Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Takole... Ne vem kakšne imate drugi izkušnje z AS zavarovalnico in AO+ zavarovanjem, vendar sem dobila takšen odgovor (in jim seveda takoj odpisala, da ga bom naredila drugje, kajti ne bodo zahtevali še enega zavarovanja zato, da mi bodo naredili AO+):

 

Pozdravljeni,
 
informativen izračun za vaše motorno vozilo bi znašal 204,66€. Na polici sem vam dodala še 140€ popusta. Tako da je tale premija za vas res zelo ugodna.
 
V zavarovanje sem vključila AO, NZ in ASISTENCO.
 
AO+ zavarovanje lahko sklenemo naknadno, v kolikor boste pri nam sklenili vsaj še eno zavarovanje (dopolnilno zavarovanje, zavarovanje avtomobila, stanovanja,,,,ipd), saj lahko dodamo AO+ zavarovanje obstoječim zavarovancem. Naslednje leto bi lahko normalno dobili še AO+ zavarovanje.
 
Lahko me pa tudi pokličete za več informacij,
 
Z lepimi pozdravi,
 
Tina Hriberšek
GSM: 041 42 74 79
Adriatic Slovenica, Lava 7, 3000 Celje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Letna premija bi znašala  545,71€.
Nezgodno zavarovanje ne zajema dnevnega nadomestila(ni opcije)

  • Cena je z 50% bonusom. (55% ga pri nas ni)
  • AO in AO+
  • Asitenca.




l.p
Branko ŽLOF
Generali Zavarovalnica d.d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bomo imeli tako vreme prihodnja leta, nam bodo zavarovalnice morale dati še večji popust za ne odjavo ... Sicer se bo spet splačalo odjavljat mopede med zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Cena za vaše zavarovanje je 283,90€

 

Lep pozdrav Marija

 

Zavarovalnica Tilia d.d.


Pozdravljeni

Zavarovanje za motor Yamaha YZF-R6 z upoštevanim PR 4 in  20% popustom za
nevračilo premije znaša 230,00 EUR premije.
V premijo je vključeno zavarovanje AO, AO+, Nezgodno zavarovanje z zav.
vsotami 10.000,00 EUR smrt, 20.000,00 EUR invalidnost in 10,00 EUR dnevno
odškodnina in zavarovanje Asistence plus.
Za informacije sem Vam na voljo na spodaj navedeno GSM številko.

Lep pozdrav

Robert KVAR
Vodja predstavništva
ZAVAROVALNICA TRIGLAV,d.d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Cena za vaše zavarovanje je 283,90€

 

Lep pozdrav Marija

 

Zavarovalnica Tilia d.d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole... Povzetek...

Motor: Yamaha YZR-R6, letnik 2008, 94.9 kW

Zavarovanje: 55% bonusa, AO, AO+, nezgodno zavarovanje za voznika in sopotnika z dnevno odškodnino 10€, asistenca

 

Zavarovalnica Tilia: 283,90€

Zavarovalnica Triglav: 230€

Generali Zavarovalnica: 545,71€ (brez dnevnega nadomestila pri nezgodnem zavarovanju)

Adriatic Slovenica: 204,66€ (brez AO+, ker ga dajo samo na podlagi še kakšnega zavarovanja pri njih)

Zavarovalnica Maribor: naj bi bilo isto kot lani - 260,05€ (bom pa poslala mamici ponudbo iz Triglava, pa ni vrag, da mi ne bo zdrla še kakšnega popusta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole... Povzetek...

Motor: Yamaha YZR-R6, letnik 2008, 94.9 kW

Zavarovanje: 55% bonusa, AO, AO+, nezgodno zavarovanje za voznika in sopotnika z dnevno odškodnino 10€, asistenca

 

Zavarovalnica Tilia: 283,90€

Zavarovalnica Triglav: 230€

Generali Zavarovalnica: 545,71€ (brez dnevnega nadomestila pri nezgodnem zavarovanju)

Adriatic Slovenica: 204,66€ (brez AO+, ker ga dajo samo na podlagi še kakšnega zavarovanja pri njih)

Zavarovalnica Maribor: 240,32€ za isto zavarovanje kot Triglav

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zato sem pa jaz na Triglavu odkar sem ugotovil da me ZM lupi, potem pa so me še pri nezgodnem nategnili za najmanj enih 5000€ pri poškodbi kolena.

Če imaš pri Triglavu vse (hiša, avto, dodatno zdravstveno, motor,...) in imaš še tiso komplet opcijo pa po možnosti še mlada družina pa itak % popustakar letijo na vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHA FZ6S ABS 72KW

 

ADRIATIC SLOVENICA

AO, AO+, +asistenca, + odkup prve škode.

 

Z vsemi popusti cca. 180€ .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

triglav res letos tala dodatnih 20% na motorje. AO, AO+ in Asistenca plus so me prišli 217€, s tem da nisem vzel 20 na neodjavo, ker mam motor v prodaji, poleg tega mi pa na šaltarju ni znala ali ni mogla urediti še kompleta triglav (11%). Razlog je bil, da sem naveden kot koristnik na več policah??? Se pravi potem, da ima lahko en družinski član samo enkrat priznan komplet popust (avto že imam zavarovan s tem popustom)?  Kdo ve kaj več???

Popravljeno . Popravil Rokxy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, če imaš komplet Triglav (več zavarovanj -več popusta), imaš ta dodaten popust na avtu in motorju. Pa na nepremičninskem zavarovanju,.. Vsaj tako je bilo rečeno, ko sem zavaroval motor. ..ako su lagali mene, i ja lažem vas.. je svoje čase pel Balašević

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel brat pogoje na triglavu in piše, da ta komplet urejajo agentje in pa na poslovalnicah, glede teh AMZS in ostalih pa neki piše, da ne morejo tega urejati...mogoče je to to. kakorkoli, bom pri novi polici to dodatno preveril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav -agent:

 

Zavarovanje za 900ccm Hornet, razred od72kw: 145€

 

- AOD (avtomobilska odgovornost)

- NMV (nezgodno zavarovanje)

 

Popusti:

- stalnostni,moj bonus,nevracilo,komercialni popust,popust triglav komplet in takojsnje placilo

 

Podaljsanje veljavnosti prometne: 7€

Letna dajatev za ceste: 26€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav agent:

 

KLV 1000 do 72 kW: 95 €

 

- aod

- zelena karta

 

TP, cestnina, podaljšanje prometne: 49,97€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica Tilia

Tuono factory (998/102 kW)

AO, AO+,  asistenca, zelena karta

 

s popustom na nevračilo in komercialnimi popusti: 199,72 EUR

 

Drobiž, glede na to, da sem včer za avto skeširala krat 3,5 :glare:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja... A imaš kakšen kontakt od agenta, ki je naredil za ta denar? Jaz sem dobila ponudbo za 283,90€ pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja... A imaš kakšen kontakt od agenta, ki je naredil za ta denar? Jaz sem dobila ponudbo za 283,90€ pri njih.

Na ZM plačaš za to 225 EUR!Če te zanima več me kontaktiraj na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ... spet se jaz javljam .... danes sem naredil zavarovanje AO+,asistenca in zelena karta  cena 220€ pri zavarovalnici triglav :)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje cene? Pokličeš, pošlješ mail in ti povejo cene. Pusti te online izračune!

 

Je pa preverjeno ZM najcenejša! Pri meni so se na Triglavu zmotili in so potem sami "požrli" razliko v ceni. Bila pa je debelih 45€. Tako da... ZM najceneje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje cene? Pokličeš, pošlješ mail in ti povejo cene. Pusti te online izračune!

 

Je pa preverjeno ZM najcenejša! Pri meni so se na Triglavu zmotili in so potem sami "požrli" razliko v ceni. Bila pa je debelih 45€. Tako da... ZM najceneje!

No, od danes naprej pa na ZM dobiš še dodatnih 20 % popusta ! Tako da se sešteva 50% bonus+ 50 % popust na neodjavo + 20% posebni popust +4% gotovinski popust! Če koga zanima naj pošlje PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ... spet se jaz javljam .... danes sem naredil zavarovanje AO+,asistenca in zelena karta  cena 220€ pri zavarovalnici triglav :)

 

LP

Ne vem sicer koliko bonusa imaš vendar tako zavarovanje pride na ZM cca. 140,00 EUR !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!