Skoči na vsebino

Velenje- tehnični pregledi-nujno


classic

Priporočene objave

Za letošnje leto sem si omislil nov izpuh na svojem GSX-u. Zanima me a v Velenju kaj tečnarijo na tehničnih pregledih ali pa se je bolje peljati na pregled narediti v Nizko?

Enostavno se mi ne da menjat izpuha za tistih 5 minut! Izpuh je pa Wings-ov, tako da je vizualno izdelava zelo solidna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem Velenčan, ampak Postojnčani ti ne težijo....nasprotno baje da v Postojno radi vozijo tudi iz okolice k nam na servis...ker so baje tako flegma!!

Drgač pa peli kam v bljižni kraj...itak ni važno kje ga narediš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz Velenja pa ti svetujem da raje menjaj izpuh da se ne boš dvakrat

vozil gor ! V Nizki so izsti bumberji tako da je vseeno kam greš.

Pa zavore imej izpravne ker moraš dati motor na valjčke. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za letošnje leto sem si omislil nov izpuh na svojem GSX-u. Zanima me a v Velenju kaj tečnarijo na tehničnih pregledih ali pa se je bolje peljati na pregled narediti v Nizko?

Enostavno se mi ne da menjat izpuha za tistih 5 minut! Izpuh je pa Wings-ov, tako da je vizualno izdelava zelo solidna!

Kot Velenjčan ti lahko povem, da so v Velenju daleč najbolj fuknjeni tipi na tehničnih. Sicer probaj, če ne bo šlo, pač zamenjaj pa pejt še enkrat, sej ti ni treba še enkrat plačat.

Pa mamicu jim jebem, zdej tudi v sobotah več ne delajo gospodje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej je tudi v Velenju vse privat. Novi lastnik je tudi lastnik tehn. pregledov v Žalcu. Tam gre menda mimo brez problemov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej je tudi v Velenju vse privat. Novi lastnik je tudi lastnik tehn. pregledov v Žalcu. Tam gre menda mimo brez problemov!

Ja, v Žalcu gre vse čez. Menda so se tudi v Velenju skulirali.

Za mojo nivo sem zmerom iskal veze, letos sem pa v Žalcu čist normalno naredil. (raje ne omenjam rje&lukenj, veliko prevelikih gum, podloženih feder...)

gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!