Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Mam eno vprašanje, če mogoče kdo ve. Letos k so lepi popusti pri zavarovanju motorjev, me zanima sledeče: Avto mam zavarovan pri Generali dal sem ga zavarvat letos maja, prej je biu na triglavu. Motor pa imam zavarovan na triglavu od marca letos, kar pomeni da sem dobil popust iz avta na motor ko sem ga registreral. Kako bo to pri naslednji registraciji za motor Marca 2008 ali mi bo triglav upošteval registracijo motorja, po polici z vsaj takimi popusti kot so bili ali bom moral pokazati še polico od avta, ki pa je po novem od Generali? Ali je dobro da dam motor na generali. Če morda kdo ve ali ima generali tudi take ugodnosti okoli motorjev kot: Triglav, ZM, Adriatic??

Lp, Vaillante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Probej pogledat na [topic=/www.amzs.si

]/www.amzs.si

ali pa na katerokoli zavarovalniško stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Police od avtomobila ti ne bo potrebno kazati. To je bilo potrebno lani, ko je zavarovalniški kartel klecnil pod finto Zavarovalnice Maribor (se mi zdi) in začel prenašati bonifikacijo iz avtomobilov na motocikle. Sedaj imaš bonifikacijo na polici za motor, kot jo imaš. Lahko celo prodaš avto in postaneš 100 % motorist, pa ti to na bonifikacijo ne bo vplivalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Kako je sedaj z tem zavarovanjem letos? Avto imam zavarovan pri triglavu in imam 50% popusta. Če kupim letos motor, mi bojo za motor tut priznali 50% ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Kako je sedaj z tem zavarovanjem letos? Avto imam zavarovan pri triglavu in imam 50% popusta. Če kupim letos motor, mi bojo za motor tut priznali 50% ali ne?

DA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Kako je sedaj z tem zavarovanjem letos? Avto imam zavarovan pri triglavu in imam 50% popusta. Če kupim letos motor, mi bojo za motor tut priznali 50% ali ne?

..upanje umre zadnje. To bo pa verjetno andi1 znal povedati, ali pa issy, če bo brala. Najbolje pa je, da greš na zavarovalnico vprašat. Za zdaj je še v veljavi ta zadeva, nobena zavarovalnica pa noče prva ukiniti te ugodnosti. Kar naj ostane tako, pa popust na neodjavo tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim pesti, da bodo ugodnosti ostale :) Zadnjič sem šel malo na našo poslovalnico Mariborske firbcat, pa so mi rekli, da zaenkrat niso predvidene spremembe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim pesti, da bodo ugodnosti ostale :) Zadnjič sem šel malo na našo poslovalnico Mariborske firbcat, pa so mi rekli, da zaenkrat niso predvidene spremembe :)

Na Zavarovalnici Maribor ostaja vse tko k lani, samo s to spremembo da dobimo še 5% bonifikacije. Se pravi 55 % bonifikacije + 50 % oziroma 40 % na neodjavljanje. Grem drug mesec podaljšat zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Zavarovalnici Maribor ostaja vse tko k lani, samo s to spremembo da dobimo še 5% bonifikacije. Se pravi 55 % bonifikacije + 50 % oziroma 40 % na neodjavljanje. Grem drug mesec podaljšat zavarovanje.

hm in kaj še ostane za plačilo :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se zdaj najbolj splača zavarovat. pri kateri zavarovalnici.

ter se da prenest bonifikacijo iz ene na drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj ti se splača zavarovati pri zavarovalnici "Frips, C.O."

Madona, a je tko težko poklicat okol,da ti naredijo info izračun?!

Bonus ali malus ti velja povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ti piše v tej temi že vsaj 100x.

Vse zav imajo zelo podoben princip glede popustov. Končen znesek se pa lahko razlikuje tudi v tem, koliko ti še ker agent gre na roko.

Najhitrejem poklišeč na 3 zav., prosiš za izračun, pa boš videl na čem si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se bo začelo, kot lani tak čas.... Napišeš, ne verjamejo. Da bi pa šli na zavarovalnico vprašat, pa ne...

Upam, da ostane, kot je,- kar se tiče popustov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri meni je že zraven (inflacija mislim). :krneki:

Sem danes vse uredil in je zavarovanje cca 10 % dražje kot lani, s tem, da imam male spremembe na polici, ampak nekaj gor in nekaj manj dol.

Saj bi točno napisal, pa je stara polica ostala pri agentu :unsure:

Ampak moped je registriran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj sem načel novo temo o zavarovanju pa sedaj vidim da ste kar obširno zapisali o zavarovanjih pomeni dabo le mal dražje od lani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj registriral motor.

Avto sem imeu pri Adriatic Slovenica zavarovano (50%).

Pa sem hotu tudi motor. Sicer bi mi veljalo 50% za motor, ne dobim pa dodatnih 40 na neodjavljanje, ker motor presega mejo 8kw-72kw. Skratka premočen. Pa sem zavaroval na Z.Maribor, dobu 50% od avta in 40 na neodjavljanje, mogu sem pa podpisat izjavo, da bom za avto, ko se mi izteče, zavaroval pri njih. (to je konec aprila). Plačal tehnični, cestno takso, zavarovanje + nezgodno zavarovanje obeh sedežev, zeleno karto in tablico (skratka vse kar je treba) 286€ (Aprilia Futura - 84kW).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavaroval spet pri Zavarovalnici Maribor. 99,48 € - osnovno zavarovanje + zelena karta. Popusti so sledeči: 55 % bonusa, 50 % na neodjavljanje, 4 % plačilo v gotovini.

Aja motor ma 72 kW.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!