Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Žalostno da ne spremljajo konkurence, za pričakovat bi bilo, da bi v tem času že sami kaj podobnega ponudili, kot pa da se sprenevedajo.Veliko zavarovancev lahko izgubijo, sicer mi je vseeno sem pri ZM od pamtiveka :kva2:

boli njih patka za peščico motoristov ...

zavarovalnice služijo drugje svoje dnarje, motoristi in avtomobilisti so v glavnem baje sama zguba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli njih patka za peščico motoristov ...

zavarovalnice služijo drugje svoje dnarje, motoristi in avtomobilisti so v glavnem baje sama zguba ...

Ampak tista peščica motoristov ima tudi življenjska zavarovanja, zavarovane hiše, firme, otroke.. itd kjer pa vsekakor služijo zavarovalnice. In da pa pritegnejo tisto peščico motoristov da zavaruje zgoraj navedene stvari pri njih, jih je pa dobro z nečim pritegnit. V tem primeru cenejše zavarovanje motorja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh. A je kak klub na dolenjskem, ki se ne otepa "članov na papirju"? :wub:

Imamo sicer kao društvo.... bolj druščina no... ampak samo tako malo zase. Nismo prijavljeni v zvezo. Ja pa zanima me še kolk stane, da ustvariš oz. prijaviš klub? Baje moraš imet transakcijski račun. Kolk pride to na mesec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v temo klubov. rabiš statut, prijavljen moreš biti na upravni enoti, račun na banki, računovodsko poročilo vsako leto, verjetno ima ZMKS tudi kako članarino,...itd. se ne splača samo za to, je lažje priklučit se kakemu klubu kjer te ne gnjavijo z obveznostmi. mislim da bo prej ali slej kak pameten klub uvedel "B članstvo" za take ki bi radi bili samo na papirju v klubu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem se z kolegom pogovarjal in baje, da obstaja verjetnost spremembe sistema registracije.

Torej prvo smo imeli po ccm razredih, sedaj imamo po kW, naj bi pa presli na razmerje kW/kg. To bi bilo tudi najbolj posteno (recimo, primerjas coperja in SS z istimi kW itd.). Menda imajo to tudi Belgijci.

Ce ima kdo vec informacij, kdaj naj bi bil podan predlog ali je ze bil podan ali bilo kaj, naj sporoci...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ZM...koncno se je nekaj zmigalo...do sedaj ni bilo cutiti nekega boja med zavarovalnicami.

Po mojem bo to slo naprej kot verizna reakcija. To mi deli! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz le upam, da se bo bo ta reakcija na trgu poznala v enem mesecu, saj bo treba počasi že razmišljat o registraciji. :OK:

Danes je bil prav lep dan, pa je konjiček lepo spravljen (neregistriran) v "štalci" :doze:

Popravljeno . Popravil azhome
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Včeri popoldne po desetih letih počivanja aktiviral mojo staro vespo P 200 E.

Sistem 50% od avta + še dodatnih 50 % resnično deluje :yea1: :yea1: :yea1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali ti teh 40 oz 50 % pri zavarovanju lahko obračuna una tetka na tehničnih pregledih ali je treba nujno na Zavarovalnico Maribor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una tetka na tehničnih pregledih ti ne more priznati tega popusta, niti ti ne more prenesti bonusa z osebnega vozila na motor.

Bo treba kar na poslovalnico ZM, pooblaščeno agencijo ali do zastopnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una tetka na tehničnih pregledih ti ne more priznati tega popusta, niti ti ne more prenesti bonusa z osebnega vozila na motor.

Bo treba kar na poslovalnico ZM, pooblaščeno agencijo ali do zastopnika...

Kako je s popustom za kasko in proti kraji in AO+ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s popustom za kasko in proti kraji in AO+ ?

Za kasko ti bonusa, katerega imaš pri avtomobilu ne upoštevajo. Lahko sicer pošlješ prošnjo za prenos iz avtomobila na motor, vendar, seveda če ti ga odobrijo, prenos nazaj ni več mogoč. Pa še izjavo moraš podpisat, da boš edini, ki ga boš vozil. Pa verjetno še kaj.

Pri AO+ ti popust priznajo.

Ravno včeraj mi je kolega, ki mimogrede dela na ZM, naredil predračun za mojo ljubico, ki me bo letos stala 231 eurov. Seveda vključno z AO+. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal sem na zavarovalnico Triglav in vprašal, če tudi pri njih pripravljajo kakšne podobne ugodnosti kot ZM.

Odgovor:

Spoštovani,

tudi na naši zavarovalnici so že pripravljene posebne ugodnosti za zavarovanje motornih koles, ki so jih v določeni meri zavarovanci deležni že v tem času, pripravljajo pa se spremembe zavarovalnih podlag, ki bodo dodale zavarovancem ugodnosti tudi na področju zavarovanja osebnih vozil v kombinaciji z zavarovanjem motornih koles.

Lep pozdrav!

Renata Triler

Avtomobilska zavarovanja

Dipl.org.menedžerka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, da se tudi pri Triglavu zavedajo, da tudi motoristi polnimo njihovo blagajno. Da se le premika. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s popustom za kasko in proti kraji in AO+ ?

Popust se prizna na AO polici. Če je na njej le AO ali pa AO in AO+, je vseeno.

Bonus se z AO police v isti višini prenaša na kasko, popusta pa na kasku ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POMEMBNO! :kva2:

Zjutraj sem na Triglav poslal email in jih vprašal, če tudi Triglav pripravlja kakšne ugodnosti za zavarovanje motociklov.

Dobil sem naslednji odgovor (citiram):

"Tudi na naši zavarovalnici so že pripravljene posebne ugodnosti za zavarovanje motornih koles, ki so jih v določeni meri zavarovanci deležni že v tem času, pripravljajo pa se spremembe zavarovalnih podlag, ki bodo dodale zavarovancem ugodnosti tudi na področju zavarovanja osebnih vozil v kombinaciji z zavarovanjem motornih koles."

Ni ravno konkretno, ampak nekaj se pa očitno dogaja :OK: . Odgovor je poslal vodja za stike z javnostmi, zato je stil malce PR-ovski .

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POMEMBNO! :kva2:

Zjutraj sem na Triglav poslal email in jih vprašal, če tudi Triglav pripravlja kakšne ugodnosti za zavarovanje motociklov.

Dobil sem naslednji odgovor (citiram):

"Tudi na naši zavarovalnici so že pripravljene posebne ugodnosti za zavarovanje motornih koles, ki so jih v določeni meri zavarovanci deležni že v tem času, pripravljajo pa se spremembe zavarovalnih podlag, ki bodo dodale zavarovancem ugodnosti tudi na področju zavarovanja osebnih vozil v kombinaciji z zavarovanjem motornih koles."

Ni ravno konkretno, ampak nekaj se pa očitno dogaja :OK: . Odgovor je poslal vodja za stike z javnostmi, zato je stil malce PR-ovski .

LP :)

Pa če bi kakšno stran ali dve nazaj malo prebral poste tudi nebi bilo nič narobe. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Včeri popoldne po desetih letih počivanja aktiviral mojo staro vespo P 200 E.

Sistem 50% od avta + še dodatnih 50 % resnično deluje :yea1: :yea1: :yea1:

Tadej

Ali si za oba motorja dobil 50 % od avta? Danes mi je zastopnik dejal, da gre iz enega avta samo na en motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi kakšno stran ali dve nazaj malo prebral poste tudi nebi bilo nič narobe. :blink:

O mater... a je to možno... Hector me je prehitel za 44 minut :slap:

No, ja... važno je, da se nekaj dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si za oba motorja dobil 50 % od avta? Danes mi je zastopnik dejal, da gre iz enega avta samo na en motor?

Ja, en avto - en motor. Se pa da bonus na motorju tudi podvojit .)

Če že imate na motorju 50% bonusa, ga vseeno prenesete z avta, tistega na motorju pa prihranite... :whistle: In imate en prost bonus za motor, ki vam velja tri leta.

In danci1973, ne borijo se za avtomobilska zavarovanja ampak za stranke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po toliko postih katera varianta je "res taprava" sem postal kar malo zmeden :wacko: :fredy:

Se pravi v mojem primeru bi bil postopek sledeči:

1. zavarovanje od avta pri XY zavarovalnici(sem v PR9) prenesem k ZM

2. uredim zavarovanje za motorno kolo pri ZM (na podlagi točke 1. dobim PR8 oz 30% popusta)

3. podpišem da mot. kolesa ob koncu sezone ne bom odjavil(pridobim dodatnih 40% oz. 50% če sem član MK)

To pomeni da me zavarovanje stane samo 42% izhodiščne cene. :OK: GORENJSKO!

Ali je varijanta da se točka 1. izvede kasneje (septembra) ugodnosti točke 2. in 3. pa bi začel kmalu koristiti?

Hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!