Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Poklical in se zmenu..Fora je, d daje neke popuste za clane kluba (kerga ze?? :unsure: ) in pride zavarovanje z AO+ in zeleno karto 260€... Zanima me le, ce je tle kaj cudnega?

Čudno je le, da si to ugotovil šele zdaj, ker je tako bilo že lani... Velja pa za člane kateregakoli kluba, ki je registriran ... nekje - kje, pa res ne vem. :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklical in se zmenu..Fora je, d daje neke popuste za clane kluba (kerga ze?? :unsure: ) in pride zavarovanje z AO+ in zeleno karto 260€... Zanima me le, ce je tle kaj cudnega?

ene toliko te pride pri triglavu po brez klubov in podobnih traparij s 50% bonusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavaroval včeraj pri ZM za nekaj malega kot 100 € ( AO + 55% bonusa + 50% na neodjavljanje + zelena karta ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi zna kdo natančno povedati kakšen popust naj bi dobil na zavarovanje pri Triglavu:

osnovna cena (izračun na www.amzs.si) je 145€ (636cc 25kW) zavarovan pa bo za 12 mesecev.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sem sicer,delala na zavarovalnici triglav,tilija in pa generali ampak toliko v opozorilo naprej,najslabša zavarovalnica je generali,pa še predstavljajo se z tem da imajo najcenejša zavarovanja,in da vam povem sama sem namreč zavarovanje za avto potem naredila pri tiliji,ker je res ugodna in tudi kar se izplačil tiče.

Primerjava pri generaliju bi dala za AO,AO+,POLNI KASKO IN PA DELNE KOMBINACIJE 860 EUR,PRI TILIJI PA SEM POTEM DALA 550EUR,TOLIKO ZA V VEDNOST.

Se splača malo primerjavo naredit med zavarovalnicami.

Lp vsem

Popravljeno . Popravil andrejka23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut caka zelo kmalu registracija. Sam imam motor zavarovan pri triglavu,pa AO+ sm tut uzel. Zihr je zihr :) Edin kasko se mi ne splaca,glede na to da motor ze nekaj let ni vec nov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To stane da kr res ni :S

Iz lastnih (nažalost) izkušenj ti pravim.. ne registriraj sploh brez AO+. Ker pride (bognedaj) kaj pa se boš po glavi tolku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih (nažalost) izkušenj ti pravim.. ne registriraj sploh brez AO+. Ker pride (bognedaj) kaj pa se boš po glavi tolku...

Tud če bi hotu enostavno nimam gnarja za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez AO+ ga ne serji, fant. Zakaj? Ob vsakem padcu bo motor poškodovan, to je dejstvo. In na račun odškodnine za telesne poškodbe si ga boš lahko popravil. 150 evrov je mali denar proti škodi na motorju, pa čeprav pri padcu pred semaforjem. Saj razumeš, kaj govorim..?

Za registracijo se varčuje čez celo leto (kot jaz), -daš vsak mesec na stran 20 evrov.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih (nažalost) izkušenj ti pravim.. ne registriraj sploh brez AO+. Ker pride (bognedaj) kaj pa se boš po glavi tolku...

Vsekakor drži, tudi jaz lahko govorim iz lastnih izkušenj,naj vam nebo žal teh par €.

Upam da niče nebo tega rabil, ampak ko pa pride do pi*darije je pa fajn. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez popustov pride pri triglavu AO+ 376€ (+ osnovno zavarovanje). To se meni zdi za nezgodno zavarovanje voznika odločno preveč. Je pa ja samo osnovno zavarovanje cenejše kot tale AO+. Sej je res, da je moja rit več vredna od motorja, ampak z tole ceno pa vseeno pretiravajo. Nezgodno se lahk 10x ceneje zavaruješ in ti to zavarovanje krije še poškodbe pri športu in podobno. Na pamet sicer nevem točno, kako je moj agent meni spisal tisto zavarovalno polico, ampak vem da sva določila dnevno odškodnino za nezgodno zavarovanje (za točno koliko bi mogu it polico iskat). Pa vem da sem plačal z bonusom -50% tam okoli 120 ~ 130€ (240 ~ 260€ brez popusta) skupno zavarovanje. Nevem v čem je zej sploh fora teh dodatnih 376€ za AO+?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez popustov pride pri triglavu AO+ 376€ (+ osnovno zavarovanje). To se meni zdi za nezgodno zavarovanje voznika odločno preveč. Je pa ja samo osnovno zavarovanje cenejše kot tale AO+. Sej je res, da je moja rit več vredna od motorja, ampak z tole ceno pa vseeno pretiravajo. Nezgodno se lahk 10x ceneje zavaruješ in ti to zavarovanje krije še poškodbe pri športu in podobno. Na pamet sicer nevem točno, kako je moj agent meni spisal tisto zavarovalno polico, ampak vem da sva določila dnevno odškodnino za nezgodno zavarovanje (za točno koliko bi mogu it polico iskat). Pa vem da sem plačal z bonusom -50% tam okoli 120 ~ 130€ (240 ~ 260€ brez popusta) skupno zavarovanje. Nevem v čem je zej sploh fora teh dodatnih 376€ za AO+?

Sam sem plačal ao+ 176eur,pa minus vsi popusti tak da pride dobrih 100eur.Ne vem kje si našel to cifro?

Jaz sem dal za FZ1 komplet zavarovanje 297eur,res da z 50% bonifikacijo in vsemi popusti!icon6.gif

Zavarovanje vključuje tudi ao+!

Kar se tiče ao+ poslušaj ostale ,ker je to zanemarljiv strošek!!!

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem plačal ao+ 176eur,pa minus vsi popusti tak da pride dobrih 100eur.Ne vem kje si našel to cifro?

Jaz sem dal za FZ1 komplet zavarovanje 297eur,res da z 50% bonifikacijo in vsemi popusti!icon6.gif

Zavarovanje vključuje tudi ao+!

Kar se tiče ao+ poslušaj ostale ,ker je to zanemarljiv strošek!!!

To sem našel na informativnem izračunu amzs. Se pa posipam z pepelom. Očitno sem malo zamešal jabolke in hruške. Pri AO+ so veliko večje odškodnine za poškodbe kot pri nezgodnem zavarovanju. Sem šel pogledat tudi v zavarovalno polico. Zavaroval sem nezgodno voznika in potnika za 6€ dnevne odškodnine + smrt (6500€) + invalidnost (13000€) za 18,5€. Dnevna odškodnina je tukaj res bolj žalost, če se ti kaj naredi. Letos bom vzel AO+ če je res z vsemi popusti 100€. Nesreča na žalost nikoli ne počiva :wacko:

Bagio: pri kateri zavarovalnici pa imaš zavarovan motor?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste dnevne odškodnine... Nekako mi ni jasno. Če si oškodovanec, tako dobiš iz police povzročitelja nesreče. Če si kriv sam, gre iz AO+. Sopotnik iz obveznega zavarovanja. Čemu potem še dodatno za dnevno odškodnino.

AO+ pa vsekakor -da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez AO+ ga ne serji, fant. Zakaj? Ob vsakem padcu bo motor poškodovan, to je dejstvo. In na račun odškodnine za telesne poškodbe si ga boš lahko popravil. 150 evrov je mali denar proti škodi na motorju, pa čeprav pri padcu pred semaforjem. Saj razumeš, kaj govorim..?

Za registracijo se varčuje čez celo leto (kot jaz), -daš vsak mesec na stran 20 evrov.

Dej tale padec pred semaforjem mal pojasni. Ti povem iz lastnih izkušenj, da ne dobiš nič iz AO+ če ti ni nič, oziroma ti dokažejo da nimaš premaknjenih vratnih vretenc. Bilo je nekoč ja, si padel rekel da te boli vrat in si pobral AO+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem našel na informativnem izračunu amzs. Se pa posipam z pepelom. Očitno sem malo zamešal jabolke in hruške. Pri AO+ so veliko večje odškodnine za poškodbe kot pri nezgodnem zavarovanju. Sem šel pogledat tudi v zavarovalno polico. Zavaroval sem nezgodno voznika in potnika za 6€ dnevne odškodnine + smrt (6500€) + invalidnost (13000€) za 18,5€. Dnevna odškodnina je tukaj res bolj žalost, če se ti kaj naredi. Letos bom vzel AO+ če je res z vsemi popusti 100€. Nesreča na žalost nikoli ne počiva :wacko:

Bagio: pri kateri zavarovalnici pa imaš zavarovan motor?

LP

Triglav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej tale padec pred semaforjem mal pojasni. Ti povem iz lastnih izkušenj, da ne dobiš nič iz AO+ če ti ni nič, oziroma ti dokažejo da nimaš premaknjenih vratnih vretenc. Bilo je nekoč ja, si padel rekel da te boli vrat in si pobral AO+.

To sem rekel bolj tako-tako. Nisem mislil za dejansko pred semaforjem. Hotel sem povedati, da pri vsakem padcu (govorim za bolj v redu padce), si vsaj potolčen in opraskan, pa v bolniški.

Je pa ponavadi Murphy na delu. Če si povsod zavarovan, ti nič ne bo. Če pa nimaš zavarovanja, pa ravno bo. Osebno raje dam tistih 150 evrov, pa da mi nič ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem rekel bolj tako-tako. Nisem mislil za dejansko pred semaforjem. Hotel sem povedati, da pri vsakem padcu (govorim za bolj v redu padce), si vsaj potolčen in opraskan, pa v bolniški.

Je pa ponavadi Murphy na delu. Če si povsod zavarovan, ti nič ne bo. Če pa nimaš zavarovanja, pa ravno bo. Osebno raje dam tistih 150 evrov, pa da mi nič ni.

Men pa tko firma plačuje nezgodno zavarovanje z dnevno odškodnino, pa pršparam teh 150 €. Seveda se mi lahko poškodba zgodi kjerkoli in ne samo v službi, samo na bolniški moram bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevna odškodnina ni enako AO+... Pri prvem imaš za dneve, ko si zaradi nezgode na bolniški 5, 10evrov (pač kolikor imaš na polici) na dan. Ne pa tudi odškodnine za poškodbo.

Tisto dnevno odškodnino imam tudi jaz posebej na nezgodnem. Pri mopiju pa še AO+. Nikoli ne veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če ma kdo zavarovanje blizu mi lahko sporočite in vam lahko zrihtam po mojih študijah najbolj ugodno - edini keč je v tem, da more bit za celo leto motor zavarovan. Zavarovalnica je ... (ne vem ali lahko povem, zato raje ne bom), če pa koga zanima nj pa kontaktira. Jutri pa vam lahko sporočim primerjalno za TDM 900 med dvema zavarovalnicama.

Če bo kdo za nj kontaktira zs, mail, gsm karkol ;)

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima:

po nesreči (nič kriv) zbiram dokumentacijo za odškodninski zahtevek (poravnavo). V službo sem sicer hodil ampak mi je zdravnica vseeno napisala bolniški list za tri tedne bolniške. Ali je dovolj priložiti zavarovalnici samo kopijo bolniškega lista ali moram dobiti kakšno potrdilo o dejanskem koristenju bolniške tudi od firme? Predvidevam da zavarovalnica nima drugega vpogleda (na durs) o dejanskem delovnem času..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!