Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Sem prebral par strani nazaj te teme, pa nikjer nič ne piše bolj natančno o ZT, razen tega, da Issi ugotavlja, da je letos tudi zbrka med posameznimi ZT poslovalnicami. Torej, na katero poslovalnico ZT se letos splača it oz. kje imajo tudi letos 50% popust na neodjavo (po možnosti območje LJ, NM)? Lani sem šel v KR, če bo treba, grem tudi letos.

Kakšne letošnje izkušnje z ZT?

tnx

V KR imajo 20% popust na neodjavo, nimajo 12% komercialnega popusta, niti ne 10% popusta na moto klube. Preverjeno, ker sem opravil zavarovanje in registracijo na AMZS. Lani so nas pridobili, letos nas imajo že itak!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral par strani nazaj te teme, pa nikjer nič ne piše bolj natančno o ZT, razen tega, da Issi ugotavlja, da je letos tudi zbrka med posameznimi ZT poslovalnicami. Torej, na katero poslovalnico ZT se letos splača it oz. kje imajo tudi letos 50% popust na neodjavo (po možnosti območje LJ, NM)? Lani sem šel v KR, če bo treba, grem tudi letos.

Kakšne letošnje izkušnje z ZT?

tnx

Jaz bi tudi rad vedel, kje se da "partnerja v skupnem gospodinstvu" za prenos 50%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V KR imajo 20% popust na neodjavo, nimajo 12% komercialnega popusta, niti ne 10% popusta na moto klube. Preverjeno, ker sem opravil zavarovanje in registracijo na AMZS. Lani so nas pridobili, letos nas imajo že itak!

LP

Se čisto ne strinjam s tabo. Če bi najšel moj post par stani nazaj ( ne vem kje, ga pač poišči ), sem lepo napisal kakšne popuste sem dobil.

Evo bom še enkrat: PR3 - 55 % bonusa, 50 % za neodjavljanje - motoklub in 4 % za plačilo v gotovini. Zavaroval sem pri zavarovalnici in ne na tehničnem pregedu, tako kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, izključno o ZT. Bonus imam že od lani, zanimajo me vaše letošnje izkušnje glede razlik med poslovalnicami ZT, da pokasiram čimboljši popust na neodjavljanje (lani 50%) + ostale popuste na stalno stranko, cash...

Lahko tud na PM, če se kdo boji kake tožbe :xx:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor lani pridobil 50% bonusa, na avtomobilu imam 40% bonusa......kupil še en avto, za katerega pa nimam nič bonusa......dobil sicer razne komercialne popuste in popuste na stalnost, me pa zanima, če je možno dobit še kak bonus kot pri motorju?

Lahko na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si po napotkih izračun registracija + zavarovanje za moj motor.

Osnovno zavarovanje (obvezno) pride 115€. Brez AO plus, le obvezno, se uporabi v primeru, da napraviš škodo drugemu.

Gre pa za 25Kw motor. Kar precej poceni, s tem da obljukaš verzijo da ne boš odjavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si po napotkih izračun registracija + zavarovanje za moj motor.

Osnovno zavarovanje (obvezno) pride 115€. Brez AO plus, le obvezno, se uporabi v primeru, da napraviš škodo drugemu.

Gre pa za 25Kw motor. Kar precej poceni, s tem da obljukaš verzijo da ne boš odjavu.

Koliko bi še doplačal za AO+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor lani pridobil 50% bonusa, na avtomobilu imam 40% bonusa......kupil še en avto, za katerega pa nimam nič bonusa......dobil sicer razne komercialne popuste in popuste na stalnost, me pa zanima, če je možno dobit še kak bonus kot pri motorju?

Lahko na PM

:yes: Napišeš prošnjo, jo daš svojemu agentu (dober agent to sam uredi) ali jo pošlješ na zavarovalnico. Če si 'dobra stranka' (dolgoletna, brez škod, več zavarovanj, ...) je velika možnost, da ti bodo tudi na drugem avtu odobrili bonus, kakršnega imaš na starem. Preizkušeno pri ZM. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če se ne motim, sva se videla, ane? ;)

A ti si tista k si je zdravje uničevala na vhodu :evilgrin: pol pa mi polico spisala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si po napotkih izračun registracija + zavarovanje za moj motor.

Osnovno zavarovanje (obvezno) pride 115€. Brez AO plus, le obvezno, se uporabi v primeru, da napraviš škodo drugemu.

Gre pa za 25Kw motor. Kar precej poceni, s tem da obljukaš verzijo da ne boš odjavu.

Koliko bi še doplačal za AO+.

jaz sem dala za 51,5 kW z AO+ in z nezgodnim zavarovanjem 214,xx €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dala za 51,5 kW z AO+ in z nezgodnim zavarovanjem 214,xx €.

Zakaj je pa treba poleg ao+ še nezgodno zavarovanje? A nima ao+ to in še več že vključeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa sopotnik? :unsure:

Sopotnik naj bi bil zavarovan ze z AO, tako kot pri avtu...

Je pa tudi dodatno nezgodno kvecjemu samo se + zraven za oba...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima kako je s tem popustom na nevračilo premije (nekaj vas je tukaj, ki ste dobili 50% popust na nevračilo). Jaz sem spraševal na tehničnem pregledu v Kranju, kjer mi je naredila izračun ter direktno na Zavarovalnici Triglav in povsod omenjajo 20% popust. Od avtomobila bi se mi prenesel 45% bonifikacije. Za 20% se niti slučajno ne splača tega podpisat, ker recimo da bo sezona cca 7 mesecev, tako da bi moral dobiti vsaj 40%, da bi se to izplačalo. Namen imam pa vzeti še AO+. Torej, če lahko kdo svetuje kje in kako je to uredil, bi bil zelo hvaležen (lahko tudi na privatno sporočilo).

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima kako je s tem popustom na nevračilo premije (nekaj vas je tukaj, ki ste dobili 50% popust na nevračilo). Jaz sem spraševal na tehničnem pregledu v Kranju, kjer mi je naredila izračun ter direktno na Zavarovalnici Triglav in povsod omenjajo 20% popust. Od avtomobila bi se mi prenesel 45% bonifikacije. Za 20% se niti slučajno ne splača tega podpisat, ker recimo da bo sezona cca 7 mesecev, tako da bi moral dobiti vsaj 40%, da bi se to izplačalo. Namen imam pa vzeti še AO+. Torej, če lahko kdo svetuje kje in kako je to uredil, bi bil zelo hvaležen (lahko tudi na privatno sporočilo).

Hvala in lp

Torej vprašaj na Zavarovalnico Maribor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima kako je s tem popustom na nevračilo premije (nekaj vas je tukaj, ki ste dobili 50% popust na nevračilo). Jaz sem spraševal na tehničnem pregledu v Kranju, kjer mi je naredila izračun ter direktno na Zavarovalnici Triglav in povsod omenjajo 20% popust. Od avtomobila bi se mi prenesel 45% bonifikacije. Za 20% se niti slučajno ne splača tega podpisat, ker recimo da bo sezona cca 7 mesecev, tako da bi moral dobiti vsaj 40%, da bi se to izplačalo. Namen imam pa vzeti še AO+. Torej, če lahko kdo svetuje kje in kako je to uredil, bi bil zelo hvaležen (lahko tudi na privatno sporočilo).

Hvala in lp

Kaj pa stroški z odjavo, + deponiranje reg. tablice, spet dvig tablice, bog ve kaj ti z prometno vmes naredijo, v glavnem štala. Jaz bi vzel teh 20% pa se lahko še na kak topel dan zapelješ kam (kot je bil današnji).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa stroški z odjavo, + deponiranje reg. tablice, spet dvig tablice, bog ve kaj ti z prometno vmes naredijo, v glavnem štala. Jaz bi vzel teh 20% pa se lahko še na kak topel dan zapelješ kam (kot je bil današnji).

LP

Sploh se nam je pa to na veliko letos obrestovalo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow.. Malo sem brskala po temi (resda se nisem pretegnila :rolleyes:) in po straneh zavarovalnic, vendar nikjer nisem zasledila konkretno navedenih popustiov in opcij pri zavarovanju motorja - primerjava ZT in ZM. Ali ve kdo? Torej poleg bonusa, ki ga imaš (npr 50%), kakšni so še popusti - za neodjavo, za ne vem kaj... Ker golo zavarovanje je pri ZT veliko ceneje kot pri ZM kar sem jaz računala - ne vem pa kakšne so ugodnosti..

Hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ZM sem dobil, poleg bonusa 50% - vezano na avtomobil, še dodatnih 40% popusta na podlagi članstva v klubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow.. Malo sem brskala po temi (resda se nisem pretegnila :rolleyes:) in po straneh zavarovalnic, vendar nikjer nisem zasledila konkretno navedenih popustiov in opcij pri zavarovanju motorja - primerjava ZT in ZM. Ali ve kdo? Torej poleg bonusa, ki ga imaš (npr 50%), kakšni so še popusti - za neodjavo, za ne vem kaj... Ker golo zavarovanje je pri ZT veliko ceneje kot pri ZM kar sem jaz računala - ne vem pa kakšne so ugodnosti..

Hvala :winkiss:

V kratkem:

Za najdražjo kategorijo (nad 72kW) na ZM pride zavarovanje in zelena karta 142 €, če si član kluba (50% na neodjavo) in si imel lani 50% bonusa.

Za drugo najdražjo kategorijo (do 72kW) bom točen znesek lahko povedal drugi teden predračun je pa bil malo pod 100 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ne se tok na te procente za ne-odjavo lovit. Rečte naj vam naredijo konkretni izračun in potem le-tega primerjajte z izračunom druge zavarovalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!