Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Par dni nazaj sem sklenil AO in nezgodno pri Triglavu za 47kW in 650ccm.

 

1. 50% bonus od družinskega člana (na avtu imam 10%).

2. 20% popust na neodjavo.

3. dodaten popust iz akcije Triglav komplet.

4. nekaj % (4 al 5) še popusta za plačilo naenkrat in ne na obroke.

 

Zavarovanje me je stalo 100 EUR, lani je bilo identično 120 EUR. 

Popravljeno . Popravil Wastelander
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej folk. V letošnjem letu bi potreboval bonifikacijo (ne popust, ker tega dobim) za svoj avto. V zameno za 50% bonifikacijo za moj avto mu pripeljem zavarovati 5 vozil (2 avta, 2 motorja, 1 moped; vse 50% razen moj avto). Je kakšen kandidat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko me bo prišlo zavarovanje za Gsxr-a 600 z ao+? Zdej sem imel 2 leti cbr 600rr na 25 kw, in je blo okoli 180€ vse skupaj s cestninjenjem in brez ao+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko me bo prišlo zavarovanje za Gsxr-a 600 z ao+? Zdej sem imel 2 leti cbr 600rr na 25 kw, in je blo okoli 180€ vse skupaj s cestninjenjem in brez ao+.

Z  AO+ pride 225 EUR !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erciona, agenta vprašaj... Na šalterju ''ne vedo'' za vse popuste, ki ti jih lahko dajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iscem zavarovalnega agenta, ki mi lahko ponudi ugodno zavarovanje za 55 Kw. Bonifikacije nimam. Avto imam zavarovan znotraj družinskega bonusa. Pripravljena sem prenest vec zavarovanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iscem zavarovalnega agenta, ki mi lahko ponudi ugodno zavarovanje za 55 Kw. Bonifikacije nimam. Avto imam zavarovan znotraj družinskega bonusa. Pripravljena sem prenest vec zavarovanj.

pokliči 031-426-327 ali mi piši na izoplotnice@gmail.com

 
 
Popravljeno . Popravil isarajli1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Par dni nazaj sem sklenil AO in nezgodno pri Triglavu za 47kW in 650ccm.

 

1. 50% bonus od družinskega člana (na avtu imam 10%).

2. 20% popust na neodjavo.

3. dodaten popust iz akcije Triglav komplet.

4. nekaj % (4 al 5) še popusta za plačilo naenkrat in ne na obroke.

 

Zavarovanje me je stalo 100 EUR, lani je bilo identično 120 EUR. 

 

Nekaj dni nazaj sem se pozanimal na triglavu.... mene košta AO+ za 34kW 660ccm 260€. Mi je na zavarovalnici rekel, da sam AO+ košta 200€ , če bi pa samo obvezno zavarovanje plačal me pa pride okoli 60€. Meni se tole malo drago zdi ... Mi pa nikakor ni jasno kako lahko nekdo da 100€ za ao+ ... sam bi pa moral dat 260€, pa mam tud 50% iz avta + 20%popust na neodjavo. Lani vem, da sem plačal za obvezno zavarovanje 120€... s tem da sem imel le 35% popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem čas in sem se šel mal pozanimat po zavarovalnicah za obvezno zavarovanje AO motornega kolesa moči 101 kW. Od predhodnega motorja imam 50 % bonusa in zajeti so vsi popusti ( na neodjavo, ........ ). Rezultati so sledeči:

- zavarovalnica Maribor 153,00 €

- zavarovalnica Triglav 164,30 € 

- zavarovalnica Adriatic - Slovenica 274,39 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj sem sklenil AO in nezgodno pri Triglavu za 47kW in 650ccm.

 

1. 50% bonus od družinskega člana (na avtu imam 10%).

2. 20% popust na neodjavo.

3. dodaten popust iz akcije Triglav komplet.

4. nekaj % (4 al 5) še popusta za plačilo naenkrat in ne na obroke.

 

Zavarovanje me je stalo 100 EUR, lani je bilo identično 120 EUR. 

 

 

Nekaj dni nazaj sem se pozanimal na triglavu.... mene košta AO+ za 34kW 660ccm 260€. Mi je na zavarovalnici rekel, da sam AO+ košta 200€ , če bi pa samo obvezno zavarovanje plačal me pa pride okoli 60€. Meni se tole malo drago zdi ... Mi pa nikakor ni jasno kako lahko nekdo da 100€ za ao+ ... sam bi pa moral dat 260€, pa mam tud 50% iz avta + 20%popust na neodjavo. Lani vem, da sem plačal za obvezno zavarovanje 120€... s tem da sem imel le 35% popusta.

 

Vucko... nikjer ni Wastelander zapisal, da je dal zavarovat AO+. On je napisal, da je dal AO! To je samo avtomobilska odgovornost, pri kateri pa ni zajeto zavarovanje voznika (in v posebnih primerih tudi ostalih sopotnikov) kot pri AO+.

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni poteče in ostajam zvesta ZM, ker mi je najbolj enostavno ;)

Pravilno ! Jaz tudi ostajam zvest ZM. Z obveznim AO in nezgodnim zavarovanjem(10€ dnevna odškodnina) za 120KW 1000 +ccm za celo leto 141 € seveda plačal s kešom.AO+ nepotrebujem saj sovoznik dobi v primeru nezgode iz AO vse plačano(kot tretja oseba) brez, da imaš AO+ v slučaju da je npr.drug kriv za nezgodo ti AO+ plačajo iz njegove police.Zato se mi zdi brez potrebe plačevanje dragega AO+ kajti danse ima že vsak kako nezgodno + življensko zavarovanje.Sicer pa pazite pri nekaterih zavarovalnicah kar avtomatično pokasirajo še dodatno za ASISTENCO :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam zavarovano AO, AO+ in nezgodno zavarovanje za voznika in sopotnika z dnevno odškodnino 10€.

Letos sem prvič uveljavljala iz AO+, pa bomo vidli, koliko bo prineslo (zadevo ureja odvetnik).

AO+ je samo za voznika (in v nekih posebnih primerih tudi za sopotnika - tako mi je razložil odvetnik), pa še to morajo biti težje poškodbe in ne samo udrgnine ali podobno.

Asistenca pa... Jaz si jo vedno plačam. Kajti... Če se mi slučajno zgodi, da spusti guma sredi gozda na Kočevskem ko bom sedela v senci, kaj naj storim? Pokličem koga domov, da se pripelje xy km ali asistenco? Seveda je asistenca bistveno cenejša. Tako da... Jaz jo vedno vključim ;)

Lani je bilo zavarovanje za R6, 2008, 260 € z AO, AO+ in nezgodnim zavarovanjem (10€ na dan za oba). Letos bo baje isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno ! Jaz tudi ostajam zvest ZM. Z obveznim AO in nezgodnim zavarovanjem(10€ dnevna odškodnina) za 120KW 1000 +ccm za celo leto 141 € seveda plačal s kešom.AO+ nepotrebujem saj sovoznik dobi v primeru nezgode iz AO vse plačano(kot tretja oseba) brez, da imaš AO+ v slučaju da je npr.drug kriv za nezgodo ti AO+ plačajo iz njegove police.Zato se mi zdi brez potrebe plačevanje dragega AO+ kajti danse ima že vsak kako nezgodno + življensko zavarovanje.Sicer pa pazite pri nekaterih zavarovalnicah kar avtomatično pokasirajo še dodatno za ASISTENCO :hmm:

Toplo ti priporočam ,da si prebereš splošne pogoje glede nezgodnega zavarovanja, tako boš lahko ločil razliko med AO+ in nezgodnim.Razlika je gromozanska.

Pa ne razumem kako si sploh razlagaš AO+, ta ne krije poškodb sovoznika temveč voznika....

Mal v vednost, da ne bodo ob škodnem primeru tekle solze in se pluvalo po zavarovalnicah...Razumem ,da so teški časi in da vsak želi čim ceneje zavarovanje, ampak pri oveljavljanju škode je prepozno .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplo ti priporočam ,da si prebereš splošne pogoje glede nezgodnega zavarovanja, tako boš lahko ločil razliko med AO+ in nezgodnim.Razlika je gromozanska.

Pa ne razumem kako si sploh razlagaš AO+, ta ne krije poškodb sovoznika temveč voznika....

Mal v vednost, da ne bodo ob škodnem primeru tekle solze in se pluvalo po zavarovalnicah...Razumem ,da so teški časi in da vsak želi čim ceneje zavarovanje, ampak pri oveljavljanju škode je prepozno .....

Ne me učit o zavarovanjih, oče je celo večnost delal na zavarovalnici(kot agent) in vem kake barabe so,če sam pogledaš njihove marmornate zgradbe, profite,plače,nagrade in koliko so do danes pokradli pa ti bo jasno koliko nam zavarovancem vrnejo ! Sicer pa vsak ravna posvoje. Sem motorist 23+let in NIKOLI nisem in nebom naredil AO+ zakaj zato ker vozim "normalno" nepijem in po vsej verjetnosti nebom sam kriv za karambol in kot sem napisal, če je drug kriv dobiš vse plačano iz njegovega AO zavarovanje,če pa bo moja krivda bom takrat pač  uporabil"samo" moja dva osebna nezgodna zavarovanja eno na motorju in drugo pri življenskem zavarovanju ker pomeni dnevno 20€ + odškodnino(invalidnino) od obeh !

Ps: AO+ krije SAMO nezgodo voznika za sovoznika krije obvezen AO (proti tretji osebi in to je tudi sovoznik) Po tvojem postu si očitno zavarovalniški agent in ti mi dajemo dober kruh ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dober mesec me čaka kasko. Lani je bilo mal čez  jurjasto. Pa letos??. Matr...drag hobi mam.

Kakšne izkušnje (cene seveda) imate ostali??.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vucko... nikjer ni Wastelander zapisal, da je dal zavarovat AO+. On je napisal, da je dal AO! To je samo avtomobilska odgovornost, pri kateri pa ni zajeto zavarovanje voznika (in v posebnih primerih tudi ostalih sopotnikov) kot pri AO+.

 

Sorry... my bad. Nisem vredu prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me učit o zavarovanjih, oče je celo večnost delal na zavarovalnici(kot agent) in vem kake barabe so,če sam pogledaš njihove marmornate zgradbe, profite,plače,nagrade in koliko so do danes pokradli pa ti bo jasno koliko nam zavarovancem vrnejo ! Sicer pa vsak ravna posvoje. Sem motorist 23+let in NIKOLI nisem in nebom naredil AO+ zakaj zato ker vozim "normalno" nepijem in po vsej verjetnosti nebom sam kriv za karambol in kot sem napisal, če je drug kriv dobiš vse plačano iz njegovega AO zavarovanje,če pa bo moja krivda bom takrat pač  uporabil"samo" moja dva osebna nezgodna zavarovanja eno na motorju in drugo pri življenskem zavarovanju ker pomeni dnevno 20€ + odškodnino(invalidnino) od obeh !

Ps: AO+ krije SAMO nezgodo voznika za sovoznika krije obvezen AO (proti tretji osebi in to je tudi sovoznik) Po tvojem postu si očitno zavarovalniški agent in ti mi dajemo dober kruh ! !

 

Ime imaš pravo,verjetno se izgovarja s Č ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jst sm glih dons delu pr triglavu, majo neke nove popuste, tkole mi piše gor:

 

50% bonus (premijski razred 4)

5% popust za moj bonus, pojma nimam kaj je to

1% stalnostni popust

20% na neodjavo

15% komercialni popust za motorna kolesa

6% triglav komplet

5% takojšne plačilo

 

91€, to je osnovno + zelena karta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa si to bil...maš agenta al kr v eni poslovalnici? tehle 15 komercialnega je kaka posebna akcija?

moj bonus je, če lani nisi prijavil škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop nobenga agenta, zmeraj delam pr interservice v lj. Ja to je neki novga, ce sm da jst prou zastopu je to nek dodatn popust na neodjavo :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je cena kar prava, brez AO+ za horneto 900 pride 119€ z vsemi popusti, ki jih Slyder nasteva. Sicer ne vem za 15% komercialnega popusta, ampak pri agentu lahko dobis popust na kvazi zavarovanje bajte... in nekaj ce si v moto klubu (kar spet ni nujno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!