Skoči na vsebino

Prometna nesreča ..... sami problemi!!!!


saso001

Priporočene objave

Kolega je imel prometno nesrečo. En pijanček ga je nabil od zadaj, ko je kolega zavijal z glavne na stransko cesto proti domu. Ker se boji, da bi znale biti pizdarije z zavarovalnico, me je prosil, da naj povprašam na forumu, če kdo pozna kakšnega dobrega odvetnika za to področje v MBu.

Mene je zelo dobro zastopal odvetnik Veit, če rabiš tel. me kontaktiraj na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je zelo dobro zastopal odvetnik Veit, če rabiš tel. me kontaktiraj na PM

OK. Ga bom vprašal. Trenutno je še v bolniški in še ne more kaj urejat. Pa verjetno se bo poskusil najprej sam pogodit z zavarovalnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa verjetno se bo poskusil najprej sam pogodit z zavarovalnico. :nono: :nono:

Napaka, vse naj ureja odvetnik, se pozna pri cekinih :D , pa naj si zrihta razne terapije...., skratka vse ti svetuje dober odvetnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pod razno naj se sam ne pogaja.Odvetnik (ne odskodninske druzbe).Vsaj moje mnenje in tistih, ki so ze imeli opravka s tem.

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je imel prometno nesrečo. En pijanček ga je nabil od zadaj, ko je kolega zavijal z glavne na stransko cesto proti domu. Ker se boji, da bi znale biti pizdarije z zavarovalnico, me je prosil, da naj povprašam na forumu, če kdo pozna kakšnega dobrega odvetnika za to področje v MBu.

Odvetnik Daniel Planinšec... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... (ne odskodninske druzbe).

...

Flight

To sem mu itak odsvetoval. Sta imela z njimi opravke dva sodelavca. Same negativne izkušnje. Pogajanja trajala, da ti lahko kilometerska brada zraste, iztržene vsote pa bedne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj so se začeli problemi, motor peljem na zavarovalnico Triglav, kjer sem imel zavarovan motor. Na zavarovalnici so mi pa rekli, da mi bodo krili 50% škode, ker sem sokrivec nesreče. V POLICIJSKEM ZAPISNIKU JE PA LEPO ZAPISANO, DA JE KRIVEC VOZNIK OSEBNEGA VOZILA!

NAJBOLJ ME JE PA ŠOKIRALO, DA ZAVAROVALNICA NE VERJAME POLICIJSKEMU ZAPISNIKUM! ...

Čist tko eno razmišljanje:

Kako bi pa na zavarovalnici gledali, ko bi na začetku leta prišel registrirat motor in bi se z njimi na šalterju začel kregat, da jim npr. namesto 150.000 SIT plačaš le 75.000 SIT. Tko kot oni nočejo 100% izplačat škode, jim ti drugo leto enako ne bi plačal 100% zavarovalnine. Me samo zanima kakšne glupe face bi delali.

Drugač pa samo preko odvetnika z izkoriščevalci, kot so zavarovalnice. Potem se pa na koncu leta hvalijo kakšne milijardne dobičke so ustvarili in kakšne nagrade so si izplačali vodilni. Big deal. Samo povečaš cene zavarovanj, kot ti paše in služiš.

PS. Ko bo tale zadeva z zavarovalnico mimo, pojdi na avtosejem in kupi kakega registriranega Yugota in potem v kakšni ozki ulici počakaj, da ti pripelje nasproti Bentley :devil: :devil: :devil:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nekaj soli v glavi

ne greš direktno v njegov hladilnik,

ampak mu posnameš cel desni bok,

od sprednje do zadnje luči.

.) :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Ga bom vprašal. Trenutno je še v bolniški in še ne more kaj urejat. Pa verjetno se bo poskusil najprej sam pogodit z zavarovalnico.

In zakaj še ne more urejat?

A misliš da bom jaz ves ta cajt v "luft" gledal :? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko eno razmišljanje:

Kako bi pa na zavarovalnici gledali, ko bi na začetku leta prišel registrirat motor in bi se z njimi na šalterju začel kregat, da jim npr. namesto 150.000 SIT plačaš le 75.000 SIT. Tko kot oni nočejo 100% izplačat škode, jim ti drugo leto enako ne bi plačal 100% zavarovalnine. Me samo zanima kakšne glupe face bi delali.

Drugač pa samo preko odvetnika z izkoriščevalci, kot so zavarovalnice. Potem se pa na koncu leta hvalijo kakšne milijardne dobičke so ustvarili in kakšne nagrade so si izplačali vodilni. Big deal. Samo povečaš cene zavarovanj, kot ti paše in služiš.

PS. Ko bo tale zadeva z zavarovalnico mimo, pojdi na avtosejem in kupi kakega registriranega Yugota in potem v kakšni ozki ulici počakaj, da ti pripelje nasproti Bentley :devil: :devil: :devil:

Tadej

najbolš da se postaviš u tisto ulico kstanuje tist k si se kregu na zavarovalnici .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prtož se, prpel zravn priče in policaja,... če je un peljal čez rdečo. je on kriu. Pa tut če je v zapisniku tko napisan, ti tut sodiče more verjet in zavarovalnica krit 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko eno razmišljanje:

PS. Ko bo tale zadeva z zavarovalnico mimo, pojdi na avtosejem in kupi kakega registriranega Yugota in potem v kakšni ozki ulici počakaj, da ti pripelje nasproti Bentley :devil: :devil: :devil:

Tadej

A misliš samomor delat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj pa se le premika okoli moje nesreče.

Danes so mi iz zavarovalnice poslali obvestilo, da so odločili, da mi priznajo pravni temelj za izplačilo v višini 50%. Upam, da sem na dobri poti, da pozneje s svojo odvetnico iztožim celotne nastale stroške. Čakam še na poziv sodišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!