Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

:eek: kje si pa to prebral....

20% popust na neodjavo se veže tko na ao kot ao+.....

V Kranju na tehničnih v A1, kjer sklepajo tud zavarovanja za vse zavarovalnice, pa je agentka rekla da je ta razlika. No sej tud če ma Triglav -20% na AO+, je še zmerej cnej AS, k ma -50%, glede na to da je osnovna cena AO+ pri obeh zelo podobna. V razredu od 44-72 kW me je pršlo obvezno zavarovanje, AO+ in zelena karta 174 € brez kkšnih ekstra popustov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa AMZS asistenca? Članstvo plus za 63 ponuja tudi aststenco v tujini, prevoze poškodovanih vozil in pokvarjenih vozil, nepredvidene nočitve, stroške prevoza oseb...

Poleg tega velja članstvo za osebo in ni vezano na vozilo, tko da velja tko za avto, motor... A ma kdo kkšne izkušnje?

Tole asistenco imam sklenjeno zadnja tri leta, od tega sem koristil prvo leto prevoz motorja iz Vrhnike do Gornje Radgone. Poklical sem številko na kartici, zelooo prijazen operater, avtovleka je bila v 20 min pri meni, na koncu sem mu samo dal kuponček in to je blo to.

Zadevo do sedaj lahko samo pohvalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A kdo ve, kolk časa traja, da dobiš nakazan denar od škode po podpisu poravnave?

Mislim, da majo časa 15 dni, nisem pa čist siguren!

nakažejo ti v roku 5-8 dni vsaj tk je pisalo meni v poravnavi in glih dans sm ugotovil, da je blo nakazano po enem tednu :DDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ima gdo izkušnje z koriščenjem AO+, če ni policijskega zapisnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spoštovane kolegice in kolegi!

Če koga zanima tudi zavarovanje sebe, torej življenjsko, z nezgodnim in podobno, se priporočam. Službeni telefon je v profilu.

Srečno!

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovane kolegice in kolegi!

Če koga zanima tudi zavarovanje sebe, torej življenjsko, z nezgodnim in podobno, se priporočam. Službeni telefon je v profilu.

Srečno!

Jure

Upam da si fer in da svoje potencialne zavarovance opozoriš tudi na takšne stvari kot jih opisujem v tej temi in druge fore iz drobnega tiska, ki ti jih zastopniki pozabijo povedat.

jaz nebi več sklenil nezgodnega brez da mi zavarovalnica PREJ pregleda kompletno medicinsko kartoteko in mi PREJ pove kaj vse mi bodo obesili kot "staro" poškodbo ko bom hotel kaj uveljavljat. enako hočem vedeti v kakšnih primerih zavarovanje ne velja npr. določeni "ekstremni" športi ali poškodbe na dirkališču.

enako hočem imet pisno kaj štejejo pod dnevno odškodnino, da nisi 6 mesecev na bolniški oni pa ti priznajo samo dneve v bolnici in en mesec, ne štejejo pa čas fizioterapije in rehabilitacije.

življenska zavarovanja z varčevanjem pa so itak nateg, tam je boljše da že vnaprej poveš, da moreš biti zavarovan najmanj 10 let preden si premisliš in lahko brez večjih stroškov dvigneš vplačan denar, donosi pa so manjši od inflacije.

skratka če si fer zastopnik in poveš vse pošteno potem boš teško koga prepričal, če pa večino zamolčiš in poveš samo to kar zavarovalnica hoče da poveš potem si boš nakopal zamero 99% tistih, ki jih boš zavaroval.

  • Všeč mi je 6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, hvala za lekcijo! :)

P.S.: varčevanja nisem omenjal (naložben portfelji so pa zelo različni, obvezno s časom potrebujejo spremembe in prilagajanje), zdravniški pregled in/ali pregled medicinske dokumentacije lahko pa mirno sam predlagaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, hvala za lekcijo! :)

P.S.: varčevanja nisem omenjal (naložben portfelji so pa zelo različni, obvezno s časom potrebujejo spremembe in prilagajanje), zdravniški pregled in/ali pregled medicinske dokumentacije lahko pa mirno sam predlagaš.

že že ampak bi bilo fajn če bi ti agent omenil oziroma predlagal to možnost in te opozoril na možne posledice namesto, da ti vsak zagotavlja de je vse simpl, ob prvem zahtevku pa sledi pregled celotne kartoteke in iskanje možnih "prejšnjih" poškodb.

jaz sem z zavarovalnicami zaključil razen tistega kar je zakonsko nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, to bi pa res lahko! Večina je pa kalibrov, ki sploh ne poznajo pogojev in nikakršnih detajlov ipd., kar gre tudi meni blazno na živce - potem moram pa jaz se zagovarjati in popravljati vtis. Povezava z uspešnostjo pri delu je sicer na kratki rok očitna; kdor bolj na hitro in po malem razloži, dejansko prej dobi podpis, potem pa upa, da stranke ne bo nikoli več srečal, se ne oglaša na telefon itd... Če pa vzameš v zakup malce več truda in napora, poveš vse kar stranko zanima, PO RESNICI!!, se pa podpis dobi kasneje, dalj časa potrebuje človek za odločitev, polica pa je zato bolj močna - čeprav se proda šele po 2, treh svetovanjih, bom rekel, provizija pride, užitek pa je na cesti srečati stranko, ki ti da roko z nasmeškom in ji kulturno lahko rečeš: "Kako ste? Vse štima?". To je čar tega, kdor dela drugače, ne more uživati v delu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmja, agent mi je drugače poračunal :)

Tale stran mi že nekaj časa na računa prav ...

Moraš izbrat prav bonus, če ga imaš. Računaj še 5% popust na gotovino. Pa take fore... tole je na uč, da veš a je 20E al 2000E :P

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovanje na ZM

AO, AO+, odkup 1.škode, AXA asistenca, 55% bonusa, nevračilo premije, gotovinsko plačilo 205,97 eur

minimalno, se pravi obvezno zavarovanje, AO z 55 bonusa, nevračilom premije in gotovinskim plačilom 100,95 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

če je kak agent, ki se ukvarja z registracijo motorjev (iz Lj.), naj me kontaktira, al pa če ima kdo kakega ok, mi lah da email...al pa kak nasvet do koga it, ipd (ker če grem direkt na amzs, se mi zdi, da je še zmer nekaj lufta, ki bi se ga dal izkoristit)...hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V osnovi zavarovanje kateregakoli motornega vozila ne velja za dirke in treninge dirk. Se strinjam. Ampak, če npr. motorist spremlja kolesarsko dirko in pri tem povzroči nesrečo, ali lahko zavarovalnica zavrne zahtevek, ker ne krije škode na tekmovanjih in treningih za tekmovanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če je kak agent, ki se ukvarja z registracijo motorjev (iz Lj.), naj me kontaktira, al pa če ima kdo kakega ok, mi lah da email...al pa kak nasvet do koga it, ipd (ker če grem direkt na amzs, se mi zdi, da je še zmer nekaj lufta, ki bi se ga dal izkoristit)...hvala.

kaj ni nobenga agenta kle gor? ima kdo ksnga iz Lj.? lah mi poslje kak kontakt (gsm ali e-mail)...hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...stric google, najdi.si inp....vtipkaj ime željene zavarovalnice, izberi kraj, in ekola...imaš telefonsko številko (ki ni amzs).

Mislim, eni ste res gotovani.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi na facebook in vtipkaj zavarovalni agent ali zavarovalni zastopnik pa jih je celo morje, ki se propagirajo preko FB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!