Skoči na vsebino

POSLEDICE TELEFONIRANJA V AVTU ?!


Damian

Priporočene objave

Morala na psu.

Med vožnjo jem, telefoniram in ko sem v mestni gužvi tudi kaj preberem. Ups.

NI prav. Sem pa iskren.

LP, slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky: popolnoma se strinjam s tabo, da je kazen za mobitel prenizka sploh če jo primerjaš s kaznijo za pretečeno vozniško dovoljenje ki znaša kar poštenih 90ksit in se smatra isto kot si brez izpita. Tistim pa ki se dokaže da so v času prometne nesreče telefonirali pa podobne sankcije kot za alko nad 1,5 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem iz istega razloga tud jaz tule kjer pač sem :evil: Se še nisem prepričal ampak enkrat bom zbral jaj.a pa bom prišel stvari do dna :evil: Še vedno vidim smrklo s telefonom v ušesu toliko dolgo dokler ni počilo :x Sam ona je to naredila v levem ovinku pa je očitno mislila da je na rondoju in se je še kar mal ovinek delala :evil:

Pa si se ti že kaj pozanimal pri mobilnih operaterjih oziroma pri policiji, če se da dobiti izpisek njenih klicev za tisti mesec (vsaj tisti dan), pa da vidite črno na belem, ali je bila v času nesreče na telefonu ali ne?

Pomoje prav daleč za nazaj mobilni operaterji ne vodijo dnevnikov, ker bi bilo preveč podatkov. Nekje imam v spominu, da se da za nazaj dobiti izpisek le za največ tri mesece. Ali je bila to banka, ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je tri mesece. Smo nekaj jeseni glede tega probaval pa so rekli na policiji da samo preko sodišča in naloga. Sem pozabil takrat na veze :? pa bi danes že vedel :oops:

Bom enkrat vprašal smrklo če je telefonirala. Upam da vsaj ona ni pozabila. Sicer pa po pravici povedano ne pričakujem odgovora po resnici od nje :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostoročno telefoniranje je pa res kot en oddaljen sopotnik in če uvedemo prepoved prostoročnega telefoniranja v avtu potem lahko prepovemo tudi sopotnike.

No, no, ni cisto tako. Ce imas kolikor toliko normalnega sopotnika, tudi on spremlja stanje na cesti. Ponavadi vsi v avtu utihnejo, ce te vidijo voziti po levi, ko ti nasproti vozi vlacilec. ;-) Kolega po telefonu pa... Njemu je vseeno, saj ga ne vidi.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!