Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

da vam povem... mariborska zavarovalnica je tudi preklicala prejšni zakon in posluje na isti način kot triglav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam povem... mariborska zavarovalnica je tudi preklicala prejšni zakon in posluje na isti način kot triglav :grim

Kot prvo - zavarovalnica ne more "preklicati zakona".

Kot drugo pa podvprašanje - kaj točno so povrnili v stanje pred spremembami? Zavarovalnino glede na moč/kubike ali samo (ne)usklajene tarifne razrede pri AO/KASKO, ali kaj tretjega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak plačaš 140% cene enoletnega zavarovanja.

Zakaj? Saj ne zavaruješ za 5 mesecev in toliko plačaš. Zavaruješ za celo leto, po 4 mesecih in enem dnevu odjaviš pa pokasiraš razliko. S to razliko, ki si jo dobil nazaj (nekaj dodaš) in ponovno registriraš za celo leto, ter po 4 mesecih in 1 dnevu postopek ponoviš. Torej imaš dejansko zavarovano samo nekaj več kot 8 mesecev. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

imam eno vprašanje

danes sem se šel na eno motohišo zanimat za nakup fz6 fazer

tip tam mi je zatrdil da je sedaj ne vem kje neka akcija kjer ti zavarujejo motor s kaskim za nekje cca. 130.000 sit. VSE SKUPAJ

Men se zdi to mal orng malo in sedaj vas sprašujem če kdo ve kaj več, prosim za informacijo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

imam eno vprašanje...

lp

Ne vem za prodajalca yamah, ponuja pa to Vombergar za svojo prodajno paleto-se celo nekaj izracunov imajo na strani-pa lahko primerjas, ce pride cena za tiste motocikle tut tako poceni kot za tvojo yamahco?

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm slišu da je pri zavarovalnici TILIA kao 50% cenejše obvezno zavarovanje za motoriste...a je to res al je bl nabijanje tko k se men zdi?

pa kje je najcenej...pa kje so kšne varke da bi jst motor registreru od zdej do recmo oktobra...a bi bla kšna opcija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vprašanja kasko ali ne?

Vse ti je bilo že povedano ampak je še ena stvar omembe vredna, ko je motor nov se kasko morda splača, ko pa je star dve leti ali več je pa to vprašanje, ker ko ga usuješ ti določijo vrednost motorja po euro-taxu in boš dobila en klinac za njega. ;)

Zavarovalnice in banke zmeraj zmagajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm slišu da je pri zavarovalnici TILIA kao 50% cenejše obvezno zavarovanje za motoriste...a je to res al je bl nabijanje tko k se men zdi?

pa kje je najcenej...pa kje so kšne varke da bi jst motor registreru od zdej do recmo oktobra...a bi bla kšna opcija?

AMZS tle poglej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm slišu da je pri zavarovalnici TILIA kao 50% cenejše obvezno zavarovanje za motoriste...a je to res al je bl nabijanje tko k se men zdi?

pa kje je najcenej...pa kje so kšne varke da bi jst motor registreru od zdej do recmo oktobra...a bi bla kšna opcija?

...nabijanje..

...za kratka zavarovanja...še zmer se splača na obroke in pol odjaviš....vsaj zdi se mi tko.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nabijanje..

...za kratka zavarovanja...še zmer se splača na obroke in pol odjaviš....vsaj zdi se mi tko.

Če logično premisliš vidiš da je tako!!!! :OK: :OK:

Zakaj bi plačal 75% al kolko je že letne premije vozil pa se 6 mescev če pa plačam na obroke letno premijo in nato zadevo odjavim ter dobim razliklo vrnjeno, vozim se pa pa lahko tako dolgo v jesen kak dolgo mi paše, to je še največja prednost se mi zdi.

To so samo tržne manipulacije kako iztržiti čim več denarja , zatorej logiko v roke. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi jst motor registreram za eno leto...pol pa k se bom jesenbi odloču da se ne bi več vozu pa lepo odjavm in to je to??al kaj ste misnli?tko se najbl splača?

pa še glede zavarovalnice grawe mi povejte kako je...sm bral na 60ti strani(tu nekje :D ) ste pisali marca da je nekaj ceneje in tako dalje...kaj je sedaj s tem? je res kaj ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje je samo v primeru, če imaš motor z manj kubikli in veliko kw. Torej najugodneje pri Grawe pridejo skozi superšpotniki (predvsem 600 kubični).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje je samo v primeru, če imaš motor z manj kubikli in veliko kw. Torej najugodneje pri Grawe pridejo skozi superšpotniki (predvsem 600 kubični).

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi jaz imam 125ccm in 11kw meni se potem ne splača preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz sem nekje cenik od graweta objavil, mislim da v tej temi nekj strani nazaj, pogoji in cene se niso spremenile, malo časa si vzami pa prelistaj.

Za ostale zavarovalnice pa na amzs obstaja rubrika za izračun, joj to je bilo pa že tolikokrat napisano da....... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je na amzs.si tudi izračun sej nism nepismen .)

sm povedu na grawetu podatke o motorju pa pride zavarovanje 26.723 SIT drugje je pa okoli 36...lih 10k so cenej...jah lih za 3 tanke :P

:OK: grawe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanima me če lahko zavarovanje podalšaš po roku do katerega je zavarovan...za prej vem da lahko 1 mesec kaj pa kasneje??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roku meseca dni od preteka prej/potem lahko podaljšaš.

Če zamudiš mesec potem ga moraš odjavit in ponovno registrirat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi jaz imam 125ccm in 11kw meni se potem ne splača preveč?

Reesko tebi se ne splača ker z 11kW (125ccm) padeš v drugi razred in plačaš enako ko se je plačevalo za 125 do zdaj ko je blo po kubaturi. Jaz ko pa imam 125ccm in 21kW pa so me fajn zajebali in mi je skočlo iz 25k/leto na 55k/leto. Je pa najbolje da pokličeš naokrog in se pozanimaš za cene.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da pri Mariborski dobiš 5% tudi, če odjaviš po 6 mesecih. :OK:

Dobro si slišal... :D ta zadeva velja nekje od aprila dalje,po informacijah mojega agenta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko tebi se ne splača ker z 11kW (125ccm) padeš v drugi razred in plačaš enako ko se je plačevalo za 125 do zdaj ko je blo po kubaturi. Jaz ko pa imam 125ccm in 21kW pa so me fajn zajebali in mi je skočlo iz 25k/leto na 55k/leto. Je pa najbolje da pokličeš naokrog in se pozanimaš za cene.

lp, FReAK.

ravno prej sem se pogovarjal z agentom iz grawe..da me pride osnovno zavarovanje za 125ccm, 23 kw: 26k pa neke drobiža

pri ostalih zavarovalnicah pa okol 50k tak da ziher zavarujem pri grawe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!