Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Evo, kar pomeni P O D R A Z I T E V. Tu ne gre le za prekvalifikacijo, ampak predvsem za prikrito podrazitev samo v klasi "uber 100 PS", litrasi cca. 15%, 600 R klasa je pa sploh "katastrofa". Dekleta in fantje (SS klasa), koliko je te razlike pri vas (lani/letos)?

-10%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi naredili še en razred bi se vse pomaknilo še navzgor, kake hude razlike nabi bilo!!! :BUA:

Ne vem zakaj bi se vse pomaknilo navzgor tukaj ne vidim logike! :grrr :grrr :grrr

Oni so naredili statistično raziskavo in ugotovili da se v slo registrira zelo dosti motorjev z kw malo nad 72 in pomoje je v tem največji catch.

Lahko pa prosim razložiš kakšna rezlika bi bila če bi bil še en razred 72kw -100kw npr. no razen tega da bi oni malo manj pokasirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost se čist strinjam!

Mi smo jebene stranke. :cry:

prodaj motor in si kupi skiro!! .)

za njega še "zenkrat" ne rabiš registracije... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaj motor in si kupi skiro!! .)

za njega še "zenkrat" ne rabiš registracije... :lol1:

Glej saj tukaj ni poanta v tem ali imaš motor ali skiro, 600ss klassa je trenutno zelo na udaru noben pa ni rekel da sedaj ni zmožen plačat registracije, nesmisel je samo v tem da plačaš isto kot tisti ki naganja 180km ali še več.

Najbolj enostavno in pravično za vse bilo da bi naredili npr en kw je npr.2k sit x število kw ki jih ima motor in to je to pa se nebi nobeden nič pritoževal.

Me prav zanima kako bi na to temo odgovarjal lani še po prejšnjih zakonih??? :hmm: :hmm: :hmm:

Nekateri so včasih tarnali drugi pač danes, nikoli ne bo vsem ugojeno tako pač je. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej saj tukaj ni poanta v tem ali imaš motor ali skiro, 600ss klassa je trenutno zelo na udaru noben pa ni rekel da sedaj ni zmožen plačat registracije, nesmisel je samo v tem da plačaš isto kot tisti ki naganja 180km ali še več.

Najbolj enostavno in pravično za vse bilo da bi naredili npr en kw je npr.2k sit x število kw ki jih ima motor in to je to pa se nebi nobeden nič pritoževal.

Me prav zanima kako bi na to temo odgovarjal lani še po prejšnjih zakonih??? :hmm: :hmm: :hmm:

Nekateri so včasih tarnali drugi pač danes, nikoli ne bo vsem ugojeno tako pač je. :BUA: :BUA: :BUA:

in kje si bil takrat, ko sem jaz vsa ta leta plačeval "sky is the limit klaso", pa čeprav sem imel samo 42 kW?.....pa 1200 ccm...tisto je bilo pa verjetno pošteno, kajne?*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje si bil takrat, ko sem jaz vsa ta leta plačeval "sky is the limit klaso", pa čeprav sem imel samo 42 kW?.....pa 1200 ccm...tisto je bilo pa verjetno pošteno, kajne?*

Tocno to..... ce ze kaj, potem je zdajsnja razdelitev vsaj malce bolj pravicna kot stara - ki to sploh ni bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej saj tukaj ni poanta v tem ali imaš motor ali skiro, 600ss klassa je trenutno zelo na udaru noben pa ni rekel da sedaj ni zmožen plačat registracije, nesmisel je samo v tem da plačaš isto kot tisti ki naganja 180km ali še več.

In kaj boš ti na boljšem, če bo sosed ki ima motor s 50KM več kot tvoj plačeval več????

Imaš več opcij:

1. Kupiš močnejši motor in boš zadovoljen ker boš na ''profitu''

2. Kupiš 125ccm motor pa boš imel skoraj zastonj zavarovanje

3. Prodaš motor in nehaš jamrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj boš ti na boljšem, če bo sosed ki ima motor s 50KM več kot tvoj plačeval več????

:nono: Jaz bom plačeval manj. Premije za AO za motorna kolesa so itak zrasle preko vseh mej in z uvedno novih razredov bi sedanja najvišja premija še vedno morala ostati najvišja.

Imaš več opcij:

1. Kupiš močnejši motor in boš zadovoljen ker boš na ''profitu''

2. Kupiš 125ccm motor pa boš imel skoraj zastonj zavarovanje

3. Prodaš motor in nehaš jamrat.

Sheep.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premije za AO za motorna kolesa so itak zrasle preko vseh mej in z uvedno novih razredov bi sedanja premija še vedno morala ostati najvišja

Ja sanja svinja kukuruz. Če bi uvedli še en razred, bodo 600ccm sportaši tam kjer so tisti ki vozijo večje mrcine pa bodo plačevali še več.Saj niso blesavi da bodo sami sebi v skledo pljuvali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ne vem zakaj tok komplicirajo tok s temi razredi. Preprosto dejstvo je da bi mogl določit ceno na kW moči :OK: pol pa pomnožit z številko ki je zapisana v prometni in basta :angry:

Čoperisti zadovoljni kot tisti k imajo 600 kubov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ne vem zakaj tok komplicirajo tok s temi razredi. Preprosto dejstvo je da bi mogl določit ceno na kW moči :OK: pol pa pomnožit z številko ki je zapisana v prometni in basta :angry:

Čoperisti zadovoljni kot tisti k imajo 600 kubov.

Bravo očitno si tukaj ti in še nekateri,ki vedo kaj hočem že ves čas povedat brezveze da se pričkamo tukaj ker itaq nebo pomagalo, raje dajmo rečt kakšno pametnejšo debato bo več koristi. :yea1: :yea1: :yea1:

Pa lep pozdrav. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo svetuje kako je s tehničnim.jutri mi poteče registracija za motor,v prometni pa mi piše da imam prvi teh.pregled aprila,pa me zej zanima a lahko registriram motor brez da bi šel na teh.al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo svetuje kako je s tehničnim.jutri mi poteče registracija za motor,v prometni pa mi piše da imam prvi teh.pregled aprila,pa me zej zanima a lahko registriram motor brez da bi šel na teh.al ne.

Ponavadi se mora tehnični opravit ob registraciji.

Kaj lani nisi istočasno opravil tehničnega in zavarovanja???

Za zavarovanje vem, da ga lahko poravnaš mesec dni pred iztekom roka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No aprila bo motor star 3 leta in imam po treh letih prvič tehnični.Zdej me pa zanima če ga registram marca,al moram jit potem aprila na teh.al ne. :? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No aprila bo motor star 3 leta in imam po treh letih prvič tehnični.Zdej me pa zanima če ga registram marca,al moram jit potem aprila na teh.al ne. :? :alien1:

Meni so lani rekli, da moram v mesecu, ki je napisan v prometni, na tehničnega ne glede na to ali imam že registriranega ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No aprila bo motor star 3 leta in imam po treh letih prvič tehnični.Zdej me pa zanima če ga registram marca,al moram jit potem aprila na teh.al ne. :? :alien1:

Če jaz kaj vem ti v prometni piše letnico, kdaj imaš tehnični in če hočeš registrirat moraš tehničnega opravit pred registracijo, tudi če je to v marcu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!