Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Ti čisto verjamem. Sramotno je, da oseba, ki je (bi morala) biti kompetentna tega ne ve. Zatrdila mi je (kot sem dejal - DIREKTORICA POSLOVNE ENOTE!!) da se obračunavanje po kW začne s 06.02.!!??! Rekla je tudi, da nimajo še programa, medtem, ko ga že AMZS ima. Luda kuča :kva2:

Možnosti je več. Lahko sta ti in on na različnih zavarovalnicah. Glede AMZS - se ti zdi, da imajo oni 'program', kakršnega imajo tudi zavarovalnice? Halo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo AO plus po novem stal preko 80.000 SIT? Tako piše na strani od AMZS, ki napravi izračun koliko stane vse skup! :angry:

Daj naj se nekdo pozanima, če je sedaj datum pričetka 1.1.2006 ali res 6.2.2006. Da potem vsaj vem ali grem motor registrirat sedaj ali počakam na pomlad!

Mamu jim je.... :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo AO plus po novem stal preko 80.000 SIT? Tako piše na strani od AMZS, ki napravi izračun koliko stane vse skup! :angry:

Tudi mene to zanima, ker se mi zdi malo čudno po tem izračunu na amzs.

Ganges kolko si pa plačal lani ao+ ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj naj se nekdo pozanima, če je sedaj datum pričetka 1.1.2006 ali res 6.2.2006. Da potem vsaj vem ali grem motor registrirat sedaj ali počakam na pomlad!

Daj se ti sam zase pozanimaj. Kdorkoli drug se zate pozanima, lahko:

- vpraša napačno zavarovalnico

- pridobi napačne podatke

- se ti zanašaš nanj, on pa v temo brcne, in boš ti žalostn

Tudi mene to zanima, ker se mi zdi malo čudno po tem izračunu na amzs.

Ganges kolko si pa plačal lani ao+ ????

Lani je bil ao+ se mi zdi okoli 60 jurjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo AO plus po novem stal preko 80.000 SIT? Tako piše na strani od AMZS, ki napravi izračun koliko stane vse skup! :angry:

Daj naj se nekdo pozanima, če je sedaj datum pričetka 1.1.2006 ali res 6.2.2006. Da potem vsaj vem ali grem motor registrirat sedaj ali počakam na pomlad!

Mamu jim je.... :angry: :angry: :angry:

Tudi mene to zanima, ker se mi zdi malo čudno po tem izračunu na amzs.

Ganges kolko si pa plačal lani ao+ ????

mislim :angry2: ...par strani nazaj smo povedal kako je z amzsjem, in na koga se je pametno obrnit ko boste računal...in do kakšnih razlik lahko pride...ampak ne :blink: ....se vam ne da brat cele teme :angry2: ...in potem ponavljate ena in ista vprašanja, ki so svoje odgovore dobila 10 strani nazaj over and over and over again.,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim :angry2: ...par strani nazaj smo povedal kako je z amzsjem, in na koga se je pametno obrnit ko boste računal...in do kakšnih razlik lahko pride...ampak ne :blink: ....se vam ne da brat cele teme :angry2: ...in potem ponavljate ena in ista vprašanja, ki so svoje odgovore dobila 10 strani nazaj over and over and over again.,....

Vdihni... izdihni... vdihni... izdihni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se vam ne da brat cele teme ...in potem ponavljate ena in ista vprašanja, ki so svoje odgovore dobila 10 strani nazaj over and over and over again.,....

Ti si pa bolj nova tuki, ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim :angry2: ...par strani nazaj smo povedal kako je z amzsjem, in na koga se je pametno obrnit ko boste računal...in do kakšnih razlik lahko pride...ampak ne :blink: ....se vam ne da brat cele teme :angry2: ...in potem ponavljate ena in ista vprašanja, ki so svoje odgovore dobila 10 strani nazaj over and over and over again.,....

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :angry2: !!! :slap: :rtfm: :fight2: :stupid: :wallbash: :headbang:

Če se ti ne da odgovorjat, ne odgovarjaj. Če misliš samo pizdit - tudi ne odgovarjaj...

Jasno, da NIHČE ne bo šel brat 51 strani te teme samo zato, da bo tebi prihranil 7 sekund, ki jih porabiš z branjem njegovega vprašanja.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor je tri strani nazaj....in ne 50 strani nazaj...toliko o tem kako sposobni so slovenci poistak pravi odgovor na svoje vprašanje in kako sposobni so se obrnit, ko je to treba...

odgovor je bil postan z namenom .....

grem ze ven, ker vidim da mate tale topic zato da nabijate kok ste bogi.....in vas v resnici nit ne zanima kako se bo zdej obračunavalo....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj s temi zavarovanji sem nekaj slišal da so prasci podražli celo dvojno pa ao+ pa vse a je to res a kdo ve kaj več o tem? Hvala če odgovorite drgač pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo sem že bil napade.

Nekaj časa (do pred par dnevi) nisem bil na Motosvetu in nisem bil na tekočem z zadevami. Sedaj pa sem videl to temo in sem pač tako vprašal in pač pričakoval odgovor, če bi pač kdo želel in znal odgovoriti. Kako pa bi naj vedel, da je 3 strani nazaj. Lahko bi bil na tretji strani od spredaj. In bi mi vsekakor vzelo veliko časa, ker je gor tudi ogromno nabijanja, kot tudi mi zadnjih par postov brezveze nabijamo!

Sym na zavarovalnico nisem želel sam poklicati, ker je ta trenutni agent malo čuden in je enega kolega že nekaj napizdil. On je lani potem zamenjal zavarovalnico, jaz pa se sedaj nočem zanašati na njega. Sem pa tudi sam 99% da bom tudi jaz letoz zamenjal zavarovalnico. Torej se ne zanašam na njega. Bom pa šel ta teden vprašat na to drugo zavarovalnico, da vidim kako je.

Lani sem dal za AO plus nekje 55.000 SIT. Vem, da na AMZS jevi strani niso popolnoma zanesljivi od nekje pa so že morali dobiti neke podatke, da je prišlo do takih odstopanj od lanskega leta. Ali pa misli kdo, da si je pač en administrator na nihovi strani to iz glave izmislil?

lp

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj kuki noben te ne napada, samo vsak je po svojih močeh in spretnostih v to temo napisal, kar smo izvedeli, pa smo ugotovili, da niti približno ni vse 100% jasno in da je pač najbolje se pozanimat pri svoji zavarovalnici. Zaj, a to nardiš pri agentu ali direkt na sedežu zavarovalnice, pa je tvoja stvar. Ampak tam boš zase dobil najbolj relevantne podatke, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se absolutno strinjam, da je najbolje vprašati pri izvoru. Tudi jaz nikogar ne napadam edino zagovarjal sem se koliko se pač lahko. Zadnjo besedo imajo itak vedno ženske (če ni res me naj kdo popravi :D )

NP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar govoril z agentom od Triglava...Moj motor (72kW) paše v predzadnji razred, še vedno pa imajo "foro", če je motor registriran 6 mesecev in en dan, se ti prizna bonus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor je tri strani nazaj....in ne 50 strani nazaj...toliko o tem kako sposobni so slovenci poistak pravi odgovor na svoje vprašanje in kako sposobni so se obrnit, ko je to treba...

odgovor je bil postan z namenom .....

grem ze ven, ker vidim da mate tale topic zato da nabijate kok ste bogi.....in vas v resnici nit ne zanima kako se bo zdej obračunavalo....

Stvar je taka! Prejšnji teden sem sklenil zavarovanje pri Zavarovalnici Maribor za motor s močjo 86kW. Cena za osnovno zavarovanje znaša 137.474,40 SIT + 6,5% DDV. To je polno zavarovanje. Poleg sem zavaroval še odkup prve škode, ki znaša 5.498,97 SIT + 6,5% DDV.

Tudi tukaj niso sprva nič vedeli za podražitev, ker ni bilo nič govora o sami podražitvi. ko pa so vstavili podatke o motorju v računalnik, pa je izračunalo taka zneska, torej se je podražilo; s 1.1.2006. Ko sem se pogovarjal z zavarovalničarjem, mi je zatrdil, da niso nič vedeli o tej podražitvi, tudi ni krožilo nobeno obvestilo o tem, kar pa je bila prej praksa za vsako podražitev.

LP,

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar govoril z agentom od Triglava...Moj motor (72kW) paše v predzadnji razred, še vedno pa imajo "foro", če je motor registriran 6 mesecev in en dan, se ti prizna bonus.

Zanimivo, v Mariboru pa te 'fore' ne poznajo oz. nočejo poznat, na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno :hmm: , pri nas je že "nekaj" let tako, res pa da je to samo pri Triglavu.

No saj jaz govorim za Triglav;a mi lahko poveš kje je to pri nas,kateri kraj/mesto??

Hvala,lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj jaz govorim za Triglav;a mi lahko poveš kje je to pri nas,kateri kraj/mesto??

Hvala,lp vuk

Jap, show me the way to Khazad-dűm, da bom slavil bonus. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg sem zavaroval še odkup prve škode, ki znaša 5.498,97 SIT + 6,5% DDV.

Kaj je to... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!