Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

sklepam da vsi imate AO+ ?

sam kaj ko brez policije ne gre nič, tak da spet tu mal država služi, za zavarovalnico pa je potem minus v primeru da se kaj zgodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklepam da vsi imate AO+ ?

sam kaj ko brez policije ne gre nič, tak da spet tu mal država služi, za zavarovalnico pa je potem minus v primeru da se kaj zgodi

Poglej: padeš. Pokličeš policijo, oziroma sami pridejo, če je telesna poškodba. Policaj ti bo napisal ''neprilagojena hitrost'' -drugega itak ne znajo/smejo. Pokasiral boš 200 evrov kazni in 5000 evrov odškodnine. Torej si 4800 na plusu. Lahko pa stisneš zobe in se odpelješ z bolečinami, ves vesel da si privarčeval 200 evrov kazni in 50 evrov za AO+... Saj nihče ne zavaruje z namenom, da bo padel. Samo Murphy je hudič, vam povem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem padel in ni bilo brzine, tudi policaj ni napisal

je pa problem ker je bilo takrat mokro, in zarad tega dobim 500 €, še kako točko in lahko še odvzem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zelo zadovoljen z zavarovalnico Generali...

Ko se mi je zadnjič zabila kanalizacija, so mi vse povrnili! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zelo zadovoljen z zavarovalnico Generali...

Ko se mi je zadnjič zabila kanalizacija, so mi vse povrnili! :worship:

Aja?

A so ti ves dr..k vrnili nazaj!? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je od lani (marca) do letos šlo zavarovanje kaj gor za motorna vozila? Lani sem plačal za celo leto zavarovanje + AO+ 202€ ,včeraj pa sem poklical enga drugiga agenta, ker se mi tisti ,ko mi je lani zavaroval ni oglasil in me je za isti motor prišlo 252€ z AO+,ta agent mi je reko ,da je šlo gor zavarovanje, sedaj pa me zanima ali je to res ali pa me je preprosto nate..il za cca 50€, zavarovalnica pa je ista, v obeh primerih triglav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je od lani (marca) do letos šlo zavarovanje kaj gor za motorna vozila? Lani sem plačal za celo leto zavarovanje + AO+ 202€ ,včeraj pa sem poklical enga drugiga agenta, ker se mi tisti ,ko mi je lani zavaroval ni oglasil in me je za isti motor prišlo 252€ z AO+,ta agent mi je reko ,da je šlo gor zavarovanje, sedaj pa me zanima ali je to res ali pa me je preprosto nate..il za cca 50€, zavarovalnica pa je ista, v obeh primerih triglav.

to je praksa zadnjih par let da se vedno zavarovanje podraži po novem letu ali spomladi. jaz sem začetek marca zavaroval avto pa mi je agent rekel da se je malo podražili. koliko je tisto malo ne vem ker itak nimaš kaj naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je od lani (marca) do letos šlo zavarovanje kaj gor za motorna vozila? Lani sem plačal za celo leto zavarovanje + AO+ 202€ ,včeraj pa sem poklical enga drugiga agenta, ker se mi tisti ,ko mi je lani zavaroval ni oglasil in me je za isti motor prišlo 252€ z AO+,ta agent mi je reko ,da je šlo gor zavarovanje, sedaj pa me zanima ali je to res ali pa me je preprosto nate..il za cca 50€, zavarovalnica pa je ista, v obeh primerih triglav.

spremenili so glede popustov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko mi je znano se bonus iz avta lahko prenese na motor.

kaj pa kontra?

baje da ne gre. res?

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je od lani (marca) do letos šlo zavarovanje kaj gor za motorna vozila? Lani sem plačal za celo leto zavarovanje + AO+ 202€ ,včeraj pa sem poklical enga drugiga agenta, ker se mi tisti ,ko mi je lani zavaroval ni oglasil in me je za isti motor prišlo 252€ z AO+,ta agent mi je reko ,da je šlo gor zavarovanje, sedaj pa me zanima ali je to res ali pa me je preprosto nate..il za cca 50€, zavarovalnica pa je ista, v obeh primerih triglav.

Tudi jaz imam pri Triglavu. Letos sem zavaroval 10.3., sicer je potek sredi meseca. Vsota na stotin enaka, kar se tiče AO in AO+. Tako, da kar drži ono, da je od agenta do agenta razlika... Dokliči svojega agenta in naj porihta. :whistle: Očitno ti ta novi agent ni dal določenih popustov, zavarovanje se ni podražilo nič.

Čakaj malo... 20%.. ti je dal popust na neodjavo?

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm

kako vama rata dobit tako poceni AO+?

Včeraj sem zavaroval motor pri Triglavu in bi me brez AO+ prišlo 180 eur (cca); z AO+ pa 340

tukaj povsod gledam dajete bistveno manj za zavarovanje ( motor ima 52 kW)??:?:?

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam pri Triglavu. Letos sem zavaroval 10.3., sicer je potek sredi meseca. Vsota na stotin enaka, kar se tiče AO in AO+. Tako, da kar drži ono, da je od agenta do agenta razlika... Dokliči svojega agenta in naj porihta. :whistle: Očitno ti ta novi agent ni dal določenih popustov, zavarovanje se ni podražilo nič.

Čakaj malo... 20%.. ti je dal popust na neodjavo?

tudi meni so rekli pri triglavu, da lahko dobim 20% popusta na neodjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko mi je znano se bonus iz avta lahko prenese na motor.

kaj pa kontra?

baje da ne gre. res?

lahko preneseš.

če ti en agent ne bo, pojdi do drugega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm

Včeraj sem zavaroval motor pri Triglavu in bi me brez AO+ prišlo 180 eur (cca); z AO+ pa 340

tukaj povsod gledam dajete bistveno manj za zavarovanje ( motor ima 52 kW)??:?:?

Mene je prišlo zavarovanje brez AO+ 105 €. Sva pa v istem razredu po moči ( imama 55% bonusa, 50% popusta na neodjavo in 4% popusta za plačilo z gotovino ). Torej menjaj zavarovalnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je prišlo zavarovanje brez AO+ 105 €. Sva pa v istem razredu po moči ( imama 55% bonusa, 50% popusta na neodjavo in 4% popusta za plačilo z gotovino ). Torej menjaj zavarovalnico.

sicer imam 35% bonusa, ampak imam še 18% na pakete iste zavarovalnice + popust na neodjavo

bom točno pogledal kaj mi piše...

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistih 18 % ti ne bojo obračunali na AO, ampak na kakšno dodatno nezgodno zavarovanje inp.

PS...saj meni so tako naredili, ko sem bil še na triglavu

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

09.01.2011 - NE POSLUJEMO Z ZAVAROVALNICO MARIBOR

Ker zavarovalnica Maribor ne poravnava računov in neprenehoma zavrača plačilo škod oz . te plačuje samo polovično, smo primorani ustaviti poslovanje z njimi. Strankam priporočamo, da svoja vozila zavarujejo pri ostalih zavarovalnicah (Generali, Triglav, Adriatic), kjer poslovanje poteka nemoteno in brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko preneseš.

če ti en agent ne bo, pojdi do drugega!

To se dejansko da 100% urediti?

Ker na motorju imam mislim da 50% (za Fz6 sem plačal z AO+ okoli 220€), na avtu pa sem iz 15% padel na 0% zaradi prometne nesreče :(.

Je potem takem možno prenesti iz motorja na avto naslednje leto in imam na avtu 50%???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm

kako vama rata dobit tako poceni AO+?

Včeraj sem zavaroval motor pri Triglavu in bi me brez AO+ prišlo 180 eur (cca); z AO+ pa 340

tukaj povsod gledam dajete bistveno manj za zavarovanje ( motor ima 52 kW)??:?:?

lpm

jaz imam (52kW) triglav in osnovno, zeleno karto in AO+ za cca 230-240€, od teha je osnovno 100-110€, ostalo AO+). imam pa 50% od avta in popust za neodjavo. ostalo mi nanesejo popusti na redno stranko (pri njih imam še hišo, 2 avta, moped in dodatno zdravstveno).

torej če imaš več ti agent ne more ali noče dat vseh možnih ostalih popustov.

po mojih kalkulacijah ima triglav (brez vseh popustov) najcenejše obvezno zavarovanje, pri AO+ pa je malo dražji od nekaterih ostalih. itak pa je dosti odvisno od zavarovalnice in agenta kakšne vse popuste ti lahko da (npr za mlado družino pri avtomobilu itd.). MB ima recimo popust za klube, triglav tega nima.

jaz sem si preračunal in v mojem primeru je triglav najcenejši za motor, avte in hišo. mogoče pa komu drugemu ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se dejansko da 100% urediti?

Ker na motorju imam mislim da 50% (za Fz6 sem plačal z AO+ okoli 220€), na avtu pa sem iz 15% padel na 0% zaradi prometne nesreče :(.

Je potem takem možno prenesti iz motorja na avto naslednje leto in imam na avtu 50%???

lahko, če nisi teh 50% bonusa za motor prenesel iz avta in bi rad zdaj prenesel nazaj.

samo je pa tako, da ti tega ne bo naredil vsak agent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam (52kW) triglav in osnovno, zeleno karto in AO+ za cca 230-240€, od teha je osnovno 100-110€, ostalo AO+). imam pa 50% od avta in popust za neodjavo. ostalo mi nanesejo popusti na redno stranko (pri njih imam še hišo, 2 avta, moped in dodatno zdravstveno).

torej če imaš več ti agent ne more ali noče dat vseh možnih ostalih popustov.

po mojih kalkulacijah ima triglav (brez vseh popustov) najcenejše obvezno zavarovanje, pri AO+ pa je malo dražji od nekaterih ostalih. itak pa je dosti odvisno od zavarovalnice in agenta kakšne vse popuste ti lahko da (npr za mlado družino pri avtomobilu itd.). MB ima recimo popust za klube, triglav tega nima.

jaz sem si preračunal in v mojem primeru je triglav najcenejši za motor, avte in hišo. mogoče pa komu drugemu ni.

no meni pa je naračunal 350 eur in imam isto kot ti - avto, hišo, zdravstveno....

hmm - potrebno bo menjati agenta

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni pa je naračunal 350 eur in imam isto kot ti - avto, hišo, zdravstveno....

hmm - potrebno bo menjati agenta

lpm

ja znajo bit agenti včasih škrti, je foter to izkusil pri dolgoletni agentki za ZM in šel drugam.

no da boš videl če te še kje drugje nat.... - mene pride hiša (osnovni A paket) in 2 avta (picasso 2.0 (50% bonus), twingo 1,2 (30% bonus) skupaj na cca 800-830 € letno z vsemi popusti, tudi na mlado družino. pri avtih pa imam osnovno, AO+ in steklo+divjad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osnovno + AO+, odkup prve škode za oba...

s 50% popustom

na gotovino: 228 eur

motor ima 70kw

vse je odvisno od agenta... vsak zračuna po svoje, tudi pri isti zavarovalnici....( drug agent naračunal 262 eur)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!