Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Tko pač je...

...če drekpumpo voziš. :D

Človek je zadovoljen, pa še poceni registracijo ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovanja pa ni mozno skleniti npr pri kaksni nemski zavarovalnici, po njihovih tarifah...

...katerih tarifah?

...tam pri višini premije med drugim upoštevajo tudi registerska območja (rizičnost posameznih območij glede na višino izplačanih škod), tako da dvomim, da bi uspel dobiti kakšno poceni varianto za SLO - lahko pa probaš motor registrirati v Nemčiji in ga tam zavarovat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da spadam med veliko večino... če bi imel PREVEČ dnarja, bi si umislu AO+ in kasko skupaj, tko pa še za gumice in osnovno registracijo komej skup napraskam... odgovor je na dlani

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem tudi motor registrirat (zavarovanje že sklenjeno). Sem pa v dilemi ali naj dam motor kasko zavarovat ali ne.

Cena zanj pride 67.000 SIT, kar tudi ni tako malo.

A mislite, da se mi splača?

Hvala za pomoč, ker sem res v dilemi.

A ni tvoja mama zavarovalničarka? Mislim, da ti lahko vse adekvatno razloži... če maš dnar ali te je preveč strah, da bi ti moped (50 ccm) ukradli ali da bi ga razbila, potem daj kasko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je za premislit ker če bo šel motor enkrat po tleh bo škode definitivno več kot pa stane kasko če ga boš samo podrsala po oklepih ti 100 tisč ne uide

67 tisoč ni veliko pa še polovico boš dobila nazaj če ga boš jeseni odjavila

plačaj kasko pa si brez skrbi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je za premislit ker če bo šel motor enkrat po tleh bo škode definitivno več kot pa stane kasko če ga boš samo podrsala po oklepih ti 100 tisč ne uide

67 tisoč ni veliko pa še polovico boš dobila nazaj če ga boš jeseni odjavila

plačaj kasko pa si brez skrbi :OK:

bna... saj ga ni potrebno odjaviti... ti lahko greš samo na zavarovalnico, prekineš kasko in je to to... motor je lahko še vedno prijavljen, ker to ni osnovno zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bna... saj ga ni potrebno odjaviti... ti lahko greš samo na zavarovalnico, prekineš kasko in je to to... motor je lahko še vedno prijavljen, ker to ni osnovno zavarovanje.

no vidiš še en razlog več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet podražitev?!

Motoristi pred parlament!!

EVO KONČNO EN KO MA JAJCA -vsi ostali smo pa samo lajbeki in ovce.Pa kolk nas je ?Tam se nekaj dičijo neki mc pa mk češ da imajo celo v tujini neke svoje baze pol pa tak pobožno plačujejo (ja gospod še malo smo podražali zavarovanje) pa reče -ja kaj moremo če smo pa same pizde-pa plača -JUNAK.PA DAJTE UKREPAJTE KAJ !SAJ JE PA POLN K.... NEKIH MC IN MK -FANTJE V SLOGI JE MOČ -PA V KOLIČINI TUDI.AJDE AKCIJA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AO+ je skoraj obvezen za motorista! :grim

Meni je že to predrago. Sem ga imel prej, zdaj ko so pa vse skupaj podražili pa imam nezgodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da spadam med veliko večino... če bi imel PREVEČ dnarja, bi si umislu AO+ in kasko skupaj, tko pa še za gumice in osnovno registracijo komej skup napraskam... odgovor je na dlani

:grrr

Enako.

Sicer mi pa je agent predlani naračunal za mojega 220.000 kaska. :o :slap: Hvala za rože. Za ta denar pa moram kar konkretno škodo vsako leto naredit na motorju, da se mi splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor dinar tok glazba.

Če bi imel ustrezne finance bi si privoščil kasko in AO, pa še orenk opremo. Zato zaenkrat samo obvezno zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in k čemu bi ti protestiral.... k temu da maš letos ceneje..... :devil:

sva se včeraj s kolegom pogovarjala, da nas boli k..... za te podražitve, ker nam motor pomeni skoraj vse in bi bil posledično pripravljen plačat tudi skoraj vse.... B)

ista fora je s čiki... še za nobenega nisem slišal da bi zaradi podražitev nehal kadit.....

glede cen mislim da so oderuške..... glede novega načina obračunavanja pa sem mnenja da je končno pošten, čeprav tudi sam zadaj plačujem več.... letos še ne (Grawe) .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ugotavljam, da veliko folka še ne ve za Grawe. Bo treba še mal reklame narest in dat ostalim zavarovalnicam mal za mislit.

No mogoče bo pa Triglav še vesel, če avtomobilska in druga zavarovanja prinašajo tako izgubo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ko čitam takole tele poste pač ne morem mimo, da vsi ali pa velika večina

kar nekaj jamrate, kako je kasko drag in podobne žajfnce.

Ludeki.......motor je luksuz, zato vas zavarovalnica upali luksuzno :P

Kar se pa tiče zavarovanja pa itak ni zgublat besed, če ne bi imeli obveznega

zavarovanja, kdo bi pa pol sploh kaj zavaroval?

Vsi bi komentirali enako....jaz sem tak in tak in se mi ne zgodi tako in tako......bla bla bla...

Zavarovanje je pač ena takšna nadloga, ko dosti plačuješ in ponavadi malo

koristiš, vsaj na motorju......hvala bogu....... :D

Sedaj pa še moje osebno mnenje za kasko.

Jaz ga sicer plačujem že 4 sezono, res je veliko denarja, je pa to rizik, ki ga je včasih

potrebno sprejet, ker po toči zvonit je prepozno. Finančne sposobnosti so sicer različne in to

tudi razumem, vendar ko se enkrat nekaj zgodi (kot je že nekdo napisal)...pa bog ne daj....

potem se ti vrne vse za nazaj. Sicer pa jaz nimam zavarovanega celo leto, ampak cca 7 mesecev in za to

obdobje plačam cca 150 kSIT, kar je sicer veliko denarja, ampak za ta čas pa sem zavarovan kot severni medved...... :OK:

Še to.....tiste izjave o komaj napraskanem denarju za motor in eno čelado, pa jedva obvezno

zavarovanje, pa so sploh absurd naše države in časa v katerem živimo.. :cry: :blink: :closedeyes: :blush:

Veliko varnih km vam želim in prijetno sezono...seveda čimbolj suho :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

ja verjetno je pri grawe dosti ceneje za motorje, ki imajo veliko kw, kajti za motor s 295ccm in 14,7 kw je grawe dražja od mariborske zavarovalnice za 34.000 sit za isto zavarovanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

ja verjetno je pri grawe dosti ceneje za motorje, ki imajo veliko kw, kajti za motor s 295ccm in 14,7 kw je grawe dražja od mariborske zavarovalnice za 34.000 sit za isto zavarovanje!

Ja, Grawe pride do izraza samo pri močnejših motorjih :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO KONČNO EN KO MA JAJCA -....PA DAJTE UKREPAJTE KAJ !SAJ JE PA POLN K.... NEKIH MC IN MK -FANTJE V SLOGI JE MOČ -PA V KOLIČINI TUDI.AJDE AKCIJA...

Spet eden, ki bi druge v žerjavco po kostanj pošiljal. Sam pa roke v žepu držal in jajca čohal. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

ja verjetno je pri grawe dosti ceneje za motorje, ki imajo veliko kw, kajti za motor s 295ccm in 14,7 kw je grawe dražja od mariborske zavarovalnice za 34.000 sit za isto zavarovanje!

Mene je za mojo R6-ko prišlo pri Grawe za 45k SIT ceneje, kot pri Triglavu :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pri Grave za 1200ccm in 122KM? Ceneje ali isti šmorn.

Kolikor razumem iz vašega pisanja v bistvu profitirajo 600-taki?!

Mislm so pr grawe cudni. Zadnjic klicem koliko prider pri njih zavarovanje za moj motor. Pa vzamejo podatke in tel ,da me bojo nazaj poklicali k zracunajo. In seveda ne deuha in sluha o klicu.... :BUA: Mislm kaksen odnos do strank :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm so pr grawe cudni. Zadnjic klicem koliko prider pri njih zavarovanje za moj motor. Pa vzamejo podatke in tel ,da me bojo nazaj poklicali k zracunajo. In seveda ne deuha in sluha o klicu.... :BUA: Mislm kaksen odnos do strank :BUA:

Pri meni je bil odnos recimo super;poklical,pustil številko & v roku 15 minut me je poklicala agentka in mi posredovala vse informacije,ki sem jih potreboval vključno z izračunom zavarovalne premije.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pri Grave za 1200ccm in 122KM? Ceneje ali isti šmorn.

Kolikor razumem iz vašega pisanja v bistvu profitirajo 600-taki?!

Najbolje, da kontaktiraš mojega agenta na email, pa ti bo sporočil točen izračun. Če rabiš njegov email, mi pošlji PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!