Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

naslednji teden kupim nov motor, zavaroval bom polno s kaskom (v kratkem bo treba tud avto) ...ker se moj dosedanji agent ni preveč izkazal se išče en dobr zavarovalniški agent s področja LJ-KR oz. mu ni odveč tu nekje se dobit. prosim če mi kdo lahko koga priporoča, glede zavarovalnice niti nisem izbirčen - lahko preko pm, najlepša hvala.

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji teden kupim nov motor, zavaroval bom polno s kaskom (v kratkem bo treba tud avto) ...ker se moj dosedanji agent ni preveč izkazal se išče en dobr zavarovalniški agent s področja LJ-KR oz. mu ni odveč tu nekje se dobit. prosim če mi kdo lahko koga priporoča, glede zavarovalnice niti nisem izbirčen - lahko preko pm, najlepša hvala.

Če prebereš en post prej lahko iz texta razbereš... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prebereš en post prej lahko iz texta razbereš... B)

Vprašanje, če je ta dober.

za Issy vemo, da je dobra. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Issi je zakon, tudi jaz se od nje učim

Vprašanje, če je ta dober.

za Issy vemo, da je dobra. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čutim malček sarkazma?

Ja ja, Issi ni nič zakon, pa tudi vsevedna ni, rada pa pomaga če le zna in svojega znanja in izkušenj ne uporablja le za sklepanje posla ampak tudi za zgolj dobronamerno svetovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čutim malček sarkazma?

Ja ja, Issi ni nič zakon, pa tudi vsevedna ni, rada pa pomaga če le zna in svojega znanja in izkušenj ne uporablja le za sklepanje posla ampak tudi za zgolj dobronamerno svetovanje.

A sem ti že povedal, da je moj primarni posel potapljanje in zavarovalništvo (finance) le dodatna in stvar, ki me zanima? Ne vem po čem tvoje sklepanje, da je v moji izjavi sarkazem. In še to. Ne dajem nikakršnih več izjav s tega področja niti se ne bom dogovarjal o sklepanju kakršnikolih zavarovanj s forumci.

Konec koncev, to ni komercialna stran. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, saj ti ni treba takoj užaljeno teči na drevo če ne razumeš heca.

Nekateri tule razumemo tudi hec. Če ga ti ne, se ti opravičujem za občutek prizadetosti - je pa popolnoma neutemeljen.

Kar se tiče odločitve, da ne boš tule sklepal; pametno. Že tako si si zgoraj precej dovolil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk bi mene kostalo da bi postavil motor na cesto ... in ker se mi ne da brat 248 strani sm kr posavil vprasanje :whistle: in sicer za 600ccm z 117KM. Nimam nobenga bonusa in sm cisti zacetnik ...

neki sem zmeden kr sm se zadnjic menil z eno zensko pa mi re rekla da ce placam za celo leto dobim nek 50% popust.

Skratka upam,da mi lahko kdo pove kolk kosta vse skup,da postavim motor na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi na stran amzs , pa si izračunaj sam.

Mislim, da je še vedno popust na nevračilo premije. Bonus lahko kopiraš od kateregakoli družinskega člana, pogoj pač da živite na istem naslovu.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,ce ma fotr 50% popusta lahko js ta popust koristim za motor,al kaj?Sicer pa on uporablja popust za avto tk da mi ni glih jasno ce lahko en in isti popust uporabis 2 krat

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sm bil na ZT in s fotrovim popustom bom dal za ao+ in nezgodno ... 178€(poceni!!!!!!!!!!!!!!!!!).

Js sm racunal da bom mogo dat za zavarovanje najmanj 300€ in ko sem na zavarovalnici izvedel kolk bo zavarovanje,se mi je skor glava odprla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sm bil na ZT in s fotrovim popustom bom dal za ao+ in nezgodno ... 178€(poceni!!!!!!!!!!!!!!!!!).

Js sm racunal da bom mogo dat za zavarovanje najmanj 300€ in ko sem na zavarovalnici izvedel kolk bo zavarovanje,se mi je skor glava odprla :D

Aleluja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lahko koristiš od fotra. Js mam tud na sebe registrirano, zavarovalna polica od fotra, pa me je na koncu z vsemi popusti prišlo 80€ :) Z AO+ seveda.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sm bil na ZT in s fotrovim popustom bom dal za ao+ in nezgodno ... 178€(poceni!!!!!!!!!!!!!!!!!).

Js sm racunal da bom mogo dat za zavarovanje najmanj 300€ in ko sem na zavarovalnici izvedel kolk bo zavarovanje,se mi je skor glava odprla :D

ja kako hudiča, jst sm isto dal s fotrovim popustom (-50%) pa brez AO+, se pravi čist osnovno zavarovanje, plust to da je motor 25kw in s popustom za celoletno zavarovanje 160€ :eek: isto na ZT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič nisem pisal, prišel sem na zavarovalnico in ji vrgel papirje pod nos. naredila je novo polico in zdej od mene hočejo 100+€, ker da sem kao prekinil pogodbo o neodjavljanju. Da o tem, da mi razlike sploh niso vrnili, ne govorim.

Zadeva se je uredila. So mi nakazali denar, tako kot je bilo prvotno mišljeno. Issi, hvala za pomoč in trud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AdriaticSlovenica

Vrsta vozila: Dvokolesno nad 72 kw, prostornina 995 ccm;

Premijski razred: 04

Zavarovanje:

- Obvezno

- AO+

- Zelena karta

---------------------------

SUM 245€ :winkiss:

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Triglav ima samo še dva dni oz. do konca tedna akcijo kopiranja bonusa z avta na motor.

Kdor ima še namen kopirat naj kar pohiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ogromen problemn, prosim koga ki ima kaj več izkušenj za pomoč. Takale je zadeva:

Pred več kot mesesem dni sem mel prometno nesrečo, kriv nisem bil ničesar. Prepeljan sm bil v bolnico. Ko sem lahko, sem pihal, seveda napihal 0,00. Policaj me je samo vprašal eč je res bila tam na cesti mačka, kateri se je gospa ki me je izsilila izmikala. Podpisal nisem ničesar, niti izjave mi baje ni blo potrebno dati saj je krivda 100% na strani voznice.

Danes se je zadeva malo obrnila. Bom začel z motorjem. Vrednost motorja po eurotaxu so mi izračunali 2300€ pa nekaj drobiža. Vrednost popravila je skoraj 1500€, torej se mi prizna totalka. No in na zavarovalnici mi trobi da ne gre to tako kot js mislim in da mi oni dajo samo 1000€ pa nekaj dropbiža za popravilo. Mislim WTF?? Potem pa mi še zabije da ima policijski zapisnik v roki kjer valda piše da sem vozil z neprilagojeno hitrostjo, kar seveda ni res, ker sem hitrost ustrezno zmanjšal da me je voznica opazila,.. vsaj mislil sem da me je. Cesta je sicer bila ravna in pregledna, prič vsaj 20.

Kako naj sedaj nadaljujem? Policista ne dobim, dela popoldne, na zavarovalnici pa mi še za odškodnino pšravi da bo problem ker sem pač vozil z neprilagojeno hitrostjo. Zdej res nevem, kaj naj naredim? Tega kar mi hočejo uturit nebom nikdar popisal, saj z tistim niti popravila ne pokrijem, da opreme ne omenjam :headbang: Tako da če lahko kdo kaj svetuje.. prosim.

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pokrijem, da opreme ne omenjam :headbang: Tako da če lahko kdo kaj svetuje.. prosim.

LP, Nejc

Pejt do odvetnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvetnik. Pa čimbolj stokaj, da te boli, nekaj pač. Odškodnina za telesne poškodbe zna pokriti popravilo, pa še ostane. Pa saj ti bo odvetnik vse povedal.Saj zdravljenje še ni končano..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se končuje. Skrbi me edino ker niso nikjer napisali da sem šepal 13 dni, zlomljeno sem mel samo desno roko, levo sem sicer komaj premikal kar tudi ni napisano.. pa normalno bolečine vsepovsod.

Pa še ena cvetka. Kličem na firmo da vidim kako mi je od delal predračun in dobim od njih znesek še enkrat večji kot mi je on napisal. Tako da nevem kako to delajo. Recimo za izpuh mi je napisal 150€ premalo pa tako naprej. Verjetno bo še zato treba prek odvetnika dalje.. jeba te nesreče :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvetnik. Pa čimbolj stokaj, da te boli, nekaj pač. Odškodnina za telesne poškodbe zna pokriti popravilo, pa še ostane. Pa saj ti bo odvetnik vse povedal.Saj zdravljenje še ni končano..?

Zadevo z policijo sem že uredil, so popravili zapisnik ko sem jim razložil na kaki podlagi so oni ugotavljali mojo hitrost in lepo razložil da imam dovolj prič in ni nobena izmed njih radar :whistle:

Glede odškodnine za poškodbe. Tisto nameravam imeti potem dalje za avto, gre se mi samo zato da dobim pošteno plačano odškodnino za motor, da nebom kje na zgubi slučajno. Ker motor drugače niti leto ni star.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in kar naenkrat tisti strici zavarovalniški agenti, ki se ti celo leto klanjajo, nasmihajo in te vabijo da bi pri njih podpisal drugo leto, niso več tako prijazni kot so bili ... :grrr :grrr :grrr :BUA: :BUA: :BUA: ... šorf odvetnika dobi .... unmu, ki te jebe na zavarovalnici pa marelo v rit potisti, pa odprto nazaj ven povleci :grim :grim :grim :devil: :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!