Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Ma, ja. Pri Triglavu imam vse, avto, hišo, mešano...Zdaj, če zaradi tega popusta pri Mariborski za motor menjam zavarovalnico... Se mi skoraj ne izplača, mi agent vsako leto izračuna toliko popustov :OK: . Edina varianta je še ta tihi bonus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo imel Triglav podobnih pogojev-definitivno adijo... :yea1: 500€ pa res ne pobereš za vsakim vogalom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registracijo avta imam maja, do takrat bo pa že kaj glede Triglava znano... Če ne, adijo Triglav. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dnes na Zavarovalnici MB! Agentka mi izračunala obvezno zavarovanje za MK in sicer za Crb 1000. Moram reči, da sem bil zelo pozitivno začuden nad izračunano premio, katera je znašala s pupusti cele 152 EUR. :) :OK:

Tak, da se bom kar na MB zavarovalnico prestavil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pravzaprav razlika med bonusom in popustom oz. "NO FEAR" kako ti je agentka naračunala 152 eurov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi se jaz nekaj vprasal,predvsem issi oz. koga ki pac ima kaj skupnega z zavarovanji.Avto imam zavarovan pri adriaticu in sicer PR 6(-40%) ter motor pri zav.Maribor PR 8(-30%).Zanima pa me kaksen popust bi se dalo istrzit tukaj,glede na to da bom junija , ko mi potece zavarovanje za avto presedlal na zav. Maribor?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pravzaprav razlika med bonusom in popustom oz. "NO FEAR" kako ti je agentka naračunala 152 eurov?

Na vozilu imam popust 50 %, vendar imam tega zavarovenega do 23. 2. še na Triglavski Zavarovalnici! V kolikor bom prišel na MB bom pri zavarovanju vozila imel popust teh 50 %! 50% popusta oz. kolikor ga imaš na vozilu ti zavarovalnica nudi na motorno kolo, v mojem primeru 50 %. Zavarovalna vsota MK je znašala nekje 608 EUR, s 50 % popusta pa 304 EUR. glede nato, da sem član mot kluba, ki je včlanjen ZMKS mi pridada oz. zavarovalnica nudi še dodatni 50% popust na zavarovanje v tem primeru (304 EUR -50%), kar znaša 152 EUR.

Drži 100%, čeprav je men agentka povedala samo končno ceno zavarovanja, bi potem takem moralo biti tu nekje zavarovalne vsote, da pride ven 152 EUR!

Kakšna je pravzaprav razlika med bonusom in popustom oz. "NO FEAR" kako ti je agentka naračunala 152 eurov?

Bonus ti lahko koristis glede višine na bilo kateri zavarovalnici, medtem ko popust pa v tem primeru samo pri MB zavarovalnici!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če ne, adijo Triglav. .)

storjeno :grim

razlike med ZM in Triglavom obvezno ter AO+ zavarovanje za motor pride točno 231 eur v moj+ :OK:

na ZM podaljšal za osebni avto ter s tem pridobil bonus 50% za motor :OK:

Triglav by by

bonus 50% mi je ostal od Triglava :grim

si bo treba omislit še en mopd za po mestu da ta bonus ne zapade(3leta)

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se danes še sam prepričal in plačal za FJR1300 153EUR :D

Hyosung GT650R pa 107 EUR :D

Konočno ena dobra poteza ZM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se danes še sam prepričal in plačal za FJR1300 153EUR :D

Hyosung GT650R pa 107 EUR :D

Konočno ena dobra poteza ZM.

toda :eek: kako le 153 eur :hmm:

si morda vzel brez AO+ :hmm: jaz sem plačal z AO+ 278 ojrov :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toda :eek: kako le 153 eur :hmm:

si morda vzel brez AO+ :hmm: jaz sem plačal z AO+ 278 ojrov :kva1:

Seveda brez AO+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa demokracija le ni tako črna kot se včasih zdi :OK: , monopsomi trg med drugim prinaša tudi veliko ugodnosti, brez skrbi tud pri triglavu se bodo lotili zadeve, le malo bo treba počakat da uvidijo da jim komitenti odhajajo k konkurenci. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baj d vej ...

Katere so tiste zavarovalnice pri katerih so imeli zavarovanci težave pri izplačilih odškodninskih zahtevkov in so se morali za uveljavitev svojih pravic obrniti na odvetnike ...

Kolega motorist, zavarovalniški agent, me ves čas prepričuje, da tudi v zavarovalništvu cena pomeni kvaliteto .?.?.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baj d vej ...

Katere so tiste zavarovalnice pri katerih so imeli zavarovanci težave pri izplačilih odškodninskih zahtevkov in so se morali za uveljavitev svojih pravic obrniti na odvetnike ...

Kolega motorist, zavarovalniški agent, me ves čas prepričuje, da tudi v zavarovalništvu cena pomeni kvaliteto .?.?.?

Baj d vej....

Nažalost take zavarovalnice kjer ne rabiš odvetnika več ni :nono: v zavarovalništvu cena in kvaliteta :slap: ne kvantiteta in zavarovalniški agent :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baj d vej....

Nažalost take zavarovalnice kjer ne rabiš odvetnika več ni :nono: v zavarovalništvu cena in kvaliteta :slap: ne kvantiteta in zavarovalniški agent :yes:

Koliko odškodninskih zahtevkov si že moral uveljavljati prek odvetnika in v zvezi s katero zavarovalnico ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno ti lahko povem da hvala bogu nisem imel problemov :grrr

dva primera pa sta bila ko smo bili oškodovani,pa ni bilo nobenih problemov z ZM

je pa to že 8 let nazaj enkrat je bil povzročitelj zavarovanec ZM

drugič pa je bil tujec in je šlo vse preko ZM

izplačilo korektno v razumnem času :)

RobiRoberto repleciram Te samo zato ker namiguješ na ..........

končno je prišel čas za spremembe :blink:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baj d vej ...

Katere so tiste zavarovalnice pri katerih so imeli zavarovanci težave pri izplačilih odškodninskih zahtevkov in so se morali za uveljavitev svojih pravic obrniti na odvetnike ...

Kolega motorist, zavarovalniški agent, me ves čas prepričuje, da tudi v zavarovalništvu cena pomeni kvaliteto .?.?.?

Če se ne motim pogoje obveznega zavarovanja in cene uravnava in sklada država! Tak, da imajo bolj ko ne vse zavarovalnice podobne cene in pogoje zavarovanja! Če pa katera zavarovalnica nudi še kakšen dodaten plus oz. bonus, pa še ne pomeni, da je zaradi tega kaj slabša od ostalih ali nanj kvalitetna!

P.S

Sedaj imam vse zavarovano pri Triglavu, pa tudi ni rožnato glede izplačil odškodnin!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim pogoje obveznega zavarovanja in cene uravnava in sklada država! Tak, da imajo bolj ko ne vse zavarovalnice podobne cene in pogoje zavarovanja! Če pa katera zavarovalnica nudi še kakšen dodaten plus oz. bonus, pa še ne pomeni, da je zaradi tega kaj slabša od ostalih ali nanj kvalitetna!

P.S

Sedaj imam vse zavarovano pri Triglavu, pa tudi ni rožnato glede izplačil odškodnin!!

Pogoje da, cen pa ne ..da pa so cene identične skoraj do € , pa ne rabiš biti velik strokovnjak kako to poteka :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim pogoje obveznega zavarovanja in cene uravnava in sklada država! Tak, da imajo bolj ko ne vse zavarovalnice podobne cene in pogoje zavarovanja! Če pa katera zavarovalnica nudi še kakšen dodaten plus oz. bonus, pa še ne pomeni, da je zaradi tega kaj slabša od ostalih ali nanj kvalitetna!

P.S

Sedaj imam vse zavarovano pri Triglavu, pa tudi ni rožnato glede izplačil odškodnin!!

jest sem bil doooooooooooooooooolga leta pri triglavu, potem pa sem imel z njimi en konflikt glede garažnih vrat, od takrat naprej pa sem z njimi skregan, tako da sem vse moje stvari prenesel na druge zavarovalnice, je pa odvisno od tega s katerimi agenti sodeluješ, oni ti lahko veliko pomagajo, pri triglavu ni šlo

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce sam motor zavarujes pri ZM. Imam BMW 1150 GS s 62KW. Lani pri Triglavu placal 364€ (osn. in AO+) za celo leto. Bonitete imam 50%, koliko bi placal pri ZM osnovno in AO+?

P.S. Pri avtu mi potece reg. sele avg., do takrat bi se pa ze rad kej z motorjem vozil.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce sam motor zavarujes pri ZM. Imam BMW 1150 GS s 62KW. Lani pri Triglavu placal 364€ (osn. in AO+) za celo leto. Bonitete imam 50%, koliko bi placal pri ZM osnovno in AO+?

P.S. Pri avtu mi potece reg. sele avg., do takrat bi se pa ze rad kej z motorjem vozil.

če že imaš bonitete 50% je cena podobna oz ni razlike, razen če si član kakšnega kluba, še lahko dobiš dodaten popust, odvisno kakšen dogovor ima klub z zavarovalnico. tako da je zavarovanje pri ZM zanimivo za tiste, ki še nimajo bonitet oz imajo nizke :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že imaš bonitete 50% je cena podobna oz ni razlike, razen če si član kakšnega kluba, še lahko dobiš dodaten popust, odvisno kakšen dogovor ima klub z zavarovalnico. tako da je zavarovanje pri ZM zanimivo za tiste, ki še nimajo bonitet oz imajo nizke :grim

lp

:grrr ne prodajaj buč

z mojim bonusom 50% bi me prišlo zavarovanje z AO+ 440 ojrov

ter seveda možnostjo vračila neizkoriščenega zneska ko bi (če bi) odjavil motor

Z NEVRAČILOM zneska pri ZM (ob morebiti odjavi)me je prišlo zavarovanje 278 ojrov z AO+

seveda pa sem pri njih zavaroval tudi OA ter s tem dobil njihov bonus

od Triglava bonus šparam za tadrug motor :P zdej pa računaj ali pokliči agenta na ZM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!