Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

DA NE BI KDO SLUČAJNO!

Naj malo miško uporabi pa poklika za ene 3-10 strani nazaj!!!

Mogoče kakšne 4 strani nazaj :whistle:

Je, pa res, da čez komot ga ni,bog ne daj, da bi malo kdo nazaj kaj prebral.

Issi pa itak vsaka čast, da ima potrpljenje z nami in našimi vprašanji. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA NE BI KDO SLUČAJNO!

Naj malo miško uporabi pa poklika za ene 3-10 strani nazaj!!!

Si pa nastrojen :whistle: . A ne bi malo lenuhe podprl pa spet napisal ene 10 strani :topic:

Že grem :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa nastrojen :whistle: . A ne bi malo lenuhe podprl pa spet napisal ene 10 strani :topic:

Že grem :alien1:

:lol1: :lol1:

no no... pr 241 straneh je pa težko najdet razliko med.... kom že??

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Issi - imam eno prošnjo-ali je oziroma bi bilo možno prenesti bonifikacijo oziroma bonus -iz motorja na avto?(recimo PR 4)

Lep pozdrav

Glej, kar tako na pamet in generalno ti težko odgovorim. Take stvari gredo v odobritev strokovni službi. Odvisno od tega, koliko si star, če si imel kaj škod, na kateri zavarovalnici,... ... Bi se pa dalo in splačalo poskusit.

ATT, na strani 238 imaš podrobno razloženo. Saj ni treba tako daleč nazaj brskat, ne? ;)

VANGA hvala. Včasih mi pa res popustijo živci, ampak se splača, zaradi ljudi kot si ti - ki to cenijo. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bo spet mir za eno leto :)

Zavarovanje me je prišlo 98 evrčkov + tehnični + cestnina + zelena karta ... skratka vse skup cca. 150 eurou

pri kateri zavarovalnici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VANGA hvala. Včasih mi pa res popustijo živci, ampak se splača, zaradi ljudi kot si ti - ki to cenijo. :wub:

:blush:

Evo ti enega samo za tebe :004

Ja, vem da sem :topic: , ampak za Issi vse.

Drgače pa sem letos že podaljšal zavarovanje,ja. :P .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes M620, 44kw, 3 prem.r. (55%) + 50% na neodjavo, gotovina - zavar. AS :

71,57 eur AO

71,50 eur AO+

19,84 eur dodatno nezgodno zavar. voznika in sopotnika

10,17 eur davek

4,17 eur

...popust na gotovino

Vse skupaj okrog 170 eur.

Aja, za AO+ sem moral pocakat na odobritev.

Lp!

Flight

Pizda; meni pa je na AS rekla, da je pri motorjih najvišji (najnižji) 4. premijski razred, t.j. -50%!?

Je mogoče trik v kW (72), ali me je enostavno n*******?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda; meni pa je na AS rekla, da je pri motorjih najvišji (najnižji) 4. premijski razred, t.j. -50%!?

Je mogoče trik v kW (72), ali me je enostavno n*******?

Sem sel se enkrat gledat, da nisem slucajno samo za avto dobil 55% - pa je na polici za moped enako...

Je pa res, da so zelo slabo informirani (nekateri) na AS...

Ne vem zakaj ti ni upostevala - 55% popusta je za voznike z dolgoletnim stazom brez povzrocene skode, nebi smelo biti povezano z vrsto vozila, al kako ? :hmm:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maksimalni bonus na ZM d.d. in AS d.d. je 55% (PR3) in to za vse premijske skupine (vse vrste vozil).

Verjetno pa je jasno, da mora biti polica veljavna vsaj 10 mesecev (AS) oziroma 11 mesecev (ZM) za napredovanje v nižji PR. Se pravi, če ste imeli celo leto veljavno polico s 50% bonusom, dobite letos 55%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, kar tako na pamet in generalno ti težko odgovorim. Take stvari gredo v odobritev strokovni službi. Odvisno od tega, koliko si star, če si imel kaj škod, na kateri zavarovalnici,... ... Bi se pa dalo in splačalo poskusit.

ATT, na strani 238 imaš podrobno razloženo. Saj ni treba tako daleč nazaj brskat, ne? ;)

VANGA hvala. Včasih mi pa res popustijo živci, ampak se splača, zaradi ljudi kot si ti - ki to cenijo. :wub:

Issi - hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sel se enkrat gledat, da nisem slucajno samo za avto dobil 55% - pa je na polici za moped enako...

Je pa res, da so zelo slabo informirani (nekateri) na AS...

Ne vem zakaj ti ni upostevala - 55% popusta je za voznike z dolgoletnim stazom brez povzrocene skode, nebi smelo biti povezano z vrsto vozila, al kako ? :hmm:

Lp!

Mi ni dalo miru, tako da sem se danes vrnil na zav. AS. Tokrat sta se babi pustili prepričat in mi dodelili -55 % bonus in se opravičili. Taista od zadnjič je rekla, da pač ni vedela ...

Hvala za info! Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če lahko uporabiš bonifikacijo če registriraš motor za pol leta? Lp

DA - zavaruješ za celo leto, nato pa odjaviš čez pol leta in terjaš povračilo 1/2 premije.

Cestno takso pa lahko plačaš za pol leta.

Sicer pa imajo nekatere zavarovalnice 50 % popusta, če se zavežeš, da motorja ne boš odjavil.

Popravljeno . Popravil zkuna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Me zanima, če je še pri kateri zavarovalnici ta zadeva, da dobiš 50% popusta s tem da si včlanjen v kak motoklub? IN pri kateri, če je?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Me zanima, če je še pri kateri zavarovalnici ta zadeva, da dobiš 50% popusta s tem da si včlanjen v kak motoklub? IN pri kateri, če je?

Hvala.

Pr Tilii ne rabiš bit član nobenega kluba, pa glih tko dobiš 50% popusta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, hvala za tako hiter odgovor.

Če še kdo ve glede tega kako je pri drugih zavarovalnicah, bi lepo prosil. Za Triglav in ZM že vem, drugje pa še nisem uspel povprašati, ker ne poznam nobenega agenta, mamike na šaltarjih pa so ponavadi zelo švoh informirane.

Prav tako lahko na PM kontakt za kakega agenta dobrega.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenica ... obvezno zavarovanje + AO plus + polni kasko ... 55 % bonifikacije, komercialni popust, popust na neodjavo .. in še nekaj "kao" popustov ... in me pride 924 € :unsure: ... skor tretjino plače :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, hvala za tako hiter odgovor.

Če še kdo ve glede tega kako je pri drugih zavarovalnicah, bi lepo prosil. Za Triglav in ZM že vem, drugje pa še nisem uspel povprašati, ker ne poznam nobenega agenta, mamike na šaltarjih pa so ponavadi zelo švoh informirane.

Prav tako lahko na PM kontakt za kakega agenta dobrega.

Hvala.

Vemo ja. In ti boš tudi, če boš poklikal kakšno stran nazaj. Madona no, nekaj strani nazaj je vse podrobno opisano in razloženo, pogoji, popusti, razlike med zavarovalnicami,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš vrjela, to sem tudi storil, pa nisem dobil nobenih konkretnih informacij. Če bi jih, tega ne bi pisal. Pogledal sem tja do 234. strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malce poklical naokoli in zadeve so približno take:

-Tilia, Adriatic, ZM: kopiranje bonusa z avta + 50% na neodjavo ( pri Tilii je 40% na neodjavo če niste v MK)

-ZT: okoli 30% cenejša premija že v štartu, doda se 20% na neodjavo + razni paketi.

Tkole na hitro, upam da komu pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam to so popusti "pr šaltarjih". Če pa poznaš kakšnega agenta osebno, so pa zadeve pač drugačne :whistle:

Jap...tut 55% ti dajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!