Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

To se zmeni da ti dobiš keš...

valda ne boš kupu vseh original delov, a?

Kolega je mel na predračunu nov lonec ki stane več kot akrapo, pol pa je nabavu akrapota, in mu je tistih 20k ostalo

Saj če bi denar dobil polovice stvari nebi menjal, ampak ga nisem.. da vem za drugič :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če bi denar dobil polovice stvari nebi menjal, ampak ga nisem.. da vem za drugič :krneki:

Probaj se vseeno kaj zmenit... Razen če je že prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tale popust registracije motorja na avto pri triglavu velja po novem do novega leta. Mislte da bodo podaljšali do spomladi?? Al se mi splača kar zdej motor registrirat (bi meu namreč 50% popusta) pa po možnosti čez kak teden odjavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale popust registracije motorja na avto pri triglavu velja po novem do novega leta. Mislte da bodo podaljšali do spomladi?? Al se mi splača kar zdej motor registrirat (bi meu namreč 50% popusta) pa po možnosti čez kak teden odjavit?

Kolikor vem, vse zavarovalnice pogojujejo te popuste s tem, da ne dobiš denarja nazaj če odjaviš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da bonus kopirati na drug motor? S tem mislim, da bi imel oba motorja registrirana z enakim bonusom.

:yes: Vse se da, ni pa samo po sebi umevno.

Jaz sem napisal prošnjo, jo poslal na zavarovalnico, kjer jo je nekdo na dovolj visokem položaju odobril. Seveda pomaga, če si dobra stranka - npr. 25+ let brez odškodninskega zahtevka, že več vozil zavarovanih pri njih ipd.).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Vse se da, ni pa samo po sebi umevno.

Jaz sem napisal prošnjo, jo poslal na zavarovalnico, kjer jo je nekdo na dovolj visokem položaju odobril. Seveda pomaga, če si dobra stranka - npr. 25+ let brez odškodninskega zahtevka, že več vozil zavarovanih pri njih ipd.).

D.

Danči, pa ti pol itak ne rabiš zavarovanja :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, vse zavarovalnice pogojujejo te popuste s tem, da ne dobiš denarja nazaj če odjaviš :whistle:
A

Ja maš prov-mi je danes prijatu isto povedal... Odloču sm se da bom zadevo kar registriru... A ta bonus velja tudi po tem ko v zavarovalnici akcijo ukinejo ali moraš potem ob naslednji registraciji plačat polno ceno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A

Ja maš prov-mi je danes prijatu isto povedal... Odloču sm se da bom zadevo kar registriru... A ta bonus velja tudi po tem ko v zavarovalnici akcijo ukinejo ali moraš potem ob naslednji registraciji plačat polno ceno??

Bonus ostane...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale popust registracije motorja na avto pri triglavu velja po novem do novega leta. Mislte da bodo podaljšali do spomladi?? Al se mi splača kar zdej motor registrirat (bi meu namreč 50% popusta) pa po možnosti čez kak teden odjavit?

Za Adriatic vem, da o ukinitvi akcije kopiranja bonusov še ne razmišljajo. Vsaj tako mi je zagotovil njihov agent na kar visokem položaju. Tako, da jaz bom še počakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Adriatic vem, da o ukinitvi akcije kopiranja bonusov še ne razmišljajo. Vsaj tako mi je zagotovil njihov agent na kar visokem položaju. Tako, da jaz bom še počakal.

zelo dobro :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ker se mi ne da starih postov brat,ker imma res premalo časa. postavljam vprasanje glede zavarovanja. če kupis motor na leasing obstaja moznost da ga ne rabis kasno zavarovati, ker teh 12% je malo dosti. če naprimer motor stane okoli 11.ooo eur???

lp maxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kako bo za triglav??

Lih jaz sem v tej situaciji, da ne vem al bi vzel to al ne. Kako bo po novem letu se ne ve. Agenti in javnost to zve kak dan, mogoče teden pred odločitvijo.

Sem mislu drgač zdele sklenit, da dobim PR4, potem čez 2 dni prekint zavarovanje in s pridobljenim PR4 zavarovvati spet spomladi, če slučajno akcijo ukinejo. Ampak če je pogoj za pridobitev PR4 to, da nisi upravičen do povrnitve premije je potem tako početje nekoliko jalovo ane :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest zavaroval samo zaradi bonusa.....po 14 dneh odjavil....in mam 50%....triglav......

Aja?? A to gre?

Se pravi je popust na 'nevračilo premije' še dodatno zraven 20%, kukr sem zasledil v enem postu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti gre le za popust, zavaruj zdaj, pa čez par dni odjavi. Če pa boš imel motor, pa seveda vzami še za celo leto, pa imaš še 20% popusta zraven.

Aja, ta prenos bonusa je pogojen s celoletnim zavarovanjem, sem že pozabil. Po novem letu se ne ve, kako bo s temi prenosi bonifikacij, res je. Jaz bi na tvojem mestu zavaroval zdaj. Saj drugo leto, tak čas, ga pač ne registriraš več, potem pa spet pomladi nekje na registracijo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno na prvi strani Motosveta, Poročilo z letne skupščine Zveze Motoklubov Slovenije

Predstavnik agencije LIKAR, ki zastopa Zavarovalnico Maribor je poleg lanskih ugodnosti 50 % bonusa in na vse skupaj še 50 % popusta, predstavil nove dodatne ugodnosti pri sklenitvi obveznega motornega zavarovanja za člane ZMKS.

Če je predstavil dodatne ugodnosti za člane ZMKS je morda omenil tudi kako bo z sedanjimi popusti. Mogoče ne bi bilo slabo vprašat koga izmed prisotnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam sledeč proble. ker kopujem motor na leasing. moram seveda plačat kasko zavrovanje. z bonusom avtomobilskim mi nanese 450 Eur+ AO plus je nekje 230 eur. koliko je popusta če se včlanis v motoristični klub? oz včlanim mamo( ker je seveda motor registriran na njo)

lp maxx

upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri popustu za nevračilo premije je razlika 10%, nečlani 40%, člani 50% popusta. Pomeni, če je v tvoji ceni upoštevan popust za neodjavo lahko odvzameš še 10 posto.

Mislim, da gre tako nekako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se mi ne da starih postov brat,ker imma res premalo časa. postavljam vprasanje glede zavarovanja. če kupis motor na leasing obstaja moznost da ga ne rabis kasno zavarovati, ker teh 12% je malo dosti. če naprimer motor stane okoli 11.ooo eur???

lp maxx

Obstaja, seveda. Če lahko s čim drugim zavaruješ njihovo naložbo, katero želiš koristiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!