Skoči na vsebino

Seminarska naloga


metalbike

Priporočene objave

Ps: Pervy še zmeri sm ti pir dolžn  O:-)  :D

vem vem :grim , boš dobil priložnost se odkupit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm bolj podrobno.

1. letnik -> smer elektrotehnik računalništva

predmet -> Računalništvo in dokumentiranje

.. seminarsko nalogo moramo naredit o poljubni temi in sem si jaz izbral motociklizem/motorje .. 3000 s toleranco 500 ...torej karkoli o motociklizmu/motorjih... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo seminarsko o temi Les in lesni izdelki ali pa vsaj nekaj o lesu.

Če ima kdo kej takega, dobi za pivo :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri stricu googlu vprašaj: jaz vedno kaj tam najdem, copy paste, malo oblikujem, dodam kako slikco in vojla najmanj šestica je tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas slučajno že delu kšno seminarsko na temo SUBKULTURA MOTIRISTOV al pa kej podobnga?

Če ma kdo kej bi bil zlo hvaležen ker rabm za maturo.

-----------------------------------------------------

Pizdarija, jaz pa vedno zamudim!!!

Samo kaj, ko je zopet že prepozno.

SUBKULTURA NA SLOVENSKEM je knjigca, v kateri je tudi tema "Subkultura bikerstva na slovenskem". Ne spomnim se, kdo je to napisal. Eden je.

Kaj pa zdej, ko ne rabiš več?

Lepo te pozdravlja p'rjatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serješ ga, jz mam pa že vse narjen. Bi lahko sam mal prepisala , številke na anketah spremenila pa bi blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj znanec je na temo moto subkultur pripravljal diplomsko nalogo.. če hočeš, ti izbezam številko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebemti, april 2003. zdaj si že verjetno itak padel na izpitu, tako da je zgornji post brezpredmeten.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zelo bi bil vesel za kakršnokoli pomoč pri izdelavi seminarske naloge "TRANSPORT SVEŽEGA SADJA IN ZELENJAVE". Ker nikjer na netu ne najdem nič pametnega upam da je vami kdo ki mi lahko pomaga. :unsure: Če ima mogoče kdo kej tazga že narejenega se "toplo priporočam" :blush:

LP, King

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A ima mogoče še kdo seminar na temo "Subkultura motoristov" na trdem disku...Res bi ga potreboval, najkasneje do srede :cry: Hvala tistemu, ki se me usmili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče še kdo seminar na temo "Subkultura motoristov" na trdem disku...Res bi ga potreboval, najkasneje do srede :cry: Hvala tistemu, ki se me usmili .)

Ravnokar videl, da jo imam na mailu...Hvala Luka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - motoristi že nekaj časa niso več subkultura... za osnovno pojasnilo pojma subkultura v sociloškem smislu lahko ustrezno referenco najdeš na wikipediji (v slovenščini celo).

skratka - da si ne bo kdo delal utvar in živel v napačnem prepričanju...

motorizem je en navaden mainstream, komercialna dejavnost, konzumiranje komercialnih storitev itd .

howgh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorizem je en navaden mainstream, komercialna dejavnost, konzumiranje komercialnih storitev itd .

Čisto odvisno "kam" pogledaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa sam zanima če ma slučajno kdo kašno od teh seminarskih nalog: zavore, vzmetenje, baloni, ter predstavitev enega(ni važno katerega) prevozniškega podjetja. Lahko je tudi v obliki power-pointa.

Moram do petka vse to nardit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

najprej en lep pozdrav:) mene pa zanima če ma kdo kašno seminarsko še kje....v zvezi z motociklizmov (če se da v obliki turizma)....lahko pa kot so že nekateri imeli subkultura motoristov ali kej podobnega......

rabila bi pa bi jo za pomoč pri maturi .....in sicer bi imela predstavitev na državnem tekmovanju....

prosila bo za kakršno koli pomoč:)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej en lep pozdrav:) mene pa zanima če ma kdo kašno seminarsko še kje....v zvezi z motociklizmov (če se da v obliki turizma)....lahko pa kot so že nekateri imeli subkultura motoristov ali kej podobnega......

rabila bi pa bi jo za pomoč pri maturi .....in sicer bi imela predstavitev na državnem tekmovanju....

no ja nslov naj bi bil MOTOCIKLIZEM, ZANIMIV ZA TURIZEM ( raziskovala naj bi o tem)

prosila bo za kakršno koli pomočsmile.gif

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo na straneh motokluba novomesto mogoče najdeš kaj uporabnega, namreč letos se nas je ca 28 motoristov iz Dolenjske udeležilo 4 dnevnega 1000Km moto relya po Srbiji z namenon razkazovanja njihovih turističnih znamenitosti! :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!