Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Včeraj sem iz triglava dobil zanimivo pošto z datumom 2.4.07

če bi seštel vse popuste, ki so tam našteti, mi bodo morali še cca 10% plačat... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popusti se ne seštevajo, ampak množijo... Npr.: premija 500 evrov, bonifikacija 50%, popust 50%. Ni 0 evrov, kot si izračunal, ampak moraš računati 500x0,50x0,50= rezultat. Saj ni tako težko. Je pa zanimivo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dopis, ki me je danes čakal v poštnem nabiralniku.

he jest sm ga dobu učeri :lol1: :lol1:

matr kaj so hitri :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tole vprašanje. Ker sem dobil popust za neodjavo, pa če me prime, da zamenjam motor, kaj me potem čaka? Ali bom moral za novi motor novo polico sklent, pa to požalvat al kako :blink: :hmm: :?

Mislem, da požalvaš zavarovanje, ki si ga plačal. Pač ne dobiš ničesar nazaj. Sicer ti pa piše na polici, da ni vračila v primeru odjave, to je pa isto kot če ga prodaš. Pa še pdopisal si tako pogodbo. :headbang:

Na novo boš pač sklenil zavarovanje, in še vedno boš imel 50% bonifikacijo. Če boš imel srečo, da boš v čimkrajšem času zamenjal motor, boš lahko sklenil še zavarovanje pod istimi pogoji kot si ga sedaj. :OK:

Drugače ti pa svetujem, da ga zamenjaj, če ga že misliš v čimkrajšem času, ker se bo zavarovanje kmalu podražilo. Sicer ni to ravno tema za ta forum, ampak mogoče bo kakemu tudi prišla prav informacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje al pa dva...

kupil sem motor, ki ima v prometni napisana da je naslednji tehnični pregled avgusta 2007.

Je bolje da sedaj naredim tehničnega in motor zavarujem (50% bonus -družinski član, + vsi popusti.) in mi tako velja zavarovanje eno leto?

Ali ga zavarujem do avgusta in potem naredim tehničnega in ponovno plačam zavarovanje za naprej? Mi bo takrat veljal bonus (50% od družinskega člana), ki bi ga dobil sedaj?

Po vsej verjetnosti avgusta ne bodo več taki pogoji zavarovanja in bo vse dražje ....

hm.... :?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriraj na novo. Moje mnenje je, da ne bodo večno te ugodnosti... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje al pa dva...

kupil sem motor, ki ima v prometni napisana da je naslednji tehnični pregled avgusta 2007.

Je bolje da sedaj naredim tehničnega in motor zavarujem (50% bonus -družinski član, + vsi popusti.) in mi tako velja zavarovanje eno leto?

Ali ga zavarujem do avgusta in potem naredim tehničnega in ponovno plačam zavarovanje za naprej? Mi bo takrat veljal bonus (50% od družinskega člana), ki bi ga dobil sedaj?

Po vsej verjetnosti avgusta ne bodo več taki pogoji zavarovanja in bo vse dražje ....

hm.... :?

hvala

Kakšni pogoji bodo veljali avgusta ne ve nihče. Ne še.

Zavedaj pa se tudi, da vse te ugodnosti, o katerih pišemo že nekaj časa, veljajo le za letne police. Se pravi, da nisi upravičen do njih, če zavaruješ le do avgusta.

Torej se ti definitivno splača plačati tisti tehnični pregled in registrirati na novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm v soboto delal zavarovanje na ZT pa mi je rekla da naj bi te ugodnosti ki veljajo sedaj:prenos bonusa in ostalo veljalo tam do konca junija 2007 pol se pa ne ve kaj bo.Glede zav premije je pa tako kot pri avtu,zavarovanje sedaj skleneš za celo leto,tehnični pa opraviš spet avgusta ko ti ta poteče.Tako je pri avtomobilih za motor pa poklič na kake tehnične preglede sam nevem zakaj bi bila kakšna razlika.L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm v soboto delal zavarovanje na ZT pa mi je rekla da naj bi te ugodnosti ki veljajo sedaj:prenos bonusa in ostalo veljalo tam do konca junija 2007 pol se pa ne ve kaj bo.Glede zav premije je pa tako kot pri avtu,zavarovanje sedaj skleneš za celo leto,tehnični pa opraviš spet avgusta ko ti ta poteče.Tako je pri avtomobilih za motor pa poklič na kake tehnične preglede sam nevem zakaj bi bila kakšna razlika.L.P.

Ne, ne gre tako kot praviš. Niti za avtomobile. Če skleneš polico za celo leto, ne glede na to, da imaš vmes tehnični pregled, jo moraš prekiniti, opraviti tehnični pregled in skleniti novo polico. Ne moreš vmes samo opraviti tehničnega pregleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za hitre odgovore. torej najboljš tehničnega pa zavarovat za celo leto pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res. Sam imam polico sklenjeno marca,tehnični pa maja.Tako pri motorju,kot pri avtu in ne rabim police vmes nič prekinjat.Pač dvakrat plačš cestnino pa je.Enkrat za dva meseca,drugič za dvanajst(v mojem primeru).

Popravljeno . Popravil ByThor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si pobrkal, a ne? Seveda, ko kupiš rabljen motor, lahko plačaš zavarovanje le do tehničnega, lahko pa na novo registriraš. Zgornje vprašanje se nanaša na to, ali naj na novo registrira, ali le do tehničnega. In ker ne vemo, če bodo avgusta isti ugodni pogoji zavarovanja, smo predlagali, naj na novo zavaruje... .) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem že omenila, ampak na Tilii imajo eno zanimivo varianto kako prideš do 50% bonifikacije tudi, če nimaš doslej nobene take bonifikacije. Npr. nimaš bonifikacije niti na avtu ali fotrovem avtu kaj šele na motorju.

Koga to zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem že omenila, ampak na Tilii imajo eno zanimivo varianto kako prideš do 50% bonifikacije tudi, če nimaš doslej nobene take bonifikacije. Npr. nimaš bonifikacije niti na avtu ali fotrovem avtu kaj šele na motorju.

Koga to zanima?

Daj povej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če bodo tudi za avtomobile začeli z varianto 50 + 50 :whistle:

Tadej

A ti bi pa še kar na avtu imel 50% pousta za neodjavo :lol1: Čez zimo ga ponavadi odjaviš? :?

50% bonusa pa boš dobil,tak kot vsi ostali,z redom in diciplino .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem že omenila, ampak na Tilii imajo eno zanimivo varianto kako prideš do 50% bonifikacije tudi, če nimaš doslej nobene take bonifikacije. Npr. nimaš bonifikacije niti na avtu ali fotrovem avtu kaj šele na motorju.

Koga to zanima?

Mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem že omenila, ampak na Tilii imajo eno zanimivo varianto kako prideš do 50% bonifikacije tudi, če nimaš doslej nobene take bonifikacije. Npr. nimaš bonifikacije niti na avtu ali fotrovem avtu kaj šele na motorju.

Koga to zanima?

Letos ne :grrr , mogoče drugo leto :evilgrin: :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi pa še kar na avtu imel 50% pousta za neodjavo :lol1: Čez zimo ga ponavadi odjaviš? :?

50% bonusa pa boš dobil,tak kot vsi ostali,z redom in diciplino .)

Na avtu že imam 50 % bonifikacije. Zanima me samo, če bodo zavarovalnice začele deliti še 50 % dodatnega popusta - tako kot za motorje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo pa zelo dobrodošlo. Ali pa če bi tak popust uvedli za tiste, ki imamo skozi celo leto zavarovan avto in motor... :devil: Resno, ker z obema naenkrat se tako ne moreš vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo pa zelo dobrodošlo. Ali pa če bi tak popust uvedli za tiste, ki imamo skozi celo leto zavarovan avto in motor... :devil: Resno, ker z obema naenkrat se tako ne moreš vozit.

To sicer drži, se pa lahko ti voziš z motorjem, tvoja žena (npr.) pa z avtom... :) :) In to oba istočasno! OK; hec na stran, resnično dvomim, da bo do tega kdaj v resnici prišlo, saj je škodni rezultat na avtomobilskih zavarovanjih preslab - folk se preveč zaletava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo pa zelo dobrodošlo. Ali pa če bi tak popust uvedli za tiste, ki imamo skozi celo leto zavarovan avto in motor... :devil: Resno, ker z obema naenkrat se tako ne moreš vozit.

razen, če imaš punco/ženo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!