Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

CBR 900 RR

30% bonifikacije

50% za člane moto kluba

- AO, AO+, zelena karta = dobrih 350€

ZM

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 900 RR

30% bonifikacije

50% za člane moto kluba

- AO, AO+, zelena karta = dobrih 350€

ZM

Men se zdi, da si dal preveč, al so pa že podražal. Jaz sem dal za CBR 900 RR ( 112kW), celo leto z AO+ 265€ ZT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se je meni tud zdelo glede na ostale malo dosti..

kaj zm ne daje popusta na AO+ ?

ker samo ao+ je bil cca 200€

edit: pravkar klical na ZM in popust za AO+ ne velja..

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se je meni tud zdelo glede na ostale malo dosti..

kaj zm ne daje popusta na AO+ ?

ker samo ao+ je bil cca 200€

edit: pravkar klical na ZM in popust za AO+ ne velja..

KDO TI JE TE TO REKO??? Mislim , kaj ludi vse pišejo je pa že skoraj malo preveč.Premlevajo temo ki je stara kot svet in na ZM popolnoma kristalno jasna !!!

Pa še enkrat pokliči ZM in mi povej priimek osebe , ki je izjavila , da popust za AO+ ne velja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri bonifikaciji velja enak procent tudi za AO+. Že vsa leta je tako... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalni agenti,

so eni zajebani gadi,

ki zmeraj naredijo,

kakor sami hočejo.

Nategujejo narod,

da se od njih sliš sam krohot,

ko pa morajo dat,

takrat ga pa nehajo srat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač zamenjaš agenta, v skrajnem primeru tudi zavarovalnico... Konkurenca naredi svoje. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, samo pravi trenutek si moral ujeti... Vsaj zdaj so se stvari uredile, nam v prid. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja včerajšnja izkušnja. Za vse, ki imate zavarovano pri AS in ste vzeli asistenco, ki jo ponujajo.... Včeraj mi je v Bohinju srtgalo zajlo pri sklopki, vem da se da prestavljat tudi brez sklopke, ampak speljevanje je dokaj težko, in glede na blejski klanec in tistega mimo Šobca sem se odločil, da izkoristim Coris asistenco...

Kličem in se javi operater, sicer prijazen, rad pomagal, ampak ko ga vprašam do koliko krijejo prevoza, mi razloži , da je limit 90 EUR, vikend tarifa do 40km je 60 EUR nadaljnji kilometer pa pride 0,78 EUR. In sem računal, da če bi mi prišli po motor v Bohinj in peljali do Kranja, bi jim moral doplačat cca 30 EUR!!! :BUA:

Če računam naprej, se pravi za vikend ko se nas večina vozi, ti tale asistenca krije brezlačni prevoz do max 40km v eno smer, se pravi skupno 80km :eek: , kar se mi zdi kar veliko premalo, glede na to da AMZS krije prevoz do skupno 150km. Vse skupaj zgleda, da je stvar zastavljena tako, da bo tale Coris med vikendom lepo služil na ta račun in predlagam AS, da organizira kakšno bolj ugodno varianto....

Na koncu me je odplejal AMZS, motor je že na servisu, tako, da se bomo kmalu vozili, čeprav naj bil bil konec tedna mraz in dež.... :(

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem zavaroval motor za eno leto in me zanima a bom jest dobu keš nazaj (zavarovalnino )če ga odjavim septembra a kdo ve a je vse isto kot prej al ti sploh keša ne dajo več nazaj????????????'

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si vzel opcijo "popust na nevračilo premije" potem ne dobiš nič, pa tudi če ga jutri odjaviš.

Dej preber mal par strani nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Mene zanima ce hocem met 50% popusta iz fotrovga avta na moj motor more bit motor na njega pisan al kako? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Mene zanima ce hocem met 50% popusta iz fotrovga avta na moj motor more bit motor na njega pisan al kako? :eek:

Ma kje ti živiš preber poste nazaj pa ti bo use jasn,al pa si preber v zgornjem kvadratku kaj piše in šele nato sprašuj ampak ne sprašuj takšnih uprašanj,ker je bilo že usaj 100X napisano kako je glede tega. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črni vran, sprašuješ kako najugodneje narediti zavarovanje za motor. Ti imaš na avtu le 10% bonifikacije, starši pa 50%. Pojdi sklenit zavarovanje za motor z enim od staršev (pogoj, da živite v skupnem gospodinjstvu), na zavarovalnici bosta podpisala izjavo, in imel boš 50%bonifikacijo. To ni prenos bonifikacije, ampak kopiranje- na avtu ostane tudi 50% še naprej. Potem je pa tu še popust na neodjavo(da boš imel zavarovan motor celo leto), in razni komercialni popusti. In, pazi, na polici ti morajo napisati pri 50% bonifikaciji pr04! Ker se je menda dogajalo, da so nekateri dobili le popust, bonifikacije pa ne... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če ima zav. Triglav zavarovanje iz objestnosti in kolk pride zavarovanje tega za avto

(193km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če ima zav. Triglav zavarovanje iz objestnosti in kolk pride zavarovanje tega za avto

(193km)

parkirišče... al si mislim med vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirišče... al si mislim med vožnjo?

Parkirišče.

Drugač pa ni panike,sem dons v novicah srečni nagrajenec kjer izbirajo navarni odsek :OK: :OK:

Zdej grem v MB zavarovalnico :OK:

Sms sem zamenjal za 1000 eur :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkirišče.

triglav ima, jaz sem zavaroval, sicer se ne spomnim koliko je stalo ampak ni neka velika cifra, mislim da tam 70-80 €, je pa verjetno odvisno od vrednosti avta, to je bilo za citroen picasso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako ne najdem na netu....

mogoce kdo ve kje bi lahko našel kake izračune?

zanima me zavarovanje + full kasko za motor...

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako ne najdem na netu....

mogoce kdo ve kje bi lahko našel kake izračune?

zanima me zavarovanje + full kasko za motor...

:eek:

Pojdi na stran amzs, tam se da izračunati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!