Skoči na vsebino

Rad vozim!!!


pero

Priporočene objave

ZAKAJ RADI VOZIMO??? :?: :?: :?:

Vožnja mi predstavlja radost! Ni lepšega kot se malo voziti okoli!Način vožnje odziva moje razpoloženje! 8)

Malenkosti: na semaforju stojiš in si v vzvratnem ogledalu ogleduješ lepo voznico za teboj!Tudi to je del ki ti (mi) polepša vožnjo! :wink:

Kaj pa vas osrečuje ko ste za volanom oz krmilom!!! Mogoče le malenkost!:idea:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja z motorjem mi predstavlja moj prosti čas, svobodo, takrat ko ne razmišljam o službi, problemih. Sem samo jaz, moj motor in cesta ki me pelje kamorkoli. To je način življenja, ki ga razumemo le motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ker pozabim na vse probleme

- ker sem sama s seboj

- ker je lepo in uživam

razen kadar ... nimaš bližnjega srečanja s kakim idiotom v avtu. Potem pa čist :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mi predstavlja podajšek......... :oops: :oops: :oops: :oops: JOKE

Zelo drag hobi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaj pa je definicija hobija,pa poglejte v SL Pravopis!!!! 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad vozim ker si na takšne dneve kot je današnji ščistim glavo, pozabim na sranje okoli mene in si za vsaj tistih nekaj trenutkov domišljam da sem blazno svoboden, vsaj dokler ne ugasnem motorja in ugotovim, da je vse še vedno isto sranje, le za par jurjev dodatnih stroškov sem si naredil.

jabi ga, je boljše kot psihiater :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vetr v laseh in mušice v zobeh :D

Definitivno rad vozim zaradi vetra v laseh.

Ja hudiča, a nimate čelad gor :shock:

ps- jst vozim, ker vživam v vožnji. Moji kolegi pravjo, de sem prtegnjen, k se tok furam, ampak kaj čem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad vozim, da se sprostim, se znorim, da vsaj malo grem na svez zrak, obenem pa se znebim se gore denarja, ki mi je na poti :evil: , pa se kako misko kje vidis, pa ga naspanas kakih 160 mim nje, d kr gleda, pol te pa kasnej vprasa ce vedno tk vozis, pa reces "sj to se do polovice ni blo... :twisted: :D :twisted: "...

skratka, motociklizem je moj naj sport. najraje mam zavite, a siroke in odprte ceste, z veliko moznosti prehitevanja in polaganja!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vetr v laseh in mušice v zobeh :D

Definitivno rad vozim zaradi vetra v laseh.

Ja hudiča, a nimate čelad gor :shock:

Si nor, kakšna čelada :shock: :?: Kako naj pa potem pridejo do izraza moji do sredine hrbta segajoči zlati kodri :?: :?: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad vozim ker si na takšne dneve kot je današnji ščistim glavo, pozabim na sranje okoli mene in si za vsaj tistih nekaj trenutkov domišljam da sem blazno svoboden, vsaj dokler ne ugasnem motorja in ugotovim, da je vse še vedno isto sranje, le za par jurjev dodatnih stroškov sem si naredil.

jabi ga, je boljše kot psihiater :(

predvsem ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od zasvojenosti je tudi prehitevanje!Ko odprem plin in padem mimo ni lepšega!!! 8) 8) 8) Ja zadevca res zbuja skomine!! :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja z motorjem mi predstavlja moj prosti čas, svobodo, takrat ko ne razmišljam o službi, problemih. Sem samo jaz, moj motor in cesta ki me pelje kamorkoli. To je način življenja, ki ga razumemo le motoristi.

Da da da... zaenkrat me samo skrbi kolk bencina je še v kestlu pa če bo dost olja ostal v mašini do doma... pa če bo plutovinast štoflc zdržal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker rad slišim motor, kako buta pod mano, čutim vibracije, mater, še vohat ga je lepo! :lol:

Ko grem na vožnjo je vse enostavno: jaz, motor, cesta (lepo vreme tut prav pride). Spucam možgane in zmasiram telo. Yes! Komaj čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je pa to zlo všeč :lol:

ne ne samo vožnja ampak veliko mero ima pri tem tudi druženje s prijatli :!:

pa ko naviješ gas da vleče :wink:

pizda kolk sm jst dobr :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je umetni orgazem a ne! 8)

Ja s tole definicijo se morm pa kr strinjat!Pa tko lepo je k tolk dolg traja!! :D :lol: 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je umetni orgazem a ne! 8)

Ja s tole definicijo se morm pa kr strinjat!Pa tko lepo je k tolk dolg traja!! :D :lol: 8)

Ciao,by Pero

Pri enih dlje kot pri drugih.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res smo čudni-dve kolesi,poln kestl :? pa gasa-tud jst ne vem zakaj-sm pa isti :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!