Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Nc ni zapru, kaj bo zapru. Teb je ocitno supak odpru 😀 Koncno je talent kot naj bi bil (se za kaj drugega kot kosnjo) pokazal nekaj kar ste eni dolgo dolgo cakal. Vsa cast glede tega. Zdaj naj nadaljuje tako. V kolikor se pa spet kje zlozi pa roko fenta boste ciliji, petke in ostali spet tiho k bubice. A ne? Da zna past je ze tolkat pokazal, da ni res. Tud steklen je ze cist prevec, pofleksan isto. Ampaj ja, zmagal je, bravo. Da je pa mali brat skeglal Bagnaio je pa itak ok, spanska posla. Vse za zmago 😜

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Rossi pravi:

Nc ni zapru, kaj bo zapru. Teb je ocitno supak odpru 😀 Koncno je talent kot naj bi bil (se za kaj drugega kot kosnjo) pokazal nekaj kar ste eni dolgo dolgo cakal. Vsa cast glede tega. Zdaj naj nadaljuje tako. V kolikor se pa spet kje zlozi pa roko fenta boste ciliji, petke in ostali spet tiho k bubice. A ne? Da zna past je ze tolkat pokazal, da ni res. Tud steklen je ze cist prevec, pofleksan isto. Ampaj ja, zmagal je, bravo. Da je pa mali brat skeglal Bagnaio je pa itak ok, spanska posla. Vse za zmago 😜

a lahko pretipkaš tole izjavo, da mi bo jasno na koga se kregaš, zakaj in kaj ti je hudega storil? Prav tako bi prosil, da se pred slabšalnimi nicknejmi tipa "konjezobi", "brat od pizde" ter podobno (včasih so za VR46 pisali "penzioner") vpiše vsaj tekmovalčevo številko, da mi bo lajže razumeti razne umotvore?

Hvala :P

Sicer sem sam tebi tole napisal, ma podobne zapise berem že nekaj strani. Razna nestrinjanja je moč zapisati tudi brez žaljenja ostalih članov MSja.

Kdor zmore seveda...polpismenim se pa vsaj pol oprosti. :D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ni problem, sam omogoc mi edit. Pa "brata od pizde" mi tud ne obesat, nikol reku :)

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Rossi pravi:

Ni problem, sam omogoc mi edit. Pa "brata od pizde" mi tud ne obesat, nikol reku :)

copy/popravi/paste..pa bom jaz prelepil

ps. pa nisem rekel, da sam o teb pišem, ampak vseeno, mal se je začelo preveč srat v tej temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

@snecer: Nc ni zapru, kaj bo zapru. Teb je ocitno veselje naredu 😀 Koncno je talent kot naj bi bil (se za kaj drugega kot kosnjo) pokazal nekaj kar nekateri dolgo cakate. Vsa cast glede tega. Naj se nadaljuje tako. V kolikor se pa spet kje zlozi pa roko fenta bo pa spet tisina, ne? Da zna past je ze tolkat pokazal, da ni res. Tud steklen je ze cist prevec, pofleksan isto. Ampak ja, zmagal je, bravo. Da je pa mali brat skeglal Bagnaio je pa itak ok, spanska posla. Vse za zmago 😜

Mislm, da tole ne posega nikamor prevec. Lahko pa tud pobrises moj post, ne bo nobene zamere.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Tisti ki omeni da je to bilo zanalasc, gre lahko samo se bowling gledat.

FB (Peco) je to omenil 🙂...ampak tu so vsi ki gledajo od daleč bolj pametni 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

FB (Peco) je to omenil 🙂...ampak tu so vsi ki gledajo od daleč bolj pametni 🙂

na tv bolje in več vidiš, objektivno

zakaj bi htel Alex peka butnit?

manever je bil res nenavaden, po moje ni hotel z linije

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

na tv bolje in več vidiš, objektivno

zakaj bi htel Alex peka butnit?

manever je bil res nenavaden, po moje ni hotel z linije

Misliš, da si Peco ni ogledal posnetka...pa še telemetrične podatke, kot smo jih seveda tudi vsi gledalci videli? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Misliš, da si Peco ni ogledal posnetka...pa še telemetrične podatke, kot smo jih seveda tudi vsi gledalci videli? :hmm:

Ugibam, da je. Misliš, da to bila včeraj zadeva? po moje nepomebna...

MM93 vrnitev kralja in ko jagenjčki obmolknejo

to se je gledalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Ugibam, da je. Misliš, da to bila včeraj zadeva? po moje nepomebna...

MM93 vrnitev kralja in ko jagenjčki obmolknejo

to se je gledalo

Po moje je tam Peco malo po sili prehiteval, lahko bi počakal na boljšo priliko samo take obtožbe niso nepomembne. MM je pa imel na tej stezi nenormalno prednost pa nihče se ne vpraša zakaj...nekaj so omenjali o več informacijah glede nove podlage. Nekaj je sigurno imel, kar drugi niso...drugače more sedaj to redno ponavljati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Po moje je tam Peco malo po sili prehiteval, lahko bi počakal na boljšo priliko samo take obtožbe niso nepomembne. MM je pa imel na tej stezi nenormalno prednost pa nihče se ne vpraša zakaj...nekaj so omenjali o več informacijah glede nove podlage. Nekaj je sigurno imel, kar drugi niso...drugače more sedaj to redno ponavljati

steza kontra urinem, domača poznana steza in neizmeren talent

tudi s hondo je take proge zmagoval, ko drugje ni šlo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, vandrovec said:

Po moje je tam Peco malo po sili prehiteval, lahko bi počakal na boljšo priliko samo take obtožbe niso nepomembne. MM je pa imel na tej stezi nenormalno prednost pa nihče se ne vpraša zakaj...nekaj so omenjali o več informacijah glede nove podlage. Nekaj je sigurno imel, kar drugi niso...drugače more sedaj to redno ponavljati

Ta komentar zgleda kot da si gp začel spremljat po letu 2021

Seveda je imel nekaj kar drugi niso, oziroma nekaj  več, to je pa

Več talenta, znanja, izkušenj in verjetno tudi večjo željo po zmagi

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

FB (Peco) je to omenil 🙂...ampak tu so vsi ki gledajo od daleč bolj pametni 🙂

Seveda on vidi svojo zgodbo. Pa se rekel bi da je mogoce res, ce bi bila to zadnja dirka v sezoni, pa bi se FB in MM klala za naslov prvaka, kjer more MM zmagat, FB pa nesme bit 3 ali boljsi.

Prletu mu je iz zunanje linije, dejansko je imel FB vecjo hitrost ampak ne zadostno da ga pred apexom poci dol. alex ce bi useku po bremzi bi ali zravnal motor pa bi spet letu v njega, al pa zgubu sprednjo pa bi spet letu pod njega. Dejansko da si po 1s na krog hitrejsi pa da ves da do boljsega mesta NEMORS in gres delat tak manever.. bi lahko dal samo glavo dol, in sel tiho v boks.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
1 hour ago, Shillien said:

Ta komentar zgleda kot da si gp začel spremljat po letu 2021

Seveda je imel nekaj kar drugi niso, oziroma nekaj  več, to je pa

Več talenta, znanja, izkušenj in verjetno tudi večjo željo po zmagi

Vsega tega zadnjih 1000 dni ni imel? Se je raje kegljal, valjal, kosil? Eni ste res 'verniki', ni kaj... Sam enkrat se kvalitetno 'fukne' pa bojo jagencki res utihlni, ker bojo lahko samo se v luft gledal. Do takrat pa predlagam, da se usedemo in gledamo te neverjetne predstave, ki nas cakajo - kralj je nazaj etc... Poznavalci tako pravijo. Jejhata bo zanimivo, komi cakam.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logično je, da so mu Španci pripravili idealne pogoje za zmago...kaj vse je vprašanje, že umazana polovica steze je bila minus za tiste na tej polovici. Za Peca bi bilo bolje, da bi štartal iz druge vrste za MMjem. V glavnem mutni posli...ostalo bo pa MM moral dokazat v prihodnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, vandrovec said:

Logično je, da so mu Španci pripravili idealne pogoje za zmago...kaj vse je vprašanje, že umazana polovica steze je bila minus za tiste na tej polovici. Za Peca bi bilo bolje, da bi štartal iz druge vrste za MMjem. V glavnem mutni posli...ostalo bo pa MM moral dokazat v prihodnosti...

Kako so Španci organizirali da je prav Bagnaia kvalifikacije končal točno na tretjem mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Kugelschreiber said:

Kako so Španci organizirali da je prav Bagnaia kvalifikacije končal točno na tretjem mestu?

Mene zanima kaj vse so mu pripravili, res me zanima, ker ti veleumni teoretiki zarot zgleda ne pogruntajo da če so "španci umazali progo" so jo za vse, razen če je posebne sorte umazanija ki vpliva na vse gume razen mm93ove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

FB (Peco) je to omenil 🙂...ampak tu so vsi ki gledajo od daleč bolj pametni 🙂

seveda bo omenil, ker se mu ni izšlo, ni pa omenil, da je prehitro zaprl linijo in je posledično tut sam mal kriv. Zame je to čisti dirkaški incident. Oba sta se mal uštela, nihče od njiju ni hotel v maline. Sem pa vesel, da ni bilo hujšega, ker motor, ki je zarolal Pecota bi lahko povzročil kar hude poškodbe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Rossi pravi:

Vsega tega zadnjih 1000 dni ni imel? Se je raje kegljal, valjal, kosil? Eni ste res 'verniki', ni kaj... Sam enkrat se kvalitetno 'fukne' pa bojo jagencki res utihlni, ker bojo lahko samo se v luft gledal. Do takrat pa predlagam, da se usedemo in gledamo te neverjetne predstave, ki nas cakajo - kralj je nazaj etc... Poznavalci tako pravijo. Jejhata bo zanimivo, komi cakam.

četudi ne navijaš za MM lahko priznaš, da je v tem vikendu dobesedno naredil vse prav. Lahko se zgovarjamo, da je Điđi sam njemu dal najboljši moped, pa ostale upočasnil, bi pa prej rekel, da je tak vikend slučajno odraz talenta in situacije. Brez skrbi, tako Pecco kot Martin bosta še zmagovala. Ne bo se MM samo sprehajal do stopničk :D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Logično je, da so mu Španci pripravili idealne pogoje za zmago...kaj vse je vprašanje, že umazana polovica steze je bila minus za tiste na tej polovici. Za Peca bi bilo bolje, da bi štartal iz druge vrste za MMjem. V glavnem mutni posli...ostalo bo pa MM moral dokazat v prihodnosti...

tole z mutnimi posli pa ne razumem, vsi so vedeli in vedo katera stran steze je spolzka. Da so španci lenuhi (zapis je zgolj pregovoren) ter majo radi siesto in četudi Pecco joče, da bi rad mel čisto stezo 3x ne sam 1x, je mel zlato možnost biti prvi ali četrti, torej štartati na bolj čisti podlagi.

Ne razumem, kako lahko razmišljate o mutnih poslih, pa ne sam pri MM, so bile podobne zgodbice tudi pri VR, ko dirkače na krog ločijo stotinke :P

 

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Kako so Španci organizirali da je prav Bagnaia kvalifikacije končal točno na tretjem mestu?

zlo eniostavno, če je zamujal, so pihali z ventilatorji v smeri vožnje, če je prehiteval pa so pihali kontra :P

Ti povem, vse to je ena španska kuhna (z ventilatorjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
4 hours ago, DAMI34 said:

četudi ne navijaš za MM lahko priznaš, da je v tem vikendu dobesedno naredil vse prav. Lahko se zgovarjamo, da je Điđi sam njemu dal najboljši moped, pa ostale upočasnil, bi pa prej rekel, da je tak vikend slučajno odraz talenta in situacije. Brez skrbi, tako Pecco kot Martin bosta še zmagovala. Ne bo se MM samo sprehajal do stopničk :D

Priznam, brez problema. Je blo ze nekaj casa v zraku. Tokrat je odvozil kot Lorenzo, direkt po sinah. Saj pravim, naj nadaljuje tako pa mogoce kdaj preseze najvecjega. Sam past ne sme...

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!