Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

kakšen AO+ vštet :grrr

sam sem lani imel AO+ pa me je vse skupaj prišlo (za 600 ccm <- lanski obračun še po kubikih, da ne bo koga zmedlo) nekaj čez 150 kSIT

AO+ je letos cca. 85kSIT.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jaz sem sicer z Ptuja pa mislim da bi na Petovia avto moralo it uredit te zadeve(glede tablic mislim pa prometne), drugače pač na občini.

Cestnino + prometno lahko zrihtas na Petovia avtu, pri Dominku, pa na obcini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno dodatno zav. sovoznika? Sovoznik je itak zavarovan že v osnovnem AO zavarovanju...

UH, OH!? Pri kateri zavarovalnici!?

lp, D.

Izračunaj na amzs.si, po njegovih pogojih, pa boš videl :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestnino + prometno lahko zrihtas na Petovia avtu, pri Dominku, pa na obcini...

O hvala za info Wind. :OK: :OK: :OK:

Na občini se je najbolj tečno tisto čakanje pa še uradne ure so zelo neugodne.

Se vprašal teto pri Grawe, če kaj ve o kakšnih spremembah pa je rekla, da zaenkrat še nič ampak, da se pa tudi alhko zgodi, da se bo kaj spremenlino. :BUA: :devil: :BUA:

No upam da še kmalu ne vsaj en mesec. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izračunaj na amzs.si, po njegovih pogojih, pa boš videl :cry:

Saj sem - pa taka cifra ne pade ven pri nobeni zavarovalnici. :?

post-2208-1140538276_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,zavarovanje je sklenjeno,ga. Polona je ravnokar odnesla pete(@Zx_R - je simpatična :D ) in zadeva me je stala:

AO - 94.634 SIT, AO+ - 56.105 SIT, zelena karta je gratis,grawe mobil - 4.676 SIT(24 urna pomoč na cesti), torej vse skupaj 165.517 SIT z davkom za Kawasaki Z750S, 748 ccm, 81 kW. Zavarujejo pa po ccm-ih.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,zavarovanje je sklenjeno,ga. Polona je ravnokar odnesla pete(@Zx_R - je simpatična :D ) in zadeva me je stala:

lp vuk

Sej sem vedel da glas ne vara!!!! :OK: :OK:

Ups :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,zavarovanje je sklenjeno,ga. Polona je ravnokar odnesla pete(@Zx_R - je simpatična :D ) in zadeva me je stala:

AO - 94.634 SIT, AO+ - 56.105 SIT, zelena karta je gratis,grawe mobil - 4.676 SIT(24 urna pomoč na cesti), torej vse skupaj 165.517 SIT z davkom za Kawasaki Z750S, 748 ccm, 81 kW. Zavarujejo pa po ccm-ih.

lp vuk

Kaj če bi ti Polono povabil k ML danes... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je ML? :eek:

Podobno kot Maraton na Ptuju, s tem da se tam ne spije tolko pira. :devil:

Moram spet malo gor vletet, da popravim procent pa da eno TNT maznem. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, so pa vse cene na AMZSju še brez davka. 155k + 20% = :headbang:

:nono: Davek na zavarovalniške posle je 6,5%, cene na AMZS pa so že s tem davkom.

Informativni izračun (za avto) na Zav MB znese skupaj z davkom 126.825,21 SIT; na AMZS pa 127.833 SIT (ob istih pogojih)...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem - pa taka cifra ne pade ven pri nobeni zavarovalnici. :?

post-2208-1140538276_thumb.jpg

D.

Zraven štej še stroške reg. (cestnina, tablica... )

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,zavarovanje je sklenjeno,ga. Polona je ravnokar odnesla pete(@Zx_R - je simpatična :D ) in zadeva me je stala:

AO - 94.634 SIT, AO+ - 56.105 SIT, zelena karta je gratis,grawe mobil - 4.676 SIT(24 urna pomoč na cesti), torej vse skupaj 165.517 SIT z davkom za Kawasaki Z750S, 748 ccm, 81 kW. Zavarujejo pa po ccm-ih.

lp vuk

Zavarujejo po ccm ali kW??????? Če po kW, maš ti vsaj 35% bonusa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven štej še stroške reg. (cestnina, tablica... )

Če se pogovarjamo o zavarovalnicah in o zavarovanjih, potem cestnine, tablice, tehnični pregledi, bencin, gume, ... nimajo nič pri tem.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar dobo klic iz zav GRAWE.

kawasaki zx900r enojna zavarovalna vsota+zelena karta GRATIS= :OK: 130.000,00SIT :OK:

drugače pa 146.000,00sit :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem klical 2 agenta in kolega svojo sestro ki dela na zavarovalnici in vsi pravijo da

se po novem gleda kilovate in na amzs strani imas samo se kilovate

koncno smo "coperisti"prisli do svojih pravic :kva2:

zavarovanje za VN800 je za enkrat mansje kot leto nazaj :D

tako da si ga bom mogoce celo umislil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali katera zavarovalnica za 1/2 letno zavarovanje računa samo polovico letnega zneska? :? Vse ki sem jih vprašal vzamejo 70%letne premije,kar jim pa ne mislim dat. :BUA: Če pa konec sezone odjavim moram vrniti tablico ki gre na uničenje. spomladi pa spet vse na novo.Odjava, prijava ,tablica in stroški so pa skoraj 10 000sit :slap: Kaj pa zdaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moja "ponudba" ... 83kW - premijski razred 14 (0%) - dvojna zavarovalna vsota (neumno, bom vrgel ven) - dodatno zav. sovoznika (cca. 5.600,00 SIT) - PIŠI in BERI:

:eek: 176.500,00 SIT :cry:

Morda sem spregledal vnos na forumu, ampak koliko se izračuni na AMZSjevi strani razlikujejo od realnosti?

No v mojem primeru se kar za 20k SIT. Sicer sem namenjen še lahkih nog naokgrog (in z lahko denarnico :glare: ) po zavarovalnicah.

Javim ...

Če se pogovarjamo o zavarovalnicah in o zavarovanjih, potem cestnine, tablice, tehnični pregledi, bencin, gume, ... nimajo nič pri tem.

D.

On (mg5660) je imel v mislih vse stroške. Pa dej mal odpri glavo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša dala tistemu, ki je na forum prinesel novico, da Grawe zavaruje še vedno po ccm. Danes osnovno zavaroval Z750S (748ccm :naughty: ;81 kw) za 85670 z 10% bonusom. Če koga zanima prihranek, naj na AMZS strani pogleda izračun po novem - po kw B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo vprašal Grawe, če dobiš bonus po 6 mesecih zavarovanja?

A je kdo vprašal, če so radodarni pri izplačevanju odškodnin? Saj je verjetno kdo že do sedaj imel pri njih zavarovani in mogoče ve kako je bilo do sedaj. Ali nastnejo problemi, ko kaj rabiš od njih,...

Ker, če je res tako grem tudi sam k njim (sicer imam jaz 72 kw tako da bo razlika manjša kot pri tistih nad 72 kw) in novico o njih sem tudi že razširil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!