Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Prizna GRAWE tudi bonus po 6 mesecih (4 mesecih) ??

Zaenkrat ne.

Jaz sem odjavil motor pri Grawe prejšnji teden. Zavarovanega sem imel 7 mesecev in sem agentki lepo povedal, da če naslednje leto ne bo 5% bonusa za jaz pri njih ne bom več zavaroval motorja, pa tudi avta in stanovanja ne več.

Zdaj naj pa agenti pritisnejo na centralo, da bodo dali bonus za 6(oz. 4) mesece registracije. :glare:

Za povračilo denarja pa je rekla, da mora priti v enem tednu na računu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

po nesreči sem dal čelado cenilcu da mi jo oceni pa mi je ni vrnil ze14 dni.danes ko sem sel na zavarovalnico pa me z njim povezejo(na njihove stroške :grim )pa mi pove da čelada ni vidno poskodovana(razen počen vizir-in to tam kjer je pritrjen na celado),in da drugega ne vidi(le kako so videli v TCmotoshopu????).no in je rekel da tudi ce mi da celado v ceno je ne dobim vec nazaj!pa mi ni jasno zakaj mora čelado obdrzat?zakaj potem ni obdržal še hlač in škornjev?a bojo pol tut moj motor obdržal?

In sploh mi ni jasno da ljudje,ki bi morali vedeti da ko čelada doživi nesrečo,da je zanič!!!SRAMOTA za zavarovalnico!!

PS:sj celada ni vec za rabo sam bi jo mel doma na polici(kot trofejo),da bi me opomnila vsakič ko grem na motor,kaj se mi je zgodilo in kaj bi se mi lahko.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se pri AS pozanimal glede zavarovanja na mesece za naslednjo sezono in stvar je taka, da bo to mogoče, 5% bonusa boš pa dobil, ce boš imel zavarovano vsaj 6 mesecev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? govori se, da naj bi imeli člani moto društev-klubov??? 50% popust na zavarovanju!! pri zav. mb?! :OK: skor dvomim, da bi bli tk radodarni! mi je rekla tut agentka na moji zav. naj se pozanimam!

a ve kdo v čemu je finta, če je sploh res!?

lp 6

Če je tvoj klub v Zvezi moto klubov Slovenije.... dobiš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se pri AS pozanimal glede zavarovanja na mesece za naslednjo sezono in stvar je taka, da bo to mogoče, 5% bonusa boš pa dobil, ce boš imel zavarovano vsaj 6 mesecev :)

Jaz sem v soboto prekinila zavarovanje pri Zavarovalnici triglav in dobim naslednje leto 5%, ker je bil zavarovan več kot 4 mesece :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok so mene na suh včer nategili pr AS :angry2: še zer boli ... sem odjavu motor 02.10. pa nisem mel takoj čas da grem na zavarovalnico... pač razmišljaš logično, tak al tak ti piše na prometni kdaj si odjavil, a ne... ne bi smelo biti problemov...

pridem na zavarovalnico včeraj 30.10. in mi rečejo da mi bodo zavarovanje štel do 30.10. ker pač nisem prej prišel. Pa jim lepo rečem da imajo na prometni datum odjave... seveda me niso šmirglal... če bi prodal motor bi mi pa štel od datuma odjave :angry2: :angry2: idioti :BUA:

A tko je pr vseh zavarovalnicah al sam pr AS??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nesreči sem dal čelado cenilcu da mi jo oceni pa mi je ni vrnil ze14 dni.danes ko sem sel na zavarovalnico pa me z njim povezejo(na njihove stroške :grim )pa mi pove da čelada ni vidno poskodovana(razen počen vizir-in to tam kjer je pritrjen na celado),in da drugega ne vidi(le kako so videli v TCmotoshopu????).no in je rekel da tudi ce mi da celado v ceno je ne dobim vec nazaj!pa mi ni jasno zakaj mora čelado obdrzat?zakaj potem ni obdržal še hlač in škornjev?a bojo pol tut moj motor obdržal?

In sploh mi ni jasno da ljudje,ki bi morali vedeti da ko čelada doživi nesrečo,da je zanič!!!SRAMOTA za zavarovalnico!!

PS:sj celada ni vec za rabo sam bi jo mel doma na polici(kot trofejo),da bi me opomnila vsakič ko grem na motor,kaj se mi je zgodilo in kaj bi se mi lahko.

LP Andrej

Vidm da ne znam več pravilno zastavit vprašanj:

s kakšno pravico mi lahko vzamejo čelado(kje to piše???),in zakaj SAMO čelado in ne tudi ostale opreme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok so mene na suh včer nategili pr AS :angry2: še zer boli ... sem odjavu motor 02.10. pa nisem mel takoj čas da grem na zavarovalnico... pač razmišljaš logično, tak al tak ti piše na prometni kdaj si odjavil, a ne... ne bi smelo biti problemov...

pridem na zavarovalnico včeraj 30.10. in mi rečejo da mi bodo zavarovanje štel do 30.10. ker pač nisem prej prišel. Pa jim lepo rečem da imajo na prometni datum odjave... seveda me niso šmirglal... če bi prodal motor bi mi pa štel od datuma odjave :angry2: :angry2: idioti :BUA:

A tko je pr vseh zavarovalnicah al sam pr AS??

To je malo mimo zakona :slap:

Ti se kar malo razpizdi tam in bo vse tako kot more :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa na Triglavu najmanj enkrat na let na obrate spravjo. Če že takrat ne, ko motor registriram, pa obvezno takrat, ko ga odjavim. :angry2:

Ko prideš po denar, seveda popoldan, zakaj bi le moral jemat dan dopusta (vsaj moja logika je taka), nikoli nimajo dovolj denarja. Blagajna je zmeri popoldan zaprta. Ampak če pa prideš nekaj plačat, pa nikol ni problema.

Ne vem, kako nimajo pameti, da motoristi zarad njihove neprožnosti tak čas hodijo po višek zavarovanja in da za take paciente nimajo nekaj denarja na kupčku pripravljenga :angry2: Uglavnem, ko pride ta dan, se moram zmeraj prepirat in zmerjat vse po vrsti, pa še vseeno moram najmanj 2× pridet po MOJ denar.

Me spominja vse skupi na trgovino, ki dopoldan vse prodaja, popoldan pa samo kruh

Banda fosilna okostenela

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj celada ni vec za rabo sam bi jo mel doma na polici(kot trofejo),da bi me opomnila vsakič ko grem na motor,kaj se mi je zgodilo in kaj bi se mi lahko.

če ti za čelado priznajo odškodnino, jo s tem kupijo ... enako je z motorji in podobno.. .razen, če vzameš staro čelado nazaj pa ti oni samo doplačajo razliko do cene nove ... staro pa ti ocenijo kot delno amortizirano ;)

Mene pa na Triglavu najmanj enkrat na let na obrate spravjo. Če že takrat ne, ko motor registriram, pa obvezno takrat, ko ga odjavim. :angry2:

Ko prideš po denar, seveda popoldan, zakaj bi le moral jemat dan dopusta (vsaj moja logika je taka), nikoli nimajo dovolj denarja. Blagajna je zmeri popoldan zaprta. Ampak če pa prideš nekaj plačat, pa nikol ni problema.

Ne vem, kako nimajo pameti, da motoristi zarad njihove neprožnosti tak čas hodijo po višek zavarovanja in da za take paciente nimajo nekaj denarja na kupčku pripravljenga :angry2: Uglavnem, ko pride ta dan, se moram zmeraj prepirat in zmerjat vse po vrsti, pa še vseeno moram najmanj 2× pridet po MOJ denar.

Me spominja vse skupi na trgovino, ki dopoldan vse prodaja, popoldan pa samo kruh

Banda fosilna okostenela

Si že kdaj slišal za čudež, imenovan TRR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že kdaj slišal za čudež, imenovan TRR?

Že... To je una stvar, k se rdeče številke gor nabirajo :hmm:

PS Na ta način mi je una na zavarovalnc rekla, da bom dnar dobu v cca 10 dneh (praznki pa tole). Jest pa dnar kar nucal. Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že... To je una stvar, k se rdeče številke gor nabirajo :hmm:

PS Na ta način mi je una na zavarovalnc rekla, da bom dnar dobu v cca 10 dneh (praznki pa tole). Jest pa dnar kar nucal. Kapiš?

pol bi šu pa v njihovo drugo ekspozituro. v Ljubljani recimo so zmer polni keša ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti za čelado priznajo odškodnino, jo s tem kupijo ... enako je z motorji in podobno.. .razen, če vzameš staro čelado nazaj pa ti oni samo doplačajo razliko do cene nove ... staro pa ti ocenijo kot delno amortizirano ;)

Razliko?Nova taka čelada je130k sit.Ocenjevalec je rekel da bom za mojo čelado,če mi jo ocenijo, dobil okrog40k sit.Kakšno razliko potem oni plačajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mogoče kdo ve, če 3x po 4 mesece registriraš prideš že na 15% (če si štartal na 0) ali imajo kakšno klavzulo glede tega ???

lp

Zrihti si tihi bonus, jst sm ga dobu 50%. Pogoj: celo leto more biti zavarovan, pri ugoditvi prošnje za tihi bonus je fajn da imaš pri isti zavarovalnici zavarovanih že več stvari.

Pa še to: vse je odvisno od tvojega zav. agenta, vsaj vidiš če se mu da kej za tebe brigat, kajti za tihi bonus se napiše samo prošnja (napiše ti jo za. agent, in potem šef tvojega zav. agenta temu ugodi ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da ne znam več pravilno zastavit vprašanj:

s kakšno pravico mi lahko vzamejo čelado(kje to piše???),in zakaj SAMO čelado in ne tudi ostale opreme?

Veš tole so pogruntal,niso več tako neumni kot včasih, ko so nam isto čelado parkrat plačal,verjetno boš moral za spomin kaj od ostale (raztrgane-neuporabne opreme)shranit.Cajti se spreminjajo včasih smo na ta račun fajn pokasiral, čelade smo pa naprej nosil (mal nalepk gor in je bila spet okej.Verjetno ti bo zdaj jasno zakaj ti ne vrnejo čelade. :OK: Vrnili bi ti jo v primiru,če bi bila res fizično grobo poškodovana in ne samo vizir in malo pri vijaku,namreč dobro vedo, da bi jo popravil in nosil naprej-pri naslednjem padcu bi jo morali spet plačati. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš tole so pogruntal,niso več tako neumni kot včasih, ko so nam isto čelado parkrat plačal,verjetno boš moral za spomin kaj od ostale (raztrgane-neuporabne opreme)shranit.Cajti se spreminjajo včasih smo na ta račun fajn pokasiral, čelade smo pa naprej nosil (mal nalepk gor in je bila spet okej.Verjetno ti bo zdaj jasno zakaj ti ne vrnejo čelade. :OK: Vrnili bi ti jo v primiru,če bi bila res fizično grobo poškodovana in ne samo vizir in malo pri vijaku,namreč dobro vedo, da bi jo popravil in nosil naprej-pri naslednjem padcu bi jo morali spet plačati. :OK:

A varnostne pasove iz avta tudi vzamejo, po karambolu ?? :slap:

Tudi meni so hoteli storiti isto. Po tem, ko je zadevo uredil odvetnik, je vsa oprema s čelado vred ostala pri meni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A varnostne pasove iz avta tudi vzamejo, po karambolu ?? :slap:

Tudi meni so hoteli storiti isto. Po tem, ko je zadevo uredil odvetnik, je vsa oprema s čelado vred ostala pri meni :worship:

Kako pa je odvetnik to dosegel??A je za to kaksen predpis ali zakon ki to določa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvetnika sem najel za nezgodno zavarovanje.Za motor in opremo pa so mi rekl da se komot sam zmenim.

PS:Ce ne bo druge pa tut odvetnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A varnostne pasove iz avta tudi vzamejo, po karambolu ?? :slap:

Tudi meni so hoteli storiti isto. Po tem, ko je zadevo uredil odvetnik, je vsa oprema s čelado vred ostala pri meni :worship:

Veš tu se spet pogovarjamo kar napamet.Jaz sem imel tudi že odvetnika in vem,da lahko dobiš opremo nazaj,samo takrat ti jo plačajo samo delno (glihaš z njimi)v slučaju, da je oprema nova in predložiš račune in ti jo plačajo 100% potem te nereši noben odvetnik niti Čeferin ne -seveda,če si ga lahko špogaš!!!!!!!

Kar se tiče varnostnih pasov in air-begov pa vsi vemo kaj se dela-odbitne franšize so velike,pasovi delujejo tudi brez zatezalcev in air-bege se sfrizira,vzame se žarnico ven pa je urejeno za prodajo,bogi je naslednji kupec z tako sigurnostjo-saj pri karambolu bo verjetno pokojni in konec avto pa v prešo.

,(je pač prehitro pelja ali je bil pod uplivom nedovoljenih poživil) :devil:tako je pač na tem svet. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat ne.

Jaz sem odjavil motor pri Grawe prejšnji teden. Zavarovanega sem imel 7 mesecev in sem agentki lepo povedal, da če naslednje leto ne bo 5% bonusa za jaz pri njih ne bom več zavaroval motorja, pa tudi avta in stanovanja ne več.

Zdaj naj pa agenti pritisnejo na centralo, da bodo dali bonus za 6(oz. 4) mesece registracije. :glare:

Za povračilo denarja pa je rekla, da mora priti v enem tednu na računu.

Pozdravljeni!Pri Zavarovalnici Maribor sem 23.3.06 reg,motor z 37 Kw in plačal 86.500 sit odjavil sem ga 13.9.06 in dobil takoj izplačano 41.912 sit.Bonusa po 6 mes.zavarovanja NE priznavajo lp Pips

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat ne.

Jaz sem odjavil motor pri Grawe prejšnji teden. Zavarovanega sem imel 7 mesecev in sem agentki lepo povedal, da če naslednje leto ne bo 5% bonusa za jaz pri njih ne bom več zavaroval motorja, pa tudi avta in stanovanja ne več.

Zdaj naj pa agenti pritisnejo na centralo, da bodo dali bonus za 6(oz. 4) mesece registracije. :glare:

Na začetku sezone ste vsi tekli na Grawe, ker so delali zavarovanja po starem sistemu,cenejše zavarovanje, sedaj pa pizdite, ker vam ne priznajo bonusa (še zmeraj delajo po starem sistemu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!