Skoči na vsebino

POLICIJSKA IZKUŠNJA KOT NASVET - VABILO


Cacy

Priporočene objave

Šola varne vožnje je bila ta vikend v Novi Gorici. Udeležencev je bilo približno kot lansko leto. Tako lani kot letos sem opazil, da se mladi teh šol sploh ne udeležujemo. Pri nas so se tega brezplačnega tečaja udeležili le starejši. Beri motoristi nad 35 let. Zgleda, da vse znamo. Žalost!

Pozdrav od Roberta

P.S.: Da me ne bo kdo napadal, tako je bilo v Novi Gorici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res žalostno, :cry: ne vem zakaj :?: ne bi uspeli pridobiti kakšno izkušnjo, katera verjamem, da nam kljub izkušenim motoristom in veliko prevoženim kilometrom ni poznana :!: pa še brezplačno :wink: zato pozivam vse, naj se udeleže tečaja, kateri verjamem, bo pripomogel k večji varnosti ter izkušenosti motoristov :!:

pa ni treba mislt, da znamo vsi vozit, nekateri smo tudi nerodni :!: :arrow: 8) :lol:

preživimo dopoldne, v upanju na še večje št. varno(še bolj drzno) prevoženih kilometrov, ter doživljanju novih moto dogodivščin :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo v Novo mesto?...

Torej kdaj? :arrow:

JUTRI (petek):

Datum: 18.04.2003

Ura: med 13.00 in 17.00 uro

Kraj: Letališče Prečna pri Novem mestu (vzporedna letališka steza).

Vabljeni v cimvecjem stevilu!

Lahko se dogovorimo za skupen odhod iz LJ :idea: :arrow: :?:

Za soboto (Postojna) so napovedane padavine :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol je sola varne voznje zdej 26.4. ?

Pismo sam kurac je k ne vem kje je to ceprav sem se ze velikokrat v tej smeri pelal. A mi lohka kdo pove kje je to.

LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šola varne vožnje je bila ta vikend v Novi Gorici. Udeležencev je bilo približno kot lansko leto. Tako lani kot letos sem opazil, da se mladi teh šol sploh ne udeležujemo. Pri nas so se tega brezplačnega tečaja udeležili le starejši. Beri motoristi nad 35 let. Zgleda, da vse znamo. Žalost!

Pozdrav od Roberta

P.S.: Da me ne bo kdo napadal, tako je bilo v Novi Gorici.

Dva sva bila tam,ki jih se nimava 30 8) Sam sem bil tam tudi lani in se mi je dobro zdelo,da je bilo en par drugih vaj vkljuceno...Tko,da ce bo mozno grem tudi drugo leto....Zanimiva zadeva...priporocljivo za vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol je sola varne voznje zdej 26.4. ?

Pismo sam kurac je k ne vem kje je to ceprav sem se ze velikokrat v tej smeri pelal. A mi lohka kdo pove kje je to.

LP Simon

Poglej po temi malo nazaj (lenuh), je Cacy točno opisal pot do platoja .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pismo sam kurac je k ne vem kje je to ceprav sem se ze velikokrat v tej smeri pelal. A mi lohka kdo pove kje je to.

LP Simon

Poglej po temi malo nazaj (lenuh), je Cacy točno opisal pot do platoja .

:idea: :arrow:

Lahko se dogovorimo, da se ob 09.45 - 09.50 dobimo na bencinskem servisu Hrušica na AC Vrba - Karavanke (zadnji pred mejnim prehodom), pa vas jaz odpeljem tja.

Sicer je pa pot takšna: zaviješ iz AC za smer Kr.gora na zadnjem izvozu pred mejnim prehodom Karavanke. V naslednjem križišču z magistralno cesto pa zaviješ desno proti Jesenicam. V prvem naslednjem križišču pa zaviješ spet desno ter slediš tabli PVAC baza Hrušica. (ne moreš zgrešiti).

Še to, če pridete do table "Udine 2 km" ste popolnoma zgrešili in se obrnite nazaj  :lol:  :lol:

A bo zdej slo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo v Novo mesto?...

...Kraj: Letališče Prečna pri Novem mestu (vzporedna letališka steza).

Vabljeni v cimvecjem stevilu!

Lahko se dogovorimo za skupen odhod iz LJ :idea: :arrow: :?:

Torej jst startam ob 12:00 proti NM.

Lahko se dobimo pri Motelu Grosuplje AC LJ-ZG ob 11:50.

Pocakam 10 min pol pa picim za NM z ali solo.

Se vidimo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je mimo...

Bil na soli varne voznje... spoznal nove motosvetovce, a ne elektronik - ko se prikotalis z svojo dvokolesno ali stirikolesno masino proti LJ gremo tudi na pijaco, andrej - zelena ninja... 8) :D

Kolikor sem opzaoval sem bil edini mocvirnik (reg. LJ) med dolenjci (NM) :oops: :D oziroma se mi zdi al pa se motim da je bil se en :?: :roll:

OK. vec kdaj drugic..

Aja, bilo je super, vreme, slikalo se je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

A mi ve kdo bolj natančno povedati, kje je ta lokacija v Postojni, da ne bom jutri preveč lutal.

Ižanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAA.......Če prideš iz ljubljane po glavnem križišču v centru(hotel kras)naprej pa na levi ena velika stavba...modernega izgleda...v zatemljenih šipah pa Zavarovalnica triglev je v njej!Iz ljubljane prvo križišče(semaforji) naravnost pa poli levo čez 10 metrov!

Če prideš iz smeri koper pa na desni strani 100 metrov za Zdravstvenim domom(velika modra stavba) !Iz kopra Drugi semafor pa po njemu 100 metrov na desni!!

Ne morš falit ker je ob glavni cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne dezuje se zna zgodit, da se okol 12-tih narisem v Postojni.

Tadej

Jst bi tut se tut mal pokazu.. :oops: a lahko kdo napise da ne dezuje (tisti ki je od tam in ne kdorkoli!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tej uri je v Postojni delno oblačno, občasno sije sonce, oblaki so bol svetli, tako da dežja ni. Če bo dež, bo bol popoldne, pa še to verjetno kaka manjša ploha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Postojni kjer so mi policisti dali vedeti, da niso taki bau bavi kot sem si jih predstavljal. Drugače pa sem mel malce težav pri vajah ampak jaz verjamem v pregovor, da vaja dela mojstra.

Spoznal tudi par motosvetovcev s katerimi smo skupaj pregnali dež, ki je prežal na nas z vseh strani.

Ižanc

P.s.: Policiji pa smo pohvale in le tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Postojni:

- vreme vzdržalo, skoraj idealno :D

- zbrala se nas je lepa druščina :D

- pohvala policajem, solidno organizirano, prijaznost na nivoju :wink:

- same vaje, hm, no ja, če bi vsaj malo vadili pa bi bili skoraj tako dobri kot policaji, (če bi meni država vzdržavala motor...) :oops:

- spoznal motosvetovca 7ak, z Ižancem pa skupaj vozila učilni skupini (to sem šele sedaj pogruntal)

- naredili še mikro furo do Ilirske bistrice nato pa čez ride domu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je tudi uspelo priti, čeprav sem kar blizu postojne sem uspel priti komaj ob 2h popoldne, videl sem še zadnjo skupino učencev in nato še tekmo.

RSa- a si biu ti mogoče med tekmovalci, en je biu s KTM- om, ki je menda prišel med prve tri.

Drgač pa dežja v Postojni še zdaj ni, ste ga kar dobro odgnali, tebi Ižanc pa en lep pozdrav, si me prou presenetu (slovenija je res majhna).

Tako se vidimo ob naslednji priliki. Ha ha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSa...MOTOVILC...Ižanc....

Kake motorje ste pa vozili....jst sem namreč samo gledal vaše vragolije... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!