivo, kjer se dela norca iz dirkacev. 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Nightmare said:

Škoda, ker si se pustil sprovocirati in pasti na nivo, kjer se dela norca iz dirkacev. 

 

Lp, Samo

Saj se ni delal norca... je dejansko objektivno stanje na progi.

Drugače pa so moderatorji že zdavno napisali da bo žaljenje dirkačev kaznovano, pa do danes nič iz tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Luka66 pravi:

Jp, talent da ali ne, tip ima več naslovov v razredu Moto GP, kot vsi skupaj na gridu v tem razredu, OK dobil jih ni na talent in skilse, ampak na račun švercanja pri Honde, ki so jo v času njegovih uspehov vozili tudi drugi ala talentirani racerji pa nič kej velikega od njih, je pa bila kakšno leto Honda res superiorna.....japanerji so se xebali sami sebe s svojim načinom dela in ne-odzivnostjo, ki ga danes sodobni dirkaški šport ne prenese več.....trenutno je najboljši kosec trave LM, half bratec VR iz njegove hude akademije, za katerega vemo da dirka, ko se izpiše na ekranu, da je out v travi in je na odličnem 24 mestu v skupnem seštevku z 1, beri eno osvojeno točko 🤪  tudi s hudum talenotm in sorodstvenimi pol geni ne gre, očitno, za njim so le testni vozniki, no ne vsi DP in PE sta pred njim, ki sta vozila po eno dirko, je pa treba priznat, da nima konkurečne mašine, samo tak hud akdemik bi lahko tudi kaj s talentom naredil 😉......kje so torej še ostali hudi talenti iz akademije velikega utajevalca davkov iz Tavullie, s konkurenčnimi stroji, še bolj zadaj kot netalentirani kosec.....FM eden prvih akademikov VR, ima tovarniško specifikacijo letošnjega Duceja bi moral biti v skupnem seštevku vsaj tam kjer je MM, torej med prvimi 4,  se vozi v sivem povprečju, mi ga je žal, MB z enakim strojem kot MM, podobno neopazen, realno ni čisto tako, do sedaj je bila opazna rumena barva njegovega dirkanika, tam nekje zadaj...... ja danes je dirkaški šport tak, da brez dobre makine ne gre, celo VR akademiki s hudimi talenti o katerih je bilo napisano, toliko hvale ne morejo delat čudežev.....tudi Peco je nedolgo tega kosil travo in potem jokcal v boksu, da ne ve zakaj, da ni kriv in vse tiho je bilo, tu HM je bil travi in priznal, da je zafrknil on.....MM vozi na nož in ko rukne prizna da je sam zaj....je vsaj zanimivo, brez jokcanja, trenutno je pač best of the rest za lanskim dirkalnikom....se strinjam, da je bilo včasih bolj zanimivo, ko je bilo dirkanje bolj štro na pisti in napeti odnosi v boksih, če ne bodo nekaj ukrenii bo kmalu GP dirkanje sterilno kot F1, kejr šefi ekip prepričujejo dirkače, da ne razkirat in prehitevat, ker lahko sesuejejo dirkalnik vreden X mio in bi bila to velika škoda.....   kaj ne drži, ja če bi pozorno prebral moj prvi tekst, na kaj je bil komentar in ga razumel bi mogoče vedel in nebi bilo treba kake zadeve ponovno pisat v nekoliko drugačni obliki,  npr. kar se tiče dirkalnikov, če racer nima konkurenčnega stroja je lahko ekstra talent, kot npr. mladi PA, pa ne bo odmevnih rezultatov, mogoče kaka super uvrstitev, ko se vse poklopi ..... torej, napisano je bilo o hudi razturanciji VR akademikov.....poglejmo, kje so; torej, dva akedmika sta med prvimi tremi na letošnji tovarniški specifikaciji Duceja, ki je za razred boljša od vseh osatlih strojev, z njim bi bila na vrhu cela vrsta racerjev na gridu, vmes med njima je tudi en neakademik, ki mi ga je žal, da bo verjtno spet popušil, no potem je pa na trenutni razpredelnici ena cela vrsta netalentiranih neakademikov.... kje so ostali talentirani akademiki?? Od 10 mesta navzdol v skupni razvrstitvi  🤪  in to velika večina na konkurenčnem stroju, tako, da razen dveh bolj slabo jahajo Duce val, očitno ne znajo....malo manj brezveznega trolanja in malo več realnosti.

Velik cajta si si vzel za pluvanje po dirkači. A si prepričan, da imajo vsi iste motorje. Marko ima boljšega, Gigi je to sam povedal. 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, hajamoto said:

Velik cajta si si vzel za pluvanje po dirkači. A si prepričan, da imajo vsi iste motorje. Marko ima boljšega, Gigi je to sam povedal. 😁

A res? Vir pa je? Trust me bro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, hajamoto pravi:

Velik cajta si si vzel za pluvanje po dirkači. A si prepričan, da imajo vsi iste motorje. Marko ima boljšega, Gigi je to sam povedal. 😁

Za to napisat nisem rabil veliko časa 😉, ker hitro pišem brez tečaja in se tudi pogosto zatipkam 🤪   Narobe razumljeno, sorry, to ni nobeno pjuvanje, je pač moj komentar točkovnega stanja na cca.  pol odpeljanega prvenstva v moto GP..... lestvica je taka kot je, pa komu bilo to všeč ali ne, dirkači in ekipe so tam kjer so, vzroki pa različni......in komentar na trolanje o kosilnicah in super akademikih, ter "netalentiranih" večkrtnih prvakih.                 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 1 uro, Nightmare pravi:

Škoda, ker si se pustil sprovocirati in pasti na nivo, kjer se dela norca iz dirkacev. 

 

Lp, Samo

Na tako trolanje se ne da drugače odgovarjat, le z dobršno mero sarkazma in črnega humorja, v katerem je običajno tudi nekaj resnice, potrebno prilagoditi nivo komunikacije, sicer enostavno ni razumljiva  🤪  malo zafrkancije in paljenja mora bit, da ni dolgčas 🙃 

Popravljeno . Popravil Luka66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!