Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Jaz sem danes registriral motor... velja do 19.5 - potem pa se enkrat tehnicni in podaljsanje zavarovanja... ja zavarovanje me bo prslo cca. brez AOplus 8.000 SIT na mesec... oz z AOplus 14.000 SIT na mesec... to se kr gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi vas za uslugo.

Bi se kdo potrudil in mi poisakal koliko pride registracija in zavarovanje za motor 125 cc, 11kW. Povezava m samo motosvet odpira, nič drugega, pa še to bolj slabo (saj bom uredil), mudi se. Iskalnik mi noče odpreti.

:yea1:

Najlepša hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL... moj kolega v MB ne more registrirat motorja, ker ni tablic...

Na Ptuju tablic v izobilju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ste pa čakali tako dolgo z registracijo :? Nekateri smo že prevozili par 1000km :OK:

Tko je :grim

Čeprav.. ko sm se 30.12. oglasu na LPP so se mogli kr potrudit kakšno tablico najt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ali v ponedeljek bom registrirou motor 500ccm/25kw.

Do zdaj sem imel pri triglavu 3 leta zavarovan skuter 50 ccm, ki je bil pisan na očeta, in je sedaj v 11 razredu.

Klical sem na triglav in so mi rekli da ni mozno da se bonus prenese name.

Ali to res NI MOŽNO ali se da zmenit s kakšnim uredu agentom.

Prosil bi tudi za kaksno tel. stevilko.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem zavaroval pri Grawe, še kar ugodno, doplačal sem tudi kasko. Sedaj hočejo na zavarovalnici razveljaviti kasko, ker naj bi bil prepoceni. Od mene hočejo, da bi podpisal odstopno izjavo za kasko. Kaj menite ostali o tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič podpisat, kasko polica je tudi račun in je kot tak uradni dokument. Če so se pač zeznli,gre v njihov minus.

Nekaj podobnega sem imel pred leti na Triglavu, kjer mi je referentka po pomoti dala 50% bonifikacijo.... Še sedaj sem na 50% ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem zavaroval pri Grawe, še kar ugodno, doplačal sem tudi kasko. Sedaj hočejo na zavarovalnici razveljaviti kasko, ker naj bi bil prepoceni. Od mene hočejo, da bi podpisal odstopno izjavo za kasko. Kaj menite ostali o tem ?

Pozanimaj se malo, kdo "plača" razliko, zavarovalnica ali zavarovalni agent iz svojega žepa.

Potem pa ravnaj po svoji vesti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud po mojih izkušnjah so na grawe mal zmeden glede zavarovanja motorjev. Pdpis odstopne izjave je bol tvoja dobra volja in njihov problem, če je kao prepocen ali... Res pa je, da bi ob uveljavljanju lahko imel težave -kompliciranje postopkov :closedeyes: . Odločil pa se boš sam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..dans postavu motor na cesto,.. Adriatic ima zanimivo ponudbo, pri zavarovanu v štartu dobiš 10% popusta, ko odjaviš po 6 mescih maš bonifikacije še 5%, naslednje leto se ti ob registraciji ponovno upšteva dodatnih 10%, se pravi skupaj 15%, pri dojavi po 6. mescih odbije 5%...itd, itd,... no,... pa bom le nakak prlezu do kake bonifikacije :OK: :OK:

.. aja,. k ste neki govoril o pomanjkanju reg. tablic,.. tut jaz nisem dobu CE,...tko da mam zdej "sosednjo", KK :angry2: :angry2:

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na Triglavu niso hoteli dat niti 1% popusta/bonusa, pa še rekli so mi, da popuste dajejo v Postojni pa da jih ne bojo dolgo, ker gre to v nos vsem ostalim agentom. :angry2:

lp

Rudi

p.s.

:topic: Niti ni bila slaba odločitev tablice po naročilu vzet, jih vsaj imam, ne pa da bi jih moral čakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na Triglavu niso hoteli dat niti 1% popusta/bonusa....

..pa se prestavi,... sej nikjer ne piše da morš bit pr njih zavarovan. Mene je Trigla sam enkrat nat****, pa me zihr ne bo nikoli več. Triglav misli da je "najjači", sam če bo mel tak mačehovski odnos do strank, bo res kmal "še jači". :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa se prestavi,... sej nikjer ne piše da morš bit pr njih zavarovan. Mene je Trigla sam enkrat nat****, pa me zihr ne bo nikoli več. Triglav misli da je "najjači", sam če bo mel tak mačehovski odnos do strank, bo res kmal "še jači". :slap:

pri izplačilu odškodnin so carji ... drugi so pa tam lahko pičke (vsaj Mariborska je bila, ko sem imel enkrat pizdarijo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri izplačilu odškodnin so carji ...

s tem se pa ne morem strinjat. mogoče je pri motorjih drugače, samo ko sem bila jaz vrsto let nezgodno zavarovana pri njih (ker so bili najugodnejši in imeli najvišjo dnevno odškodnino), sem si za vse poškodbe komaj priborila kakšen tolar, čeprav sem imela po cel mesec roko v gipsu ali pa nogo. vedno so kaj kompliciral. takih pa jst ne maram. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, danes držite pesti, jaz mam ob 18h tehničnega :P

Aja, če ima kdo namen registrirat danes oz. te dni v Novem mestu; ravnokar sem klical na Avto Krka in imajo še 5 tablic na zalogi. OK, 4, ker sem jaz eno rezerviral zase :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. aja,. k ste neki govoril o pomanjkanju reg. tablic,.. tut jaz nisem dobu CE,...tko da mam zdej "sosednjo", KK :angry2: :angry2:

A zato je tolk motorjev na novo z KK tablcam...se mi je zdel, da tu nekaj ne štima :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri izplačilu odškodnin so carji ... drugi so pa tam lahko pičke (vsaj Mariborska je bila, ko sem imel enkrat pizdarijo...)

..carji???? :lol1: :lol1: :lol1: men niso nč kej "carsko" izplačal kar mi je pripadal,... dokler plačujemo mi, so medeni in oh in sploh vse obljubijo, k je treba pa s Triglavske strani kej dat, ti pa fali polno nekih dodatnih aneksov. Jaz jih nikol več niti s palco ne dotaknem :grrr . Pr Adriaticu so mi pa lansklet vse lepo izplačal, pa čeprav bi me lahko kamot "odj****", oz., vse smo se zmenil tko k mora bit :OK: . Kakorkol,... Triglav je zame "sucks" :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato je tolk motorjev na novo z KK tablcam...se mi je zdel, da tu nekaj ne štima :lol1:

Jst sm hotu KK dobu pa NM :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega sem imel pred leti na Triglavu, kjer mi je referentka po pomoti dala 50% bonifikacijo.... Še sedaj sem na 50% ;)

Nekateri imate pa res krompir jaz že 8 let nabiram bonifikacijo, imel sem cele zime registriran motor pa sem komaj na 40 % res je dobrota je sirota potem se ti še pa eni hvaljo kak so kar kupili tistih magičnih 50 % kaj vse se ne dogaja v tej naši državi.

STEF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj je ze kdo naredu analizo, kdo od zavarovalnic je najbolj primeren?

ja, smo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!