Skoči na vsebino

POLICIJSKA IZKUŠNJA KOT NASVET - VABILO


Cacy

Priporočene objave

Jaz bom v soboto na Gorenjski prireditvi na MP Karavanke. Pride še kdo?

Če bo tako vreme kot v soboto- pridem -ajkej zaston? :lol: :wink:

Vreme bom naročil, je na srečo na Brezjah cerkev cel dan odprta,.... :lol: :lol:

Kar se pa plačila tiče, ..... fatnje moji, slabo ste prebrali,.... to je namreč na Gorenjskem - torej vse je zastonj, brez plačila, niente, zero, ništa, nothing..... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve spremembi:

- na območju Celja je šola varne vožnje 17. maja 2003 na istem prostoru,

- na območju Novega mesta pa je lokacija iz Velodroma Češča vas, spremenjena - bo namreč na letališču Prečna pri Novem mestu in sicer na vzporedni letališki stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še ni nič znanega. Ti pa priporočam, da se za vsak primer že prej udeležiš kje drugje. Mogoče na Gorenjskem, ti bodo imeli na mejnem platoju Karavanke.  

Če rabiš kakšno pomoč pri prijavi povej, bom pomagal.

A se je mar treba prijavit, ker na vabilu tega nikjer ne piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še ni nič znanega. Ti pa priporočam, da se za vsak primer že prej udeležiš kje drugje. Mogoče na Gorenjskem, ti bodo imeli na mejnem platoju Karavanke.  

Če rabiš kakšno pomoč pri prijavi povej, bom pomagal.

A se je mar treba prijavit, ker na vabilu tega nikjer ne piše.

Ni treba, se prijaviš na poligonu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom v soboto na Gorenjski prireditvi na MP Karavanke. Pride še kdo?

Vreme bom naročil, je na srečo na Brezjah cerkev cel dan odprta,.... :lol: :lol:

Kar se pa plačila tiče, ..... fatnje moji, slabo ste prebrali,.... to je namreč na Gorenjskem - torej vse je zastonj, brez plačila, niente, zero, ništa, nothing..... :? :?

Glede na kaj obljubljas bi lahko se Polonca prisla :wink:

Kar se pa $$$ tice je ze skoraj (povdarek na skoraj) pregovorno :roll: 8) :D

Verjamem pa na tvojo besedo 8) :idea: :arrow: tak da se kuj gor prcjazmo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v N.m. ne bom mogel, ker grem prikolco na morja štimat (žena ukazala). Za Krško sem pa prepozno prebral za soboto, v neeljo sem pa še peš zmrznu.

Računam na Radgono 26.4., ko pridem na MOTO BOOM , kljub temu pa me zanima, če bo še kje blizu N.m, ali pa vsaj v Ljubljani.

Kakšen nasvet mi bo zelo prav prišel...

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v N.m. ne bom mogel, ker grem prikolco na morja štimat (žena ukazala). Za Krško sem pa prepozno prebral za soboto, v neeljo sem pa še peš zmrznu.

Računam na Radgono 26.4., ko pridem na MOTO BOOM , kljub temu pa me zanima, če bo še kje blizu N.m, ali pa vsaj v Ljubljani.

Kakšen nasvet mi bo zelo prav prišel...

LP D

Kot vem v Ljubljani še niso vrgli puške v koruzo, in načrtujejo to zadevo za mesec maj. Kljub temu bo najbolj sigurno, da se udeležiš kakšnega treninga drugje, recimo 17. maja v Celju .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme,pridem na hrušico.a lahko zgrešim,lahk kdo bolj točno pove kje je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se ne zmenimo tako kot za na Piknik Zmrznjenih, recimo ob 9:00 na bencinski črpalki v Medvodah (upam, da ne bom na poti do tam spet poljubljal kakšen avto :oops: ), pa gremo skupaj do mesta prireditve.

To govorim za Kranj: plato Podjetja za vzdrževanje avtocest na MP Karavanke-Hrušica, datum 12.04.2003

Verjetno nas kar nekaj ne ve, ker točno je to, vključno z mano. Vem, kje je mejni prehod, sam ne vem točno kje je ta specifičen kraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme,pridem na hrušico.a lahko zgrešim,lahk kdo bolj točno pove kje je to?

Lahko se dogovorimo, da se ob 09.45 - 09.50 dobimo na bencinskem servisu Hrušica na AC Vrba - Karavanke (zadnji pred mejnim prehodom), pa vas jaz odpeljem tja.

Sicer je pa pot takšna: zaviješ iz AC za smer Kr.gora na zadnjem izvozu pred mejnim prehodom Karavanke. V naslednjem križišču z magistralno cesto pa zaviješ desno proti Jesenicam. V prvem naslednjem križišču pa zaviješ spet desno ter slediš tabli PVAC baza Hrušica. (ne moreš zgrešiti).

Še to, če pridete do table "Udine 2 km" ste popolnoma zgrešili in se obrnite nazaj :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme,pridem na hrušico.a lahko zgrešim,lahk kdo bolj točno pove kje je to?

Lahko se dogovorimo, da se ob 09.45 - 09.50 dobimo na bencinskem servisu Hrušica na AC Vrba - Karavanke (zadnji pred mejnim prehodom), pa vas jaz odpeljem tja.

Sicer je pa pot takšna: zaviješ iz AC za smer Kr.gora na zadnjem izvozu pred mejnim prehodom Karavanke. V naslednjem križišču z magistralno cesto pa zaviješ desno proti Jesenicam. V prvem naslednjem križišču pa zaviješ spet desno ter slediš tabli PVAC baza Hrušica. (ne moreš zgrešiti).

Še to, če pridete do table "Udine 2 km" ste popolnoma zgrešili in se obrnite nazaj :lol: :lol:

Super si tole povedal. Mislim, da noben tega ne more zgrešiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se ne zmenimo tako kot za na Piknik Zmrznjenih, recimo ob 9:00 na bencinski črpalki v Medvodah (upam, da ne bom na poti do tam spet poljubljal kakšen avto :oops: ), pa gremo skupaj do mesta prireditve.

To govorim za Kranj: plato Podjetja za vzdrževanje avtocest na MP Karavanke-Hrušica, datum 12.04.2003

Verjetno nas kar nekaj ne ve, ker točno je to, vključno z mano. Vem, kje je mejni prehod, sam ne vem točno kje je ta specifičen kraj.

Matr, st zgodni. Kak pa nej prebavim petkov pir do takrat? :(

Lohka mal kasnej, no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo malce opiše kako poteka dotični tečaj varne vožnje in njegova vsebina ??

Je to teorija, praksa, vaje ali kaj drugega??

Hvala za odgovore.

Udeležiti se nameravam v Postojni 19.4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo malce opiše kako poteka dotični tečaj varne vožnje in njegova vsebina ??

Je to teorija, praksa, vaje ali kaj drugega?? Hvala za odgovore.

5-10 min teorije :arrow: ostalo prakticni preizkus znanja :idea: :wink:

Pa na poligonih se menjavas in izvajas najrazlicnejse vaje pod vodstvom

mentorja, ki je na vsakem poligonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani prijatelji in znanci, sorodniki (Symru), sodelavci, motoristke, motoristi, nadškof, predsednik vlade, ministri in ostali.......

Z žalostjo v srcu Vam sporočam, da je šola varne vožnje, ki naj bi bila to soboto na Gorenjskem, zaradi napovedanih padavin ODPOVEDANA - Resno.

Izvedena bo v soboto 26. aprila 2003 ob istem času, na istem mestu.

Žal sem v tem času s prijatelji na ogledu hokeja na Finskem in zato me žal ne bo, smrk, smrk,........

Pa uživajte namesto mene. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šment.no jst bom pa takrat v španiji in me tud ne bo.

pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj zdej :?:bomo vsi sam na gorenjsko ril :lol:

danes je bil zadnji dan za oddajo prijavnic varne vožnje ki bo v soboto 19.4. v Postojni :!:

se je kašen odloču :?: --a pride kdu čez ride, se v Postojno vozit okoli keglju :?:Pa tudi po dežju bi moglu bit še bolj zanimivo :!:

:arrow: nič bat :idea: izjemoma je na dan D še vedno možna prijava :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ker vas dosti po e-mailu sprašuje kdaj so termini in kje in ne vem kaj še vse... V motosvetovem koledarju dogodkov so vsi termini in iz njih linki na vabila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo v Novo mesto? Zadeva bo na letališču v Prečni (ne na velodromu v Češči vasi, kot je bilo najprej objavljeno).

Jaz bom z rdečim tomosom E90 (verjetno najstarejšim motorjem, z najmanj kubiki, najmanšo zadnjo lučjo, največjim prednjim blatnikom, največ ogledali in največ kroma :) ).

Prepoznavnost ostalih motosvetovcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj danes so rakli da bo v soboto slabo vreme...oblačno malo dežja.....upam da bojo prestavli! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj danes so rakli da bo v soboto slabo vreme...oblačno malo dežja.....upam da bojo prestavli! :(

:arrow: zakaj ne malo avanture, pa bi imeli varno vožnjo tudi v realnih razmerah :!: kaj na cesti se obrneš :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!