Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Triglav...motor nad 72kW, 50% bonusa, 20%popusta na neodjavljanje, 10% komercialnega popusta...pod črto 148,5€...

Seveda samo zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavaroval spet pri Zavarovalnici Maribor. 99,48 € - osnovno zavarovanje + zelena karta. Popusti so sledeči: 55 % bonusa, 50 % na neodjavljanje, 4 % plačilo v gotovini.

Aja motor ma 72 kW.

kot da voziš 50ccm moped :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če še obstaja možnost prenosa bonifikacije iz avta ,ki ga ima nekdo v istem gospodinstvu recimo od enga od staršev? ker čene, me pride registracija 625€ lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če še obstaja možnost prenosa bonifikacije iz avta ,ki ga ima nekdo v istem gospodinstvu recimo od enga od staršev? ker čene, me pride registracija 625€ lp mare

ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem pa pojdi tja, kjer vedo. Prosta izbira, čisto tvoja odločitev. ZM in ZT to še vedno delata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da ZT ne da več, da lahko iz avta preneseš 50% :headbang:

Ne bo držal. ZT ima še naprej akcijo prenosa bonusa iz osebnega vozila v gospodinjstvu. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držal. ZT ima še naprej akcijo prenosa bonusa iz osebnega vozila v gospodinjstvu. :yes:

Tut jz sm se lani tko naredu na Triglavu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držal. ZT ima še naprej akcijo prenosa bonusa iz osebnega vozila v gospodinjstvu. :yes:

Bom moral agenta zamenjat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jest preveril v petek kako je pri triglavu. Pride agent, da se podaljša zavarovanje pri avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni agenti, ki bo bajtah hodijo so eni kljukci, ki znajo samo kasirat.

Za konkretne in zanesljive informacije se je treba obrnit na kakšno večjo podružnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri kateri zavarovalnici se pa to da narediti? pri adriatiku niso nič vedeli za to.. lp mare

Sem v petek prvič registriral motor in so mi na adriaticu brez problema prenesli 50% bonus iz avta na motor in še dodatni popust na neodjavljanje motorja čez leto.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v katerem kraju pa je ta zavarovalnica? v Logatcu niso nič vedeli za to, če pa je to pri vas mogoče pa z veseljem tam registreram motor.. mi poveš kje je ta zavarovalnica? lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v katerem kraju pa je ta zavarovalnica? v Logatcu niso nič vedeli za to, če pa je to pri vas mogoče pa z veseljem tam registreram motor.. mi poveš kje je ta zavarovalnica? lp mare

V Ajdovščini poslovalnica (Kravos) adraticslovenica pri banki KBM. Prenos bonusa 50% do 72kW brez problema takoj uredijo, nad 72kW pa z prošnjo na adriticslovenica (še kakšno od dodatnih zavarovanj, hiša, nezgodno....)

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jaz imam motor z 110kw , oče ima pri njih zavarovan avto ima 45 bonusa, zdaj če bi ga hotel imeti tudi jaz bi moraš poslati prošno in pa še nekaj zavarovati pri njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni agenti, ki bo bajtah hodijo so eni kljukci, ki znajo samo kasirat.

Za konkretne in zanesljive informacije se je treba obrnit na kakšno večjo podružnico.

Tale se je lani kar izkazal, bomo videli kaj bo pa letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če še obstaja možnost prenosa bonifikacije iz avta ,ki ga ima nekdo v istem gospodinstvu recimo od enga od staršev?
ja
Sem slišal, da ZT ne da več, da lahko iz avta preneseš 50% :headbang:
Ne bo držal. ZT ima še naprej akcijo prenosa bonusa iz osebnega vozila v gospodinjstvu. :yes:
Bom moral agenta zamenjat :headbang:

Bila sem na zavarovalnici Triglav, nato pa še povprašala agenta (ki hodi na dom :D) glede prenosa pr.razreda s starša (očeta na hčerko), pa so mi oboji zagotovili, da to od novega leta dlje ni več mogoče. Če se to še kje izvaja, bi prosila za kontakt agenta. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to se skoz neki zmišljujejo-os že ene parkrat podaljšali to akcijo s prenosom-pomoje bo spomladi spet. No vsaj upam čene sem bom skeširu k Bil Gates pri registraciji gixerja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe seveda se boš potem, pa lahko narediš še kasko, v mojem primeru me pride 1200€ brez obveznega :trance_33_sleep: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, zaenkrat ZM in AS še vedno zavarujeta motorna kolesa pod istimi pogoji kot lani. Novost je le 55% bonus (v kolikor ga imate na avtu ali pa ste že lani pridobili na motorju 50%) in 4% popust na gotovinsko plačilo.

Popusti na neodjavo ostajajo enaki (AS 50%, ZM 40%, oz. 50% za člane moto klubov) in AS ima še vedno omejitev, da vse te ugodnosti veljajo za motorje 8 - 72 kw, ZM je brez teh omejitev.

Za Triglav žal nimam točnega podatka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo Issi, welcome back. Si imela pa dolge počitnice. Tam od konca junija ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sem na zavarovalnici Triglav, nato pa še povprašala agenta (ki hodi na dom :D) glede prenosa pr.razreda s starša (očeta na hčerko), pa so mi oboji zagotovili, da to od novega leta dlje ni več mogoče. Če se to še kje izvaja, bi prosila za kontakt agenta. Hvala.

:grim tako so tudi meni rekli... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo Issi, welcome back. Si imela pa dolge počitnice. Tam od konca junija ... .)

Hvala, hvala! :)

Se posipam s pepelom..... upam, da mi je oproščeno? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, zaenkrat ZM in AS še vedno zavarujeta motorna kolesa pod istimi pogoji kot lani. Novost je le 55% bonus (v kolikor ga imate na avtu ali pa ste že lani pridobili na motorju 50%) in 4% popust na gotovinsko plačilo.

Popusti na neodjavo ostajajo enaki (AS 50%, ZM 40%, oz. 50% za člane moto klubov) in AS ima še vedno omejitev, da vse te ugodnosti veljajo za motorje 8 - 72 kw, ZM je brez teh omejitev.

Za Triglav žal nimam točnega podatka.

Kak sem jaz veseli, da te vidim spet tukaj gor. :worship: :worship: :worship:

Že vnaprej se ti zahvaljujem za pomoč in potrpljenje z nami. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!