Skoči na vsebino

MXGP 2024


kp-kp

Priporočene objave

Tim in Jan med prvo osmerico 👍. Zgodovinska dirka za Slo. Tim zmagal in trenutno v lepem vodstvu v skupnem seštevku. Tema za debate na Motomarsu pa odprta po polovici sezone... 🙃. Kje ste moderatorji? Na FB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :P

kje ste fani mxgp? :P

Temo lahko vedno odpreš v začetku sezone, ne bo nič narobe.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tooooo Tim. Švica in 2x prvi 👍. Samo zdrži še te 3 dirke do konca sezone. Pancar tudi uspešen. Prva dirka med deseterico. Skratka, SLO je velesila motocrossa 😎.

Motocross pa prvina pravega ADV pohajkovanja. 

Dokler bo med SLO ADV bajkerji makadam pojem offroada, do takrat bo ta stran prazna samevala 😉

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gajser je car, kapo dol.

Enačit pa kros z adv turizmom in težkimi kravami pomeni imeti veliko neznanja vsaj v tej smeri, al bi rad da se rije po mx progah? Drugje je namreč prepovedano in "pssst" tudi ko se gre, se je tiho :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gotovstjo pa trdim naslednje in kar me močno moti ali boli:

serijski zmagovalci tipa Gajser ali Pogi imajo naslednji problem, ki ga ustvarijo splošne množice in novinarska srenja:

kar naenkrat se vsi navadijo, da tile norci samo še zmagujejo. Kar naenkrat je cela drama če niso prvi. Da je tretje ali peto mesto še vedno zavidanja vredno, pa bohnedaj, da bi kdo to rekel ali zapisal.

@kp-kpevo, dva posta sem zapisal, da ne bo stran samevala in oba mislim 100% resno!!

ps. med nama, nikol nisem motokrosa sledil, nikol vozil niti ne izhajam iz njega. Izhajam iz guljenja kolen po asfaltu, pa še vedno rad zaidem na šoder, predvsem pa spoštujem vse dobre voznike. Kjerkoli, kadarkoli...Si mogoče ti kaj zapisal okrog Tonija Mulca?

Odfukal je fantastično Dakar, zmagal je Mongolijo 2024....nisi? Bemti, kako ne....

https://portal24.si/toni-mulec-osvojil-prvo-mesto-na-rally-mongolia/?fbclid=IwY2xjawE5UQRleHRuA2FlbQIxMQABHflMxkvs6vLYD88bjRoE_96s-EaZdiZiKhVo2siX01WskdYuHheEwb3qmA_aem_XPjW7TbYwcyu7nQc2QaLSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

Z gotovstjo pa trdim naslednje in kar me močno moti ali boli:

serijski zmagovalci tipa Gajser ali Pogi imajo naslednji problem, ki ga ustvarijo splošne množice in novinarska srenja:

kar naenkrat se vsi navadijo, da tile norci samo še zmagujejo. Kar naenkrat je cela drama če niso prvi. Da je tretje ali peto mesto še vedno zavidanja vredno, pa bohnedaj, da bi kdo to rekel ali zapisal.

@kp-kpevo, dva posta sem zapisal, da ne bo stran samevala in oba mislim 100% resno!!

ps. med nama, nikol nisem motokrosa sledil, nikol vozil niti ne izhajam iz njega. Izhajam iz guljenja kolen po asfaltu, pa še vedno rad zaidem na šoder, predvsem pa spoštujem vse dobre voznike. Kjerkoli, kadarkoli...Si mogoče ti kaj zapisal okrog Tonija Mulca?

Odfukal je fantastično Dakar, zmagal je Mongolijo 2024....nisi? Bemti, kako ne....

https://portal24.si/toni-mulec-osvojil-prvo-mesto-na-rally-mongolia/?fbclid=IwY2xjawE5UQRleHRuA2FlbQIxMQABHflMxkvs6vLYD88bjRoE_96s-EaZdiZiKhVo2siX01WskdYuHheEwb3qmA_aem_XPjW7TbYwcyu7nQc2QaLSA

Da je moj post botroval k objavi linka o Rally Mongolija in uspehom Tonija Mulca, sem pa prav vesel... 😉👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, kp-kp pravi:

Da je moj post botroval k objavi linka o Rally Mongolija in uspehom Tonija Mulca, sem pa prav vesel... 😉👍

eni smo temu sledili, celo objavljal sem, no bom pošten, že v Dakarju 2024, Mongolije res ne, so pa to vrhunski dosežki. Tako kot Gajserjevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Neverjetno. Komaj čakam Dakar 2025 prav zaradi Tonija Mulca 👍

Najboljši slovenski dosežek na Dakarju je 3. mesto Mirana Stanovnika v skupni razvrstitvi posamezne etape. Če bo kdo izenačil ali izboljšal naj Slo rezultat bo to zagotovo Toni Mulec. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na tesno bo šlo. Še 4 glavne vožnje. Odločil bo verjetno en kiks enega ali drugega. Če Prado kiksne je konec, če kiksne Tim bo pa tudi težka, saj je prado res močan... Na koncu zna biti prvenstvo odločeno zaradi tiste ničle v Maggiori, je pa res, da je imel tudi na portugalskem dokaj slab vikend.  Tim slabih vikendov in odstopov ni imel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In je kiksnil....

2x....

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je 7 točk. Torej niti nima več vsega v svojih rokah. Upa lahko samo na čudež, ker je prado stopničko višje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da si se lotil komentirat šele na predzadnji dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K on zna sam pljuvat po dirkačih, zdej bo Gajser največji luzer.... Prado se pa piše z velko... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni znamo bit tud objektivni in povedat tako kot je... Nekdo je zadnje dirke neuničljiv, nekdo pa dela velike napake... Za nikogar nisem rekel, da je luzer in slab... To pravi hajamoto.... 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Španiji bo dež in blato ter posledično žurka kot na Rock Otočcu 😉👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!