Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Vreme in skilsi so krojili dirko, če bi vreme zdržalo bi se za zmago verjetno udarila FB in JH, MM bi od zadaj zelo težko prišel na oder, ko pa so razmere na stezi postale tricky, zaradi kapelj, je pokazal svoje mojsterstvo in kohones, ni imel kaj izgubi, odovozil profesorsko, kot v najboljših časih....HM se zafrknil, tvegal in dobil nič, škoda, FB je pošteno opisal situacijo, ni šlo bolje, vidno razočaran, kljub vsemu pa odvozil po pameti, glede na prvenstvo..... VR je ploskal in se "iskerno" smejal, ko je MB pripeljal v box njegovega moštva  👍  zadaj pa s solzami v očeh povedal novinarjem, da bo moral na akedemiji uvesti še en predmet, da bodo njegovi akademiki boljši, ki naj bi ga predaval MM, ker pa je naslednjo sezono že zaseden, bo to namesto njega, zanj opravil,  njegov drugi veliki prijatelj Casy  😂🤣

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, KennyJR said:

Marquez je pokazal kdo je najboljši. 

Alkić je pokazal, da je tipičen italjanar. 

Martin je pokazal, da je najbolj butast.  Zaradi par kapelj je šel menjat motor na pamet. Kar je totalno neumno, če Bagnaia ni šel. Moral bi samo delat isto kot on. Kaj mu ni jasno? Imel ga je pred sabo. Ja a si neumn no... Jooo... 

A je glede na potek sploh vprašanje kdo bo prvak? Pa to je neverjetno. Samooo pri Bavdku... 

Točno to... kaj so/je razmišlal/i mi ni jasno... glede na njegovo situacijo bi samo vozil za peccom pa magari oba odstopita... 

 

Bedarija ki ga je mogoče stala prvenstva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je rekel, da se je sedaj naučil, da mu mora naslednjič samo sledit :D. Draga lekcija :D Povsem nepotrebna :D.

S tem, da sem v sekundi, ko je zapeljal v box vedel, da je bilo neumno, pa sploh na pisti nisem bil. 

Ta rdeča pravita, da sta po vonju piste prepoznala, da ne gre za močnejši naliv, ampak samo nekaj kapelj... fajn je dirkat doma :D

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravlja se sprememba za Moto3. Po vzoru Moto2 naj bi dobili monomark derivat serijske mašine in prosto izbiro okvirja. V igri naj bi bili Triumph s trident 660 in motokros motorjem 450, ducati z motokros motorjem 450 in ktm z 900 dvovaljnikom. Zarad relativno negotove prihodnosti skupine Peirer mobility, naj bi bili avstrijci bol rezervna opcija. Cilj je povecat moc, pocenit dirkanje in moto3 motorje narest dostopne za drzavna prvenstva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po eni strani super.... Po drugi strani so več kot očitno ohranili motogp, vse ostalo je pa valilnica talentov za motogp. Samo po sebi je pa vedno manj vredno. Še ne 30 let nazaj smo imeli razne Sakate, ki so bili legende 125cc prvenstva 10+ let, zdej si pa luzer, če si več kot 3 Let v Moto3. 

Po eni strani žalostno. Po drugi strani tvegano. Če imaš samo še eno molzno kravo in za trenutek neha delat mleko, je zadeve v trenutku konec. 

Moto2 je razvrednoten že 10+ let, moto3 se je še za silo držal, zdej se tudi to ne bo več... Skrbi me... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!