Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Marketinška poteza kot že omenjajo.

Pa a ni s tem novim zakonom potem bilo obvezno vsem zavarovalnicam preiti na nov sistem? :?

Zakon nima nič s tem - zavarovalnice se same odločajo, kako in koliko bodo obračunavale premije.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRAWE :worship: :worship: :worship: Moti me pa 70% plačilo za 1/2 letno zavarovanje :BUA:

:hmm: pa vzemi za celo leto oz. za tolk časa, kokr boš imel registriranega. V čem je problem? Plačaš prvi obrok in nato trajnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: pa vzemi za celo leto oz. za tolk časa, kokr boš imel registriranega. V čem je problem? Plačaš prvi obrok in nato trajnik.

In nato odjaviš,daš tablico uničit,spet prijaviš,kupiš spet novo tablico...stroški 10000sit :BUA: ZAKAJ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.5% podražitev :kva2: :yea1: :grrr

v bistvu cirka 12,6761-odstotna, če smo že pri tem ... je pa res, da za 13,5 odstotne točke.

GRAWE :worship: :worship: :worship: Moti me pa 70% plačilo za 1/2 letno zavarovanje :BUA:

rđavom kurcu i dlaka smeta ... ;)

mene tudi moti, da je sploh treba kaj registrirat pa zavarovat pa plačat - najrajši bi imel vse zastonj, od motorja do gum do bencina opreme zavarovanja in še da mi plačajo za vsak kilometer, ki ga nardim

:-)

no, sej včasih mam tak :-)

In nato odjaviš,daš tablico uničit,spet prijaviš,kupiš spet novo tablico...stroški 10000sit :BUA: ZAKAJ? :?

če prišteješ te stroške sorazmernemu deležu premije, je potem razlika med tem in onim polletnim paketom še tako boleča? Katera tvoja objava je sedaj bolj merodajna?

No, glavno da mamo čez kaj pizdit. prekleti jebeni pondelek

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je "agent" že sporočil kolko "približno" bo letos... z 20% popusta 134.000 :wacko:

trajnik here I come.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se čisto vsako leto podraži za 10% in to pred 1.majem, tko da smo vedno hiteli registrirat. Men zaenkrat ta nov način obračunavanja po kw bolj ustreza ker me pride ceneje, verjamem pa da ni vseen večini k majo japončke z miljoni konjev. Upam, samo, da se bo enkrat tud ta ciganija pr nas uredila, da se ne bo kr neki nekdo spomnu pol bojo pa tko delal. Upam da bo tud na temu področju nastala poštena konkurenca, predvsem iz tujine, pa da nas ne bojo tko lupil. Že če gladam, da imajo lahko registrirano več motorjev na eno tablco, pa tko naprej... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu cirka 12,6761-odstotna, če smo že pri tem ... je pa res, da za 13,5 odstotne točke.

rđavom kurcu i dlaka smeta ... ;)

mene tudi moti, da je sploh treba kaj registrirat pa zavarovat pa plačat - najrajši bi imel vse zastonj, od motorja do gum do bencina opreme zavarovanja in še da mi plačajo za vsak kilometer, ki ga nardim

:-)

no, sej včasih mam tak :-)

če prišteješ te stroške sorazmernemu deležu premije, je potem razlika med tem in onim polletnim paketom še tako boleča? Katera tvoja objava je sedaj bolj merodajna?

No, glavno da mamo čez kaj pizdit. prekleti jebeni pondelek

Kaj ti v mesnici naročiš 1/2 mesa plačaš pa 70dkg? :slap: In si zadovoljen,da so te nategnili :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti v mesnici naročiš 1/2 mesa plačaš pa 70dkg? :slap: In si zadovoljen,da so te nategnili :?

:topic: Sem izračunal, da je ceneje če naročim 1 kg in ga potem 1/2 kg vrnem :devil:

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti v mesnici naročiš 1/2 mesa plačaš pa 70dkg? :slap: In si zadovoljen,da so te nategnili :?

kolk pa stane polovična porcija dunajskega v gostilni? ;-)

stari, gre za storitve in ne za izdelke/blago/material...

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vidim fore da bi registriral za pol leta.

Kako pa v naeprej veš kako dolgo bo sezona trajala, lahko tud do konc novembra zakaj pa ne, če imaš pa za pol leta registrirano pa si lahko po šestih mesecih lepo žvižgaš v garaži, saj pa dobiš ostanek povrnjen res ne vem v čem je fora, kdor pa nima celotnega keša takoj so npr. pri grawe v varianti 1+5 mesecev pogoji brez obresti, višino prvega obroka ki ga plačaš takoj pa si sam izbereš.

Sem ravno včeraj zavaroval pri grawe prišparal cca 60k sit pa še zlo prijazni so! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry mas prov.... :xx:

cca 91.000 sit zavarovanje

cca 5.000 sit cestnina

cca 5.000 sit nova tablca

zelena karta zastonj

cca 50.000 sit razlike.... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno včeraj zavaroval pri grawe prišparal cca 60k sit pa še zlo prijazni so! :yea1: :yea1:

No tole pa mal pretiravaš, sorry...

23k pa res, razn če mas tok bonitete... :?

:grrr

Sigurn maš kakšno dobro-pardon prijazno agentko? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ta vikend zavarovanje sklenu pri triglavu, kr za celo leto, pa bom potem, ko bo postalo vreme neprimerno prekinu, in dobil nazaj denar. Za celo leto sem dal pri troglavu 80.000 sit, na 10 obrokov,

Če prekinem nekje oktobra, bom dobil še 30-40 000 nazaj , tko da zadeva pride za celo sezono pod 50 000, kar ni več tako grozno.

Vendar še vedno ni poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo Triglav preživel na trgu ob takih cenah Grawe zavarovalnice. Zakaj je tako?

:)

Ti,jaz se ne bi sekiral zaradi Triglava & njegovega preživetja. Končno je ena zavarovalnica nekaj naredila po svoje,pa magari bo to samo eno leto,da pridobijo nove komitente.

Imam pač občutek,da tale zadeva ne bo preveč dolgo trajala, močno pa upam,da se motim & bom lahko tudi drugo leto zavaroval po kubikih in ne po kW.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja

Sem zavaroval pri Grawe danes z 20 % popustom (AO, AO+. zelena karta). Sem si kar privoscil AO+, ker bi pri Triglav placal samo osnovno vec :). Aja mam 74kw, pardon 600ccm, ker jih kw niso zanimali :eek:

Grawe: 123.065 SIT

Tirglav: 192.845 SIT

--------------------

razlika: -69.780 SIT

lp Loyo

P.S. Aja, pa mam filing, da se na Grawe nekako niso skuzili, da so druge zavarovalnice na drugem sistemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jim ni jasno ,zakaj motoristi letos tak k njim dirjajo? :D

Saj tud ni tako hudo kot tukaj vse skupaj zgleda, k njim dirjamo večnima sportaši (še posebej 600 ccm klasa),me prav zanima koliko čoperistov, endurotov ... so zavarovali, verjetno ne prav veliko če sploh so kaj!

Za nas so pa zaenkrat zlo ugodni, če bo tako ostalo še naprej bomo vsi siti pa koza bo tud ostala cela. :OK: :OK: :OK:

Sicer niti ne vem zakaj bi se pri Grawe kaj spreminjalo saj so austrijska zavarovalnica? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem plačal za Bulldoga (1100 ccm , 65 KM) 119.000 sit, danes pa 81.000 sit . Obakrat pri Triglavu.

Lani glede na ccm, letos po konjih.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem plačal za Bulldoga (1100 ccm , 65 KM) 119.000 sit, danes pa 81.000 sit . Obakrat pri Triglavu.

Lani glede na ccm, letos po konjih.

Tko pač je...

...če drekpumpo voziš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!