Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Kva je stajerc? Kdo je solal? 😂 Si se naonaniral od vceraj, pa ni dolg trajal. 😂😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, TakeALookAround pravi:

Kva je stajerc? Kdo je solal? 😂 Si se naonaniral od vceraj, pa ni dolg trajal. 😂😂😂

FB_IMG_1725211530287.jpg.8749ede7212d67e26be2abfc03e05d17.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be afraid, be very afraid. 
Nazgal JM za 5s, FB za 15s…

 

Tole je sedaj bil en resen ego pump. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

FB_IMG_1725212831481.jpg.ac718a12ee50f206f6c5882c1767ddf7.jpg

vr46 akademija danes spremljala MM93

80seconds...80seconds....80seconds I was BEHIND them, I did not fix ducati, I shjat my self :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Snečer said:

FB_IMG_1725212831481.jpg.ac718a12ee50f206f6c5882c1767ddf7.jpg

vr46 akademija danes spremljala MM93

Koncno se obnasa letom primerno. Kaj lepsga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka. Cestitam MMju za ponovno zmago po vec kot 1000 dnevih.

 

Nesreca med FB in AM je bila samo to...nesreca. FB je bil optimisticen, AM ga pa sploh ni mogel videti v tistem polozaju. Za moje pojme ni noben specificno kriv je pa FB kriv tega, da je rinu z glavo skozi zid za brezveze. Komot bi ga prehitel malo kasneje, ker je imel precej hitrejsi ritem. Po nepotrebnem vknjizil 0.

 

Mi je pa malo cudno kaj so delali v fabrskih boxih. FB je imel 2x iste probleme na startu in v voznji. Nazadnje je imel Martin isti problem pa so rekli da je bila slaba guma. Sam 2x v istem vikendu?

 

Ena zanimivost je to, da so eni ostri opazovalci opazili, da je GP23 boljse potegnil ven iz ovinka kot GP24. Se je tudi videlo na kamerah iz motorja, da se je GP23 boljse izstrelil iz ovinka kot GP24. Ocitno je bila glih prava kombinacija novega asfalta, motorja, soferja in se pokloplo.

 

Ali bo MM zdej bolj pogostoma zmagoval bomo videli v Misano, ki bo 2x zapored. Tam je pa Pecco bolj domac...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM se ni izneveril in se sprehodil do zmage. Martin je pobral drugo mesto, ki je bilo vredno več kot zmaga v danih okoliščinah.

Kar se incidenta tiče, je najbolj zgovoren podatek podatek super počasen posnetek od spredaj. AM nekaj časa vmes pritiska na gas. Rine Pecca tolk časa, da zgubi stik s podlago in pade... Ne vem no. Totalno neverjetno se mi zdi, da bi nekdo zavrgel možnosti za 3. mesto, da bi bratu povečal dokaj majhne možnosti za naslov. Ampak kaj drugega lahko rečem glede na videno? Čudno, res čudno. Za prvenstvo vsekakor odlično :D

Ampak sem pa kar čutil, da bo do tega prišlo. Alkič je pač neverjeten. Bog ne daj se probat izognit potencialnim težavam. Vsakič isto. Zdej še klobasa direktno čez Alexa preko medijev, ne glede na očitno, ne moreš govorit nekaj brez dokazov. Indici niso dovolj, dokazat se tako ne da. Zelo slabo.

MM zaostaja za FB 47 točk. JM je sicer 70 točk spredaj, ampak samo vprašanje časa je, kdaj bo kiksnil.

Če bo MM konkurenčen za zmago tudi v Misanu in jih bo še tam nabil, si upam trdit, da bo prvak kako dirko pred koncem, ker potem ga ne bo mogel nihče ustavit. Na neznanem terenu po Aziji bo samo še večja razlika kot v Misanu.

 

Se pa sprašujem tudi, kdo je večji bedak. Ramirez, ki je šel prehitevat svojega moštvenega kolega za eno ušivo nepomembno točko, kljub temu, da ve, da se bori za naslov, ali Roberts, ki je naredil še večjo glupost v želji, da pride nazaj pred njega... neverjetno...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, axaQ4 said:

Ali bo MM zdej bolj pogostoma zmagoval bomo videli v Misano, ki bo 2x zapored. Tam je pa Pecco bolj domac...

Ma je (spet) posteno prefukan. Kot lani, morda se bolj. To je blo grozno. 
 

14 dni nazaj bi reku da bo po misanu 1 in 2 prvenstvo vec al manj odloceno Bagnai v korist. Zdaj bo morda morda se vedno odprto. Ma ni nujno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, KennyJR said:

Kar se incidenta tiče, je najbolj zgovoren podatek podatek super počasen posnetek od spredaj. AM nekaj časa vmes pritiska na gas. Rine Pecca tolk časa, da zgubi stik s podlago in pade... Ne vem no.

Istemu posnetku sem se cudil ene tri ponovitve. Kako z desno roko ne spusti gasa. Ampak. To je superslomo. Ti da obcutk, da je mel cas. Ne, ni blo cajta. Vse je blo refleksno.  Stvar se je zgodila v trenutku, in cel dogodek alex ni vec sedel na motorju, u bistvu se je za belanco drzal kot za ograjo nad prepadom…s kauca bi reku da bi moral apnat gas u sekundi ko je prelozil v desno…ampak kauč je precej udobna zadeva. Dirka ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  FB mi deluje, tak kulturen, fin dečko, ko je v vodstvu od pričetka dirke in je bajk nastavljen optimalno ga težko kdo prehiti, podobno kot HL v njegovih dobrih časih, vendar on je dirkal bolj na nož, imam občutek, da je FB preveč "sterilen", mehak, nedvomno je pod velikim pritiskom vseh, morda je premalo prljav, za oštre borbe, ki jih bo deležen že v bližnji prihodnosti,  taki so namreč vsi super šampioni, na tiskovki leporečenje o korektnosti, v dirki pa no mercy in preko "trupel" do uspeha.... MS v F1, pa VR, HL, MM,....   FB profi dirkač ni dve leti dirke na tem dirkališču, pa on in njegova tovarniška ekipa čisto zgubljena brez lanskih data podatkov, ne morejo dobro  nastavit bajka me preseneča in potem aktualni 2x WC javno pove, da mora pogledat dato od MM, da bodo lahko rešili težave, sicer to ravno niso v celoti uspeli, vendar me je razočaral s to izjavo, bi bilo bolje, da bi bil tiho....... VR in HL sta imela postavljeno steno v graži iste ekipe, da ni bilo kopiranja nastavitev, no danes so drugi časi, vsi copy, je moderno in hitrejše, se pa človek praša ali ti hudi dirkači razumejo delovanje bajka.......... to crash prehitevanje na tesno FB ni bilo potrebno, bil je hitejši in do konca še dovolj krogov, da bi to prehitevanje lahko elegantno rešil kot pravi prvak, 1 in 2 sta bil toliko spredaj, da ni imel možnosti za kaj več kot biti 3 na postolju, škoda za oba, sreča, da ni poškodb......dobil pa postolje mladi  PA, bodoči šampion, se ne pusti na lahko, je oštar v duelih.....vsi ostali ta hudi izkušni racerji je iz tabor KTM za njim, ekipo Gresini, res delujejo kot družina, je ona šefica in nosi tri vogale 😉 so mi všeč, JM letos deluje tudi bolj inteligentno, ne gre na glavo, morda dovolj za naslov prvaka, bo zanimivo na koncu, realno sta le dva pretendenta, bomo videli, če bodo moral prii Dučeju kaj ukrepat, silom prilike......MM ima toliko izkušenj in znanja, še vedno tudi občutkov, da je bilo samo vprašnje časa njegova prva zmaga z Dučejem, zato so ga pripeljali, brez testov zagotovo ne     .....se bo pa moral FB navaditi na take oštre duele, to včeraj je bil ta mal M, naslednje leto bo prišel ta veliki M in bo še bolj pokalo....se veselimo, vsi, gledalci, sponzorji, TV hiše......bo zanimivo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.svet-hitrosti.com/bagnaia-marquez-je-iskal-to-trcenje/?feed_id=8450&_unique_id=66d4b0701974e&fbclid=IwY2xjawFCkQ1leHRuA2FlbQIxMQABHYe6b9t2sFn1qLVvuDRI7Ge-G0AOxoXbupCOw69Ghq4626oRIqNrbgTvwg_aem_b8uHv_5UFO_kc-s7y1AS4Q

Dobro so Španci potolkli Italijana na domači dirki, kaj so mutili, da je imel MM tako nenormalno prednost za letos je vprašanje. Če je res, da ga je še AM namerno povozil se bo začelo s takimi provokacijami, kot z Rossijem. Španci so grdi do konca, veliko bolj fer so Italijani do sedaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, vandrovec said:

https://www.svet-hitrosti.com/bagnaia-marquez-je-iskal-to-trcenje/?feed_id=8450&_unique_id=66d4b0701974e&fbclid=IwY2xjawFCkQ1leHRuA2FlbQIxMQABHYe6b9t2sFn1qLVvuDRI7Ge-G0AOxoXbupCOw69Ghq4626oRIqNrbgTvwg_aem_b8uHv_5UFO_kc-s7y1AS4Q

Dobro so Španci potolkli Italijana na domači dirki, kaj so mutili, da je imel MM tako nenormalno prednost za letos je vprašanje. Če je res, da ga je še AM namerno povozil se bo začelo s takimi provokacijami, kot z Rossijem. Španci so grdi do konca, veliko bolj fer so Italijani do sedaj...

Vsem so dali slabše gume, bencin pa še za vsak slučaj moto2 mašino, samo da so zagotovili zmago mm93 🤣.

 

AM pa itaq da ga je namerno, a ni logično da bo reskiral svoje zdravje/življenje samo da zruši pecca čeprav nima nič od tega?

 

Pizda eni rumeni ste res debili brez konkurence, oz ste konkurenca samo drug drugemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Shillien pravi:

Pizda eni rumeni ste res debili brez konkurence, oz ste konkurenca samo drug drugemu

Če ne razumeš si tega nisem jaz izmislil...pa ne preklinjaj, če ti gre na živce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant po taki poškodbi, leta suše in muke na Hondi, porinejo mu stari Duće pa celi vikend tako šolal, da nobenemu nič jasno.

Povsem brez konkurence in povedal je , da je vozil včeraj z rezervo... ko se je odlepil.

Epska vrnitev kralja.

Kar je najhuje za čredo vr46, da je zmagal z dućejem :)

Morda se tudi v Misanu kaj poklopi...

Potem pa bodo solze še bolj tekle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

https://www.svet-hitrosti.com/bagnaia-marquez-je-iskal-to-trcenje/?feed_id=8450&_unique_id=66d4b0701974e&fbclid=IwY2xjawFCkQ1leHRuA2FlbQIxMQABHYe6b9t2sFn1qLVvuDRI7Ge-G0AOxoXbupCOw69Ghq4626oRIqNrbgTvwg_aem_b8uHv_5UFO_kc-s7y1AS4Q

Dobro so Španci potolkli Italijana na domači dirki, kaj so mutili, da je imel MM tako nenormalno prednost za letos je vprašanje. Če je res, da ga je še AM namerno povozil se bo začelo s takimi provokacijami, kot z Rossijem. Španci so grdi do konca, veliko bolj fer so Italijani do sedaj...

zihr je Dorna vsem omejila mopede, sam da bi MM zmagu, nis vedu? :P

Pa še brata od MM so našuntali da FBja zbije vn iz grida. Zihr je zihr :D

 

Če pa češ prebrat mal realno:

MM je bil res dober na tej progi. Tako na treningih, kot kvalifikacijah, ter na dirki. Uradni rdeči niso uspel ponoviti zihr 100x preštudirane telemetrije.

A bo to naslednjič enako? Ja ne bo, kr verjemi.

ps. bil sem VR46 navijač, sedaj navijam za zmago Martina. Mi je pa čisto všeč, da se MM vmeša mal v prvenstvo. Še bolj bi mi bilo všeč, če bi še komu to uspelo.

AM ni Pecota čisto nič namerno povozil, vsak ki vsaj malo razume dirkanje bo videl in vedel, da je to čisti dirkaški incident, kvečjemu bi FB, če bi hotel ostat cel moral pustiti linijo AM prosto in bi ga nascal komot.

pss. FB se bo vrnil, brez skrbi. Še bo zanimivo.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, vandrovec pravi:

Če ne razumeš si tega nisem jaz izmislil...pa ne preklinjaj, če ti gre na živce

sej si ne rabiš izmislit, dovolj je da verjameš v "zaroto".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snečer pravi:

 

Kar je najhuje za čredo vr46, da je zmagal z dućejem :)

Morda se tudi v Misanu kaj poklopi...

Potem pa bodo solze še bolj tekle.

samo, jaz tule ne gledam zadeve, kot da bi MM kako čredo VR46 šolal. Vr46 ima 2 kom na gridu. MM je šolal je "ducati prvenstvo". Điđi se sam muza, ne more zgrešit, al bi mel Martina al ma MMja, v vsakem primeru ma 2 od treh najboljših. Celo FQja (al pa še koga) bi lahko imel in bi zmagoval, ker ima (duče) najboljši moped na gridu.

VR46 je zgodba v zatonu oziroma je ni več (ostaja sicer brend in romanje v Tavulijo, ki še dolgo ne bo izumrlo). Nihče ne pomisli nanjo, Njegova ekipa in tisti, ki prihajajo iz njegove šole niso več blagovna znamka VR46, temveč svoja blagovna znamka. Vsak ustvarja svojo in se bori za svoj dobiček.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

samo, jaz tule ne gledam zadeve, kot da bi MM kako čredo VR46 šolal. Vr46 ima 2 kom na gridu. MM je šolal je "ducati prvenstvo". Điđi se sam muza, ne more zgrešit, al bi mel Martina al ma MMja, v vsakem primeru ma 2 od treh najboljših. Celo FQja (al pa še koga) bi lahko imel in bi zmagoval, ker ima (duče) najboljši moped na gridu.

VR46 je zgodba v zatonu oziroma je ni več (ostaja sicer brend in romanje v Tavulijo, ki še dolgo ne bo izumrlo). Nihče ne pomisli nanjo, Njegova ekipa in tisti, ki prihajajo iz njegove šole niso več blagovna znamka VR46, temveč svoja blagovna znamka. Vsak ustvarja svojo in se bori za svoj dobiček.

 

 

mislim sem, da je zaprl g... navijačem vr46 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

AM ni Pecota čisto nič namerno povozil, vsak ki vsaj malo razume dirkanje bo videl in vedel, da je to čisti dirkaški incident, kvečjemu bi FB, če bi hotel ostat cel moral pustiti linijo AM prosto in bi ga nascal komot.

Tako pravi Peco in še marsikdo, tudi v preteklih komentarjih...ok, ne bi o tem, smo različni verniki.

 

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

VR46 je zgodba v zatonu oziroma je ni več (ostaja sicer brend in romanje v Tavulijo, ki še dolgo ne bo izumrlo). Nihče ne pomisli nanjo, Njegova ekipa in tisti, ki prihajajo iz njegove šole niso več blagovna znamka VR46, temveč svoja blagovna znamka. Vsak ustvarja svojo in se bori za svoj dobiček.

Kogar je pičila kača se še zvite vrvi boji...🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snečer pravi:

mislim sem, da je zaprl g... navijačem vr46 :)

dvomim, vsaj če sebe gledam. bil sem fan vr46 in še vedno sem, vem pa da so sedaj karte premešane in drugačne, da vr46 ni več. Starim stricem, torej borcem tipa mm pa čisto privoščim kako zmago, pa predvsem da mešajo štrene v dirki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

dvomim, vsaj če sebe gledam. bil sem fan vr46 in še vedno sem, vem pa da so sedaj karte premešane in drugačne, da vr46 ni več. Starim stricem, torej borcem tipa mm pa čisto privoščim kako zmago, pa predvsem da mešajo štrene v dirki.

a ni že v penziji? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, vandrovec pravi:

Tako pravi Peco in še marsikdo, tudi v preteklih komentarjih...ok, ne bi o tem, smo različni verniki.

 

Kogar je pičila kača se še zvite vrvi boji...🙂

z vsem spoštovanjem do Pecca, on je tip Lorenzo. Če se vse ne poklopi se joka :P 

In ne dvomim, da bo Pecco spet zmagoval letos. je eden najbolj sistematskih, talentiranih in študiozno nastavljenih talentov na najboljšem motorju, ki pa ni tip "borca v stilu MM ali v stilu Martinatorja". njemu se mora vse poklopit, mogoče oddunka 2 al 3 in to je to. Malček sterilen je.

Kaj misliš z vrvjo in kačo pa neb vedu komentirat.

Pravkar, Snečer pravi:

a ni že v penziji? :) 

ja tko je blo govora v tej temi :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!