Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Lani junija pri AS zavarovalnici. 50% od avta in in pa nevem kolk % je bilo za če imam celo leto zavarovan.

Mogoče bo še kdo postregel s kakšno svežo informacijo, ki je imel pred kratkim zavarovanje :hmm:

BTW za katerega si se pol odločil? Prilepi kakšno fotko.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni glup, točno tako je. zavaruj za celo leto da dobiš popust tako da te pride cca nekej pod 200 eur.

Jaz imam tudi 50% na vsa vozila v družini torej tudi na moje ampak letos ni več možen prenos... :(

Odločim sem se za tistega iz kopra... Upam da se nisem slabo odločil... Bom dal slike :)

po novem je prepis 25€... To ni normalno..

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa imaš še 50% popusta....pri kateri zvarovnici? Kako si dobil takoj se 50%?

Meni ni noge prenesti od avta ker se ne da več..

Za pol leta bi prišlo 181€.....

jest mam pr triglavu in mi je upošteval še bonus od očeta ki ima 50% pr avtu, tako da je blo tm nekje 170-180 eur, to govorim za lani, cez en mesc ti pa lahko točno povem ko imam registracijo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pr triglavu in mi je upošteval še bonus od očeta ki ima 50% pr avtu, tako da je blo tm nekje 170-180 eur, to govorim za lani, cez en mesc ti pa lahko točno povem ko imam registracijo

lp

evo preveru,še vedno je tako, lahko koristš bonus 50% pr triglavu .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem preveril na Tili se tudi da...js ne vem kaj me jvg ta agent..zdaj grem tam!!

kr neki je reku da se to ne da več in da je bolše na AS...pow k jih imam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem preveril na Tili se tudi da...js ne vem kaj me jvg ta agent..zdaj grem tam!!

kr neki je reku da se to ne da več in da je bolše na AS...pow k jih imam!

ugl...sem že nazaj :)

se da prenašati bonusi in tudi popust na člane moto društev in za gasilce kar do zdaj nisem vedel....

do jutri dobim točen izračun in vam javim..

kaj obstaja možnost da zamenjam zavarovalnico??? zdaj ko že imam zavarovanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem zavaroval za ceo leto... Polna cena je 600€ s 50% pa 300...

pri kateri zavarovalnici vi zavarujete???? In koliko fare za zavarovanje?

Jaz sem imel prejšnji teden borbo z zavarovalnicami, ker imam Avto zavarovan pri Generaliju za motorje pa nimajo. Sem hotel, da mi prenesejo iz avta pa sop vsi rekli da se to ne da samo če imam pri njih urejkeno itd itd. No potem pa mi je dal v službi nekdo kontakt in sm poklical možakarja in sva naredila za 50% + 20% za celo leto plačal 210 eur z asistenco in zavarovanjem voznika.

Skratka če je agent za to se vse da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Triglavu se da ... pred 14 dnevi sem na moj bonus zavaroval še motor, ki je pisan na mojo boljšo polovico, potrebno je biti poročen ali pa imeti isti naslov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločim sem se za tistega iz kopra... Upam da se nisem slabo odločil... Bom dal slike :)

A si se pol zmenu ša za tistih 100 € al ni ratalo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mogoče eno butasto vprašanje ..... a je kdo zasledil, da se da pri kateri od zavarovalnic pri motorju zavarovati tudi šipe, luči in ogledala kot imamo zavarovano na avtu ?

pri moji zavarovalnici AS se baje ne da

LP

Blond

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če velja za avto, velja tudi za motor ... paketi se po difoltu imenujejo avtomobilski .... kakor je meni znano, se da tudi posebaj zavarovato stekla, dodatna oprema itd, tudi na motorju ... zamenjaj agenta, pa se bo dalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče eno butasto vprašanje ..... a je kdo zasledil, da se da pri kateri od zavarovalnic pri motorju zavarovati tudi šipe, luči in ogledala kot imamo zavarovano na avtu ?

pri moji zavarovalnici AS se baje ne da

LP

Blond

da se da!! in ne vem zakaj bi bilo vprašanje butasto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinacija J - stekla, luči, ogledala = 444, 00 EUR za motor, ki je nov stal 10.000 EUR,

:kva1:

pr triglavu za petino cene....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za petino cene novega, ali za petino zgoraj navedene cene zavarovalnine?

petino zgoraj navedenega...nekje 80-100 eur, za naše motorčke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo okvirno pove kolk hudiča pride kasko za en moped, recimo star 5 let, vreden 4000 eur, nov je bil recimo 8500? Zanima me samo kraja, ostalo ni panike, odbitna? Ker poslušam takšne blazne cifre in vse pa me res zanima kaj pa kako. Itak nameravam poklicat agenta, ampak me zanima, če bi ga sploh poklical. :) Ker tja, do kakšne 400 eur max bi morda še dal, več pa vprašanje. No, lahko kdo postreže s konkretnimi podatki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za svojega suzukija letnik 2001 dal(oktobra 2010) 1200 eur na Triglavu.

Kreh kreh kreh, še dobro, da česa ne jem. Recimo, da sem računal na pol manjšo številko. Noro! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!