Skoči na vsebino

Rad vozim!!!


pero

Priporočene objave

Ja to je umetni orgazem a ne! 8)

Ja s tole definicijo se morm pa kr strinjat!Pa tko lepo je k tolk dolg traja!! :D :lol: 8)

Ciao,by Pero

Pri enih dlje kot pri drugih.... :wink:

Ja, z novim motorjem pa tolko bolj, kajne thundercat? ;)

Drgače pa res, vozit motor je neki prelepega. Še lepše se je vozit prijateljem pa da ima vsak svojo bejbo (svojo punco, da ne bo pomote) za hrbtom in šibaš morju naproti za popoldansko kopanje. Mmmmm...

Še neki mi pove, da je to res tisto tapravo: zmeri ku si to predstavljam se mi pojavi nasmešek ki ga ne morm spravt dol in... res, nepopisno.

Huh, gotta go back to real world. :cry:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rada vozim. pika. ni treba dodatnih pojasnil.

Maca spet klamfaš!!!Sej to že v naslovu piše (pa glih tako brez pojasnil)!!! :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se tako rad vozim ? Sem si že velikokrat zastavil to vprašanje, a vendar, preprosto povedano, ne vem. Je toliko razlogov. Poleg vetra in hitrosti še prefinjen občutek usnja, pogovori s sotrpini, potovanja, drugačnost, pobeg iz sivine, ko se vozim v dežju si na ves glas prepevam, sobotni izleti,nedeljski izleti, ponedeljkovi...,....zame preprosto način življenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pač ne morem peljati reaktivca se vozim z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pač ne morem peljati reaktivca se vozim z motorjem.

Kr fredi alternativa ane??? :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motociklizem je zavit v mistiko povprečnemu človeku, zato se močno opaža občutek amerikanizacije populacije oz strahu pred neznanim

ostali pa smo zelo preprosti ljudje, ki radi "na hitro" pobegnemo težavam z privitjem ročice za gas, s tem da zadnja guma mora mora mora premlevat podlago na offroadašem prefinjen način

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se vsedem na motor pozabim na vse ostalo in mislim le na vožnjo in prijetno brnenje motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorizem je zame hobi na katerega sem čisto otročji in mi daje elan za naprej.Ko mi v službi že vse preseda samo pomislim na vikend kako se bom vozil in že mi je lažje.Ko sem malce melanholičen in ko mi gre vse na jetra se vsedem na motor in se odpeljem v neznano in že po 50km se počutim odlično.Ne vem kaj bi brez motorja :? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!