Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Nevem no, sam sem dobil odločbo domov da morm takoj vrnit tablico.. pa sm jo vrnu :whistle:

To odločbo bi bilo zanimivo videti.

Jaz sem lani za avtomobil dobil le sporočilo. da je registracija potekla in da sem v prekršku in da v kolikor me dobijo je kazen toliko in toliko in abable dable....

Nikjer ni pisalo da moram tablico vrniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na triglavu pri doplačilu asistence dobiš odvoz motorja in pa prevoz in plačano dvodnevno namestitev v najbližjem hotelu/motelu, 48-urni najem vozila ... se splača doplačat v glavnem

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a mi kdo za povedat kuko je z asistenco pri zavarovalnicah, če ti moped crkne in te pridejo zaston iskat pa me zanima če zna kdo kej več povedat o tem, kašne pogoje moraš izpolnjevat za to ali se morš kam včlanit ...? k prevozi so nekam dragi, da bi šel kr za prevoznika :lol: : 1km = 1 eur, sam da ga pokličeš je 35 eur štartnina in da ga naložijo še 40 eur ....valik :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem na spletnih straneh zavarovalnic (Triglav in ZM) pa nikjer nisem našel cenikov za osnovna zavarovanja motociklov na tak način kot imajo to nastavljeno na strani od AMZS. Zanimal sem se za zavarovanje skuterja z 250ccm in 16KW pa mi je agent reku da je celoletna zavarovalnina 360€. Pa vem da tok ne more bit.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi bolj enostaven izračun samo po mesecih, osnovno zavarovanje z vračilom ali nevračilom, AO plus, kasko in pa bonus. Ne pa neke kategorije ki jih ne poznam. Mi je izračunal 1000 pa je v obeh valutah popoln nesmisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi bolj enostaven izračun samo po mesecih, osnovno zavarovanje z vračilom ali nevračilom, AO plus, kasko in pa bonus. Ne pa neke kategorije ki jih ne poznam. Mi je izračunal 1000 pa je v obeh valutah popoln nesmisel.

Si že nekje zamutil z vnosom podatkov, ker zadeva deluje čist OK.

Sicer pa a ne bi blo lažje poklicat agenta ali pa se zapeljat do poslovalnice, da ti naredijo izračun :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem bil na tekočem z zavarovalnimi razredi pa me sedaj zanima, če s 98KM padeš v višji premijski razred (nad 72Kw) ali ne? Kolikor sem gledal po zavarovalnicah, naj bi. Ko sem kupoval svoj motor kakšno leto nazaj sem namreč gledal tudi Bandite 1200, ki je še vseeno s 108KM padel v predzadnji premijski razred. So se premije spustile? Sedaj namreč gledam Fazerja, ampak ima en kilovat nad mejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

72 kw padeš v nižji razred.

Drugače pa: včeraj registriral FZ1

Ao dvojno, ao+, nezgodno, odkup prve škode za ao in ao+ = 320€ (pr4, 40%off) :hmm:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem bil na tekočem z zavarovalnimi razredi pa me sedaj zanima, če s 98KM padeš v višji premijski razred (nad 72Kw) ali ne? Kolikor sem gledal po zavarovalnicah, naj bi. Ko sem kupoval svoj motor kakšno leto nazaj sem namreč gledal tudi Bandite 1200, ki je še vseeno s 108KM padel v predzadnji premijski razred. So se premije spustile? Sedaj namreč gledam Fazerja, ampak ima en kilovat nad mejo.

nižja premija velja za motorje do/vključno s 72kw oz 98km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

NATEG NA ALI POMOTA NA ZAVAROVALNICI MARIBOR !!!!????

Tole kar se mi je zgodilo danes, je re res kvaliteten nateg :headbang: lansko leto sem imel motor zavarovan pri ZAVAROVALNICI MARIBOR, kjer so ob predložitvi članske izkaznice moto kluba ponujali 30% bonusa in 50% popusta na osnovno zavarovanje. Danes dobim pošto od TILIE, da moram doplačati še 84 € ker so jim od ZM sporočili, da imam bnonus 0% ... pred ZM sem imel zavarovanega dve leti pri TRIGLAVU, kar je 10% in eno leto pr ZM je 15% seveda če ne upoštevamo obljubljenih 30%. se je še komu zgodilo kaj podobnega ????

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel zadevi do dna ................... nateg kompleten 30% bonusa velja samo pri ZAVAROVALNICI MARIBOR pa še obstoječega 10% od TRIGLAVA so mi pobrisal ..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel zadevi do dna ................... nateg kompleten 30% bonusa velja samo pri ZAVAROVALNICI MARIBOR pa še obstoječega 10% od TRIGLAVA so mi pobrisal ..............

Tistih 10% ti nikakor nebi smeli vzet,ker to je bilo tvoje in če si bil zdaj nadaljna leta brez škode potem nekje moreš imet nek bonus.Kuponov nimaš ne?Če imaš še kupone od Zavarovalnice Maribor pošlji original kopone na koponih pa mora pist tudi premijski razred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel zadevi do dna ................... nateg kompleten 30% bonusa velja samo pri ZAVAROVALNICI MARIBOR pa še obstoječega 10% od TRIGLAVA so mi pobrisal ..............

Jah, lani pa ste vsi leteli tja ... so vas na finto vrgli, ste preslabo brali pogodbe?

Možgani na off, ko človek vidi "popust", zdi pa se mu, da piše "boniteta" ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko stane zavarovanje za 510 cmm, 120 kw pri ZM ?

z 50 % bonus, nevračilo

Dvojno al enojno? odkup prve škode ali ne? ...

stari, kaj je tak težko poklicat na zavarovalenco ? Še nimate telefona tam na kmetih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, lani pa ste vsi leteli tja ... so vas na finto vrgli, ste preslabo brali pogodbe?

Možgani na off, ko človek vidi "popust", zdi pa se mu, da piše "boniteta" ? :P

preber si moj prvi post butl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

je ravno debata o popustu na zavarovalnici za motor, pa me zanima kaj bi naredili v primeru,da imate en motor že zavarovan pri zav. Maribor, ko zavaruješ drug motor pri istem zav. agentu in ga opozoriš, da imaš en motor že zavaraovan pri isti zavarovalnici in, da popusta ne boš mogel koristiti na obeh motorjih (naj naredi ta motor na Triglavu,da bom imel popust), ti agent prepričljivo reče, da bo šlo, da to na mariborski zavarovalnici gre skoz in ti vsili zavarovanje pri njih... Dobiš skoraj 200€ popusta, nakar te po dveh mesecih pokliče agent in ti reče, da bo treba plačat še tistih 200€, ker ne morem imet dveh motorjev registriranih in imeti na obeh popust :? Zdej odjavit motorja ne morem, ker hoče zavarovalnica od mene 200€, zavarovanje je pa sklenil njihov agent.Sej on nebi smel dat popusta,če je videl, da je en motor že zavarovan pri njih...

Ima kdo kakšno idejo mogoče na koga se obrnit,ipd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!