Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Včeraj sklenil zavarovanje za mašinco, registrirat grem v soboto, v nedeljo pa bo itak že 10+ stopinj.... :OK: .

Podatki:

ccm 636

kW 87

premijski razred 13

zav. vsota: enojna

cena: 90.326 SIT :yea1:

če bi hotel še AO+ je dodatnih 54KSIT

Kje: GRAWE

bonus: zelena karta gratis (se sem enega jurja prišparal .) )

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 01.04.2006 gre davek gor na 20%. Narod pohiti topli dnevi so tu.

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 01.04.2006 gre davek gor na 20%. Narod pohiti topli dnevi so tu.

Od kje ti pa te informacije....

Drugače če gre samo davek gor smo mi na istem in zavarovalnice na slabšem, ker morajo pač več odtegniti. Se pa potem zna zgoditi da bodo podražili premije da pokrijejo primankljaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 01.04.2006 gre davek gor na 20%. Narod pohiti topli dnevi so tu.

Ali je to 100% :? Jaz še moram registrirat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jaz včeraj povprašala mamico, ko dela na zavarovalnici in je rekla, da se še nič ne ve. takoj ko izve, mi bo povedala, ker moram tudi jaz še zavarovat motor in vam povem naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 01.04.2006 gre davek gor na 20%. Narod pohiti topli dnevi so tu.

...a lahko navedeš še vir te informacije...

Zakon o davku od prometa zavarovalnih poslov namreč še vedno določa 6,5% davek, v pripravi pa po podatkih na strani DZja ni nobenih sprememb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, a se meni zdi ali je danes izracun na AMZS vecji za kakih 10k??? Ce me spomin ne vara sem pred kakimi 14 dnevi naracunal ~150k za nad 72 kw, sedaj pa je 166. (14. razred seveda)

lp Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, a se meni zdi ali je danes izracun na AMZS vecji za kakih 10k??? Ce me spomin ne vara sem pred kakimi 14 dnevi naracunal ~150k za nad 72 kw, sedaj pa je 166. (14. razred seveda)

lp Bojan

Meni se zdi enako,mozno da si obkljukal dvojno zav.vsoto.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi enako,mozno da si obkljukal dvojno zav.vsoto.

lp.

tocno tak. Thnx!

BTW: A je Grawe kaj sumljiva zavarovalnica ali kaj? Kako to, da imajo edini se po ccm in ne po KW? A

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: A je Grawe kaj sumljiva zavarovalnica ali kaj? Kako to, da imajo edini se po ccm in ne po KW? A

Po moje si bodo letos nabral motoristov na ta račun, drugo leto ko naj bi tudi oni šli na kw, bo pa tako vseeno kje si in mnogi bodo ostali pri njih. Vsekakor dobra poteza. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marketinška poteza kot že omenjajo.

Pa a ni s tem novim zakonom potem bilo obvezno vsem zavarovalnicam preiti na nov sistem? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a bojo šli drugo leto na kw? ker meni je gospodična Tatjana na Grawe rekla da še niso dobili nobene direktive iz AUT in da ostaja tako kot je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a bojo šli drugo leto na kw? ker meni je gospodična Tatjana na Grawe rekla da še niso dobili nobene direktive iz AUT in da ostaja tako kot je....

Wrong. Oni model iz mojega posta par strani nazaj me je pol mailal pa se pardoniral in sporočil, da ga je njegov homeboy poklical pa mu rekel, da je že po novem. :grim :fredy:

Grawe pa lahko for you only, my darling, grem danes v sosednje pisarne vprašat, ker namreč tam domujejo, kako je s to zadevo. :winkiss: (seveda boš za to dolžn en pir. B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong. Oni model iz mojega posta par strani nazaj me je pol mailal pa se pardoniral in sporočil, da ga je njegov homeboy poklical pa mu rekel, da je že po novem. :grim :fredy:

Grawe pa lahko for you only, my darling, grem danes v sosednje pisarne vprašat, ker namreč tam domujejo, kako je s to zadevo. :winkiss: (seveda boš za to dolžn en pir. B) )

Čakamo na info. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grawe pa lahko for you only, my darling, grem danes v sosednje pisarne vprašat, ker namreč tam domujejo, kako je s to zadevo. :winkiss: (seveda boš za to dolžn en pir. B) )

Sej se ve.. še vedno "po starem sistemu" :grim ;)

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ve.. še vedno "po starem sistemu" :grim ;)

GRAWE :worship: :worship: :worship: Moti me pa 70% plačilo za 1/2 letno zavarovanje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!