Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

par dni nazaj sem zavarovala motor...

Suzuki SV650S, letnik 2000, 51kW, 645 ccm

Osnovno zavarovanje + AO+ + nezgodno zavarovanje

- 50% bonifikacije

- 40% na neodjavo

- 10% komercialni popust

- 4% gotovina

----------------------------

214,xx € :worship: (zavarovalnica Maribor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala - vsaj mislim :huh: Ne vem kako naj si razlagam tisto "koko", pa sem se odločila, da jo vzamem za kompliment :)

To je mislil COCA-COLO... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahka kdo pove kje bi se dal informativno izračunat kolko pride registracija in zavarovanje za motor? Če je v tej temi to že napisano se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahka kdo pove kje bi se dal informativno izračunat kolko pride registracija in zavarovanje za motor? Če je v tej temi to že napisano se opravičujem.

zavarovalnica triglav ima na svoji spletni strani to možnost.

potem pa imaš na strani amzs-ja za vse zavarovalnice primbližen izračun (brez popustov in z bonusom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti, sem si kr oddahnu ko sem vidu da ne bo preveč udarl po žepu. Ka pa pravte na AO+ je pomoje kr fajn met pri motorju?

jst ga mam... koliko je fajn, hvala bogu še ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par dni nazaj sem zavarovala motor...

Suzuki SV650S, letnik 2000, 51kW, 645 ccm

Osnovno zavarovanje + AO+ + nezgodno zavarovanje

- 50% bonifikacije

- 40% na neodjavo

- 10% komercialni popust

- 4% gotovina

----------------------------

214,xx € :worship: (zavarovalnica Maribor)

waaau, 104 % - popusta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prodajaj buč, no!

Prenos bonusa je po splošnih pogojih mogoč le med možem in ženo (ali izvenzakonskima partnerjema) in med pravno in fizično osebo (firma in njen lastnik). Pika. Vse ostale variante se delajo po posebnih odobritvah in verjemi mi, da jih ne delijo kar tako. Odvisno od situacije. Prenos med starimi straši in vnuki gre -običajno- le v primeru, da stari starši ne bodo več vozili zaradi starosti in skupaj z avtom podarijo tudi bonus vnukom. Odobrijo pa le, če je vnuk toliko star, da bi teoretično že lahko tudi sam imel 50% bonus (se pravi z vsaj desetletnim vozniškim stažem). Če je vnuk star 20 - 25 let kar pozabi. Pa še v tem primeru mora vsak sklepalec predložiti na poslovno enoto, pod katero spada, pisno prošnjo za odobritev, ki jo nato obravnava strokovna služba. Preverjajo pa boniteto tistega, ki podarja in tistega, ki bi bil obdarjenec - plačila, škode, število zavarovanj, matematično rezervo, "beganje" med zavarovalnicami,... ... ... In ja, odvisno je tudi od bonitete sklepalca, ki to prosi (število reklamacij, odzivni čas pri reševanju le-teh, škodni rezultat, ... )

Da pa nekateri agenti "uredijo vse" - o tem bi se pa dalo razpravljati. Predvsem o tem, na kakšen način in kaj to pomeni za stranko, če pride do škode...

tud buče ti lahko zihtam, če hočeš... :P

je že vse res kar si napisala, sam se da pa zrihtat ogromno oz. vse, le prave veze je treba met! :whistle: dovolj je že,da zelo dobro poznaš agenta in imaš pri njem seveda, vsaj neki zavarovano. verjemi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno Joust, se ti javim malo pred Nočjo čarovnic ;)

Seveda se da, nisem rekla da ne, ampak ponovno preberi zadnji odstavek.

eh, škoda, kaj - bi to !!!sej, zavarujese, sam, zarad policajev k, drgač - ful težijo!!!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, škoda, kaj - bi to !!!sej, zavarujese, sam, zarad policajev k, drgač - ful težijo!!!

:whistle:

Ni treba,kdaj te je pa policaj vprašal za zavarovanje..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj te vpraša samo za vozniško in prometno. Zanima g ale, če imaš izpit in registrirano vozilo. Jasno pa je, da če je vozilo registrirano, je tudi zavarovano - brez tega ne gre.

Koliko si pa ti zavarovan zase, če imaš poleg še nezgodno, življensko zavarovanje ipd. - ga sploh ne briga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala - vsaj mislim :huh: Ne vem kako naj si razlagam tisto "koko", pa sem se odločila, da jo vzamem za kompliment :)

ja kompliment sem mislil :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj te vpraša samo za vozniško in prometno. Zanima g ale, če imaš izpit in registrirano vozilo. Jasno pa je, da če je vozilo registrirano, je tudi zavarovano - brez tega ne gre.

Koliko si pa ti zavarovan zase, če imaš poleg še nezgodno, življensko zavarovanje ipd. - ga sploh ne briga.

Seveda,da drugače ne gre,pač moj cinizem mi ni dal mira,da nisem odgovoril .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekaterih mejnih prehodih ti obvezno preverijo tudi zavarovalno polico in zeleno karto. Recimo pri vstopu v BIH je to več ali manj redna praksa, da o kakšnih eksotičnih državah sploh ne govorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak tudi tam jih ne briga, ali imate AO+ in ali ste sami kakorkoli zavarovani, ne?

Zanima jih le, če imate zavarovano Avtomobilsko odgovornost (AO ali "obvezno zavarovanje" - po domače). Ker jih zanima le, ali bo poravnana morebitna škoda, ki jo boste vi povzročili v njihovi deželi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil pr ZM isto kot lani Zavarovanje in AO+ skupaj 231 Euro :worship:

Za kasko pa še nimam ponudbe po novem izračunu.

Ah ne ga srat? Bravo zate, pa si pogruntal toplo vodo!

Če bi kaj bral, bi videl, da je že nekaj časa jasno, da veljajo isti pogoji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem spregledal PR03 ? 55% ali kako ?

A ni max PR04 ali nekateri so nekako dobili PR01 in se vpošteva tudi 50% samo, da je

ob izgubi (da si krivec v prometni) še vedno 50% in seveda pade iz PR01 na PR04.

:hmm:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem spregledal PR03 ? 55% ali kako ?

A ni max PR04 ali nekateri so nekako dobili PR01 in se vpošteva tudi 50% samo, da je

ob izgubi (da si krivec v prometni) še vedno 50% in seveda pade iz PR01 na PR04.

:hmm:

Ja, spregledal, kar si pa le uspel videti, si pa pomešal.

To, o čemer govoriš, je na kasku.

PR3 - 55% bonusa pa imata AS d.d. in ZM d.d. že več kot pol leta.

Pa madona, a res nihče več nič ne bere?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral par strani nazaj te teme, pa nikjer nič ne piše bolj natančno o ZT, razen tega, da Issi ugotavlja, da je letos tudi zbrka med posameznimi ZT poslovalnicami. Torej, na katero poslovalnico ZT se letos splača it oz. kje imajo tudi letos 50% popust na neodjavo (po možnosti območje LJ, NM)? Lani sem šel v KR, če bo treba, grem tudi letos.

Kakšne letošnje izkušnje z ZT?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!