Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

popravek:

25€x12 mesecev x 10let = 3000€

in razlika na koncu je slabih300€.

Baje pa je življenjsko zavarovanje neke vrste naložba.torej dobiš denar nazaj??čez 10 let?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravek:

25€x12 mesecev x 10let = 3000€

in razlika na koncu je slabih300€.

Baje pa je življenjsko zavarovanje neke vrste naložba.torej dobiš denar nazaj??čez 10 let?!?

Pazi! Ti govoris o zivljenskem zavarovanju! Kaj ti to pove? S tem si zavarujes zivljenje.

Raje sezi po kakih kombiniranih zavarovanjih oz. vlaganje v sklade. Pa še to razkropi v vec razlicnih polic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pri adriaticSlovenica-tihega bonusa nimajo.Včasih pa če so kakšnega agenta dobili da je to delu,so ble pa baje kazni kr visoke(tko je rekla ženska :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pri adriaticSlovenica-tihega bonusa nimajo.Včasih pa če so kakšnega agenta dobili da je to delu,so ble pa baje kazni kr visoke(tko je rekla ženska :hmm: )

tega tudi na zavarovalnici maribor ne boš dobil.

ker morajo vse poslati šefom v maribor, oni pa po meni znanih podatkih odobrijo 1%. to pomeni, da niti tem ne odorijo, ki imajo zavarovano hišo, kakšen avto, življensko zavarovanje, po možnosti še tovornjak.

res je težko kaj izdret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pri večini zavarovalnic se da dobit 'tihi bonus', samo če si dovolj vztrajen in trmast. Jasno je, da ti noben agent, tega ne bo potrdil, če se samo informativno zanimaš, ko pa začneš malce 'grozit' pa kaj hitro popustijo. :whistle:

Sva se ravno danes v nočni s kolegom o tem pogovarjala in mi je rekel, da je on lani šel osebno do direktorja ene od zavarovalnic in mu 'zagrozil' da bodo vsa zavarovanja, ki jih ima njegova družina pri tej zavarovalnici prekinili in odšli k drugi, če ne dobi popusta pri zavarovanju motorja in je uspel ter iztržil 50% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, menim, da je tole malo iz trte zvito...moj kolega dela pri zavarovalnici in vsaj pri obveznem zavarovanju kaj takega ni mogoče...pri kasku se pa že da kaj dogovarjat ampak samo o popustu, ne o nižjem razredu...

Če agent na svojo roko da bonus, je lahko ob službo, poleg tega pa je tudi kontrola polic in je to neizvedljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agent triglav zavarovalnice je rekel da možnost za tihi bonus je.Ni pa omenil za kakšno zavarovanje(obvezno,kasko).No ko bom na stvari ga vsekakor pokličem da vidim kaj,kako,zakaj.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moj kolega dela pri zavarovalnici in vsaj pri obveznem zavarovanju kaj takega ni mogoče...pri kasku se pa že da kaj dogovarjat ampak samo o popustu, ne o nižjem razredu...

saj pa ni dobil 50% bonifikacije, ampak 50% popusta na zavarovalno vsoto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa ni dobil 50% bonifikacije, ampak 50% popusta na zavarovalno vsoto :)

Ja, gre za popust in ne malus / bonifikacijo. Potem vsako dopolnjeno leto zmanjšujejo popust in povečujejo bonifikacijo. To naredijo pri ZM. Jaz sem tam.

Primer: letos na osnovno zavarovanje 50% popusta - 0% bonifikacije

naslednje leto 45% popusta - 5% bonifikacije

.

.

.

10 leto 0% popusta - 50% bonifikacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, gre za popust in ne malus / bonifikacijo. Potem vsako dopolnjeno leto zmanjšujejo popust in povečujejo bonifikacijo. To naredijo pri ZM. Jaz sem tam.

Primer: letos na osnovno zavarovanje 50% popusta - 0% bonifikacije

naslednje leto 45% popusta - 5% bonifikacije

.

.

.

10 leto 0% popusta - 50% bonifikacije

Ja itak!!Sj tko baje delajo.ZM tut praviš??Pod kakšnim pogojem pa to nardijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak!!Sj tko baje delajo.ZM tut praviš??Pod kakšnim pogojem pa to nardijo??

Pri vseh se da tako dogovoriti, pogoji: da imaš pri tej zavarovalnici čim več zavarovano, najraje ti hočejo podtaknit življensko zavarovanje (kao potem pa 100% dobiš tihi bonus) ampak je zadosti da imaš recimo avto, hišo, pa recimo od očeta pa mame, pa brata če imajo karkoli zavarovano pri tej zavarovalnici. Pa seveda zavarovalni agent ki si želi obdržati stranko, oz. se bo potrudu za svojo stranko v največji možni meri. Če si mu pa "jebiveter" potem te bo na hitro odpikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo treba it mal pozanimat na ZM, mamo še par drugih zavarovanj tam poleg mojega mopeda:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo treba it mal pozanimat na ZM, mamo še par drugih zavarovanj tam poleg mojega mopeda:)

obilo sreče, moje in fotrove izkušnje z ZM:

pri ZM imamo še iz YU časov zavarovane 2 hiše (bajta+vikend) in poslovni prostor. enako 3 avtomobile (2 na fotra, en na mamo), motor in moped, ter 3 življenska/rentna/nezgodna zavarovanja.

pred dvema letoma smo en avto prodali (registriran na fotra) ker ni bilo potrebe po treh, sedaj pa spet kupili tretji avto. v ZM, kjub temu da je foter nekoč že imel na sebe registrirana 2 avta z 50% bonusom, sedaj nočejo za tretji avto priznati 50% bonus in bi moral začeti iz nule. ob tem so meni na motorju pred leti "pozabili" dopisati 5% bonusa in mi ga še do danes ne priznajo čeprav imam dokazila o tem koliko let sem ga imel registriranega brez odjave.

posredovanja agenta, ki je vse to zavaroval in direktno na ZM niso prinesla nič, neka trmasta referentka odgovarja da to enostavno ni mogoče. sedaj čakamo dokončen pisni odgovor, v primeru da bo spet negativen bomo vsa zavarovanja prenesli na drugo zavarovalnico kjer so pokazali več "fleksibilnosti". sebeda ne bomo pozabili vso korespondenco med nami in referentko v vednost poslat direktorju ZM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njih pa dati na TV... :devil:

nimaš kaj dat na TV, oni se držijo pravil in smo očitno premali da bi jih bili pripravljeni prikrojit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že pred leti iz ZM prestopil na Triglav, in že na startu dobil še dodatne popuste,- poleg bonifikacije... Seveda preko agenta, ne direktno na šalterju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa sedaj na grave aali se vedno zavarujejo po ccm al so ze presedlali na kw kako dolgo more bit motor zavarovan da ti priznajo popust in ali se da tudi pri njih dobit kaksen tihi popust 50 procentov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja mami dela na ZM in je sama povedala, da imajo z glavnimi šefi velike probleme.

ko mami zaprosi za kakšen dodaten popust za kakšno firmo, ki ima zavarovano poslovno zgradbo in še kakšen tovornjak, trenutno pa zavarujejo avto, je vedno ful težko izdreti kakšen % popusta. v 99% pa tako zavrnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko mogoče kdo pove kako je zdaj z popusti pri zavarovanju če si včlanjen v motoklub?

pri triglavu si lani dobil 50% popusta, za letos pa še ne vem, prav tako ne, kako je pri drugih zavarovalnicah .)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa sedaj na grave aali se vedno zavarujejo po ccm al so ze presedlali na kw kako dolgo more bit motor zavarovan da ti priznajo popust in ali se da tudi pri njih dobit kaksen tihi popust 50 procentov

Tudi Grawe je prešel iz ccm-ov na kw tako da ni več tako konkurenčen kot je bil lani za nekatere tipe motorjev. Pa tud glede tistih 5% dobiš jih še vedno samo takrat če ne odjaviš. .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sebeda ne bomo pozabili vso korespondenco med nami in referentko v vednost poslat direktorju ZM.

Lahko pa greš s ful pijano družbo v njegovo gostilno Šiker in nardite ful štalo :P

Pozdravljeni!

Mi lahko mogoče kdo pove kako je zdaj z popusti pri zavarovanju če si včlanjen v motoklub?

Hvala.

malo preberi temo, no ... to je odvisno od približno 10 dejavnikov in le malo verjetno je, da ti bo uspelo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima , če je tole res, sem že v eni drugi temi vprašu pa:

Citiram:

Obvestilo št. 16

Motoristi, ki zavarujejo ( AO) svojega jeklenega konjiča in imajo zavarovanje več kot 4 mesece, so ob naslednjem zavarovanju upravičeni do popusta, kot bi imeli motor zavarovan nepretrgoma celo leto.

Vemo, da motofani običajno zavarujejo motor konec aprila, v začetku maja, se vozijo vso sezono, konec septembra, oktobra pa ga odjavijo iz prometa. Na takšen način so vedno plačevali polno (PR14) letno premijo, katere so sicer neizkoriščeni del (če niso povzročili škode) dobili nazaj. No sedaj pa bodo ustvarjali na takšen način tudi bonus.

Vsako leto po 1 PR navzdol, če ne bo škode ali pa 3 navzgor, če bodo brez 1 kupona.

Zatorej ob odjavi je dobro narediti fotokopijo zavarovalne police (original itak vzamejo ko vračajo premijo).

Trenutna zavarovalnica, ki to omogoča je zavarovalnica Triglav d.d., če pa izvem, da tudi katera druga, bom pa pripisal, da ne bom nepotrebne reklame ali diskriminacije delal.

vir: http://www.mobisux.com/tabla/showflat.php?...8095&page=0

???????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!