Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

..danes plačal zavarovanje za moj motorino....malce manj kot 72000 sit.........14 premijski razred :rolleyes: :kva2:

Vsak povej kolk bonus, AO+ itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak povej kolk bonus, AO+ itd.

saj sem napisal ...14 premijski razred, se pravi 0% bonifikacije .) .....gre pa za osnovno + nezgodno zavarovanje......pa za celoletno polico :)

....ups, me je TC prehitel :blush:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem napisal ...14 premijski razred, se pravi 0% bonifikacije .) .....gre pa za osnovno + nezgodno zavarovanje......pa za celoletno polico :)

....ups, me je TC prehitel :blush:

Zdej pa še povej, kje je finta, da si samo tolk mal plačal....... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem vsi jokcate, kako so zavarovalnice oderuške... <_<

Zdej pa še povej, kje je finta, da si samo tolk mal plačal....... :?

Ni finte, take so dejanske premije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..danes plačal zavarovanje za moj motorino....malce manj kot 72000 sit.........14 premijski razred :rolleyes: :kva2:

Za kerega ?

Novo R6 ?

A mas ti to na 25kW omejeno :)

Al mas kaksno posebno zavarovalnico ?

Ker za FZ6S, ki ma samo 72kW je blo preko 100kSIT pri 5 ali 10% bonusu pri Zav. Maribor.

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kerega ?

Novo R6 ?

:yes:

...če si dobra stranka in maš zraven še sposobnega zavarovalnega agenta, se da iztržit tudi tak popust :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..danes plačal zavarovanje za moj motorino....malce manj kot 72000 sit.........14 premijski razred :rolleyes: :kva2:

??????

:yes:

...če si dobra stranka in maš zraven še sposobnega zavarovalnega agenta, se da iztržit tudi tak popust :)

Se pravi ker se dogajajo take reči kot v tvojem primeru, mora zavarovalnica nekje drugje not dobivat. Banda skorupirana :angry2:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...takole za info....lani so pri triglavu v MS imeli en ali dva tedna kao 'akcijo' in če si v tem času svoje zavarovanje za motor prenesel k njim ali na novo zavaroval, so ti koj dali 50% bonifikacije :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

...če si dobra stranka in maš zraven še sposobnega zavarovalnega agenta, se da iztržit tudi tak popust :)

Treba ti je to tuki pisat :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no da ne bo kateri dobil čir na želodcu zarad tega :grrr ...k tej ceni je treba prištet še 7 mesečno zavarovanje od prejšnje police, ki je obračunano pri novi :slap: ......pol pa ni več tako ugodo ali :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no da ne bo kateri dobil čir na želodcu zarad tega :grrr ...k tej ceni je treba prištet še 7 mesečno zavarovanje od prejšnje police, ki je obračunano pri novi :slap: ......pol pa ni več tako ugodo ali :hmm: :P

... pa še večerjo in tri pire za agenta, ...

Jose, ne nam dvigat pritiska. Če si prišel poceni skozi, bodi tiho in pusti na miru nas bodoče svinje na kozi, da zavarovalnice v miru opravijo svojo lupanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no da ne bo kateri dobil čir na želodcu zarad tega :grrr ...k tej ceni je treba prištet še 7 mesečno zavarovanje od prejšnje police, ki je obračunano pri novi :slap: ......pol pa ni več tako ugodo ali :hmm: :P

ja sej pol pa res ni več tolk ugodno <_<

Drugič pa ne provocirat :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem včeraj mal pofirbcat na zavarovalnice pa so mi na Adriaticu naredili predračun za 148K (Honda 600 RR, prva registracija, 14. PR), podobno tudi na Triglavu, na Grawe pa so mi izračunal 92K. Tko, da... Nekdo je to že omenil, jaz lahko samo potrdim. Sem skočil še na AMZS, dodal še dobrih 10K in registriral zadevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Graweju baje da zadev obračunavajo še po starem sistemu tko da... :rolleyes:

mal prej sem poklical na Grawe :grim če mi dajo ponudbo kot se šika...odjavim takoj avto ki je bil pred 3 dnevi registriran ter kasko drag kot žefran pri Triglavu pa grem na Grave...........

ampak kwa pa bo v primeru škodnega primera pa. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil povraten klic :grim od zavarovalnice Grawe

pr Triglavu me je prišlo vse skupaj Kasko+AO 142000sit in to z 10% popustom :eek:

na Grawe pa vse skupaj se pravi AO in full kasko 83300sit :eek: :eek: :eek: ne morem verjet

da je razlike 250 eur :eek:

aja pa pr kasku mi je upošteval maximalen bonus 60% ker imam na AO 50%nega na Triglavu pa sem štartal z nule

ampak kaj bo če bo potrebno uveljavljat škodo??????????????????? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klical na grave za 75 kw pride registracija 89 tisoč za celo leto za 7 mesecev pa 71 tisoč se splače vzeti celo letno pa potem odjaviti

agent mi je povedal da so še edini na starem modelu izračunavanja in pa da v kratkem še ne mislijo kaj spreminjati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

To se pravi, ko grem registrerat motor pač rečem na okencu da bi sklenil zavarovanje z zavarovalnico GRAWE. In oni mi zračunajo po njihovem načinu obračunavanja :?

Kakšna bi bila cena za 25kW kajti po novem bom imel blokado :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na okencu da bi sklenil zavarovanje z zavarovalnico GRAWE...

...ja če imajo na tehničnih pregledih dogovor z njimi...sicer je pa najbolje, da povprašaš pri njihovem najbližjem zastopniku ( poglej na njihovo spletno stran )...

Kakšna bi bila cena za 25kW kajti po novem bom imel blokado :)

...če sem prav zastopil ima GRAWE zavarovanje še po prostornini motorja, torej ni odvisno od moči...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moraš iti na grawe ali pa če ti njihov agent pride na dom ker tam kjer boš delal tehničnega ne verjamem da boš našel to zavarovalnico

@pizdek lahko plačaš na 12 obrokov

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!