Skoči na vsebino

Nina (motoristka) umrla v prometni nesreči pri Črnem Kalu


chris

Priporočene objave

Tacko, Vladek in še kakšen bistroumnež tukaj !

Utihnita že enkrat !!!!!!!!!!! Mislim, da se tukaj ni potrebno prepirati o tisti prekleti "karjoli".

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta.......

NINA je mrtva :cry: , Robi trpi (sem govoril z njim), družina je v šoku.....

pustite vsaj zdaj te teme pri miru, pa raje jutri pridite v cimvecjem številu na pogreb z motorji - to so zelje družine,RObija in verjetno tudi Nine.....

Velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno samo se en stegne jezik v razpravo o tem, kdo je kriv ali ne, bom vse pobrisal se za nazaj!!! Nehajte omalovazevati Nine na tak nacin, ker je nespostljivo!!! To je zdaj izraz diktature, pa me ne zanima, ce ima kdo kaj proti!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BLJAK, men se zdi tok blesavo da tuki gor debatirate o tem kaj kdo je in kaj kdo ni. KAR JE JE IN SE ŽAL NE DA SPREMENIT. slabo mi pa je da se greste uno REKLA - KAZALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi tudi na ta nacin ti izrekava iskerno sozalje, prav tako pa tudi tvojim in Nininim starsem.

:( :(

Simon & Anja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej me nima da bi pisal ampak hvala vsem za sozalje ampak eni motosvetovci ste pa taki kreteni, ker ne veste kaj se je dogajalo in pisete v 3 DNI!!!!!!

Zadrzte zase al pa pisi kje drugje kjer jaz tega ne bom bral!!!! Drugic bo nekomu od vas padla samokolnica v glavo ali pod prednje kolo kaj boste potem rekli????Kako se ima voznik prikolice????!!ah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjemite vsega kar piše v časopisih...voznik se NI umaknil na desno temveč je zapeljal levo čez dvojno neprekinjeno črto, ustavil malo višje od avtobusne postaje, naložil prikolico, obrnil nazaj čez dvojno neprekinjeno črto in se odpeljal nazaj proti Kranju. Vsa zadeva se je dogajala cca 40 metrov nižje in samo slepec vsega dogajanja ne bi opazil.Res je, da se vsakomur lahko zgodi nesreča, ampak človek se je odpeljal, po zakonu pa je dolžan pomagati udeležencu v nesreči. Razumem tudi, da je človek trenutno v šoku ampak, da ne prideš nazaj, da te morajo policisti pripeljati, da tudi potem nimaš vesti, da bi prišel do robberrta, svojcev in se opravičil, da je naredil napako, karkoli...tak človek ni za na cesto, ker nima kančka vesti in spoštovanja do drugih udeležencev v prometu. Še toliko slabše, da je sam motorist....

LP Erick

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mizernost duše in človečnosti dol. primerkov ni izraza.

Robert:

Spomini so kot rože.

Ljudje so z nami in ob nas toliko kolikor želimo.

Drž se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvedel za grozno nesrečo :( :( :( GROZA, kaj se lahko človeku zgodi. Čeprav je nisem poznal, sem zelo žalosten :( :(

Moje iskreno sožalje družini, sorodnikom, prijateljem,...

Ta trenutek ne morem povedat čist nč drugega, razen ZAKAJ SE MORAJO DOBRIM LJUDEM DOGAJAT HUDE STVARI?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sozalje!

Tudi jaz je nisem poznal. Zalostno, da mora tako koncati mlado zivljenje. Tega dejstva se ne da spremeniti, lahko pa upamo, da ne bo vec smrtnih zrtev. Kajti, vseeno nam ne more in ne sme biti!

Tudi sam bi skoraj koncal zivljenje na podoben nacin, sicer pred dolgimi 13 leti, pa se tega se danes dobro spominjam.

Rest in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ostal sem brez besed v solzah, brez sape in žalosten.....

robberrt iskreno sožalje ob prehudi izgubi, iskreno šožalje tudi Nininim staršem.

Sam sem izgubil komaj 14 let staro sestrco in vem, da se te bolečine neda opisat, spoznal sem da si moraš želet živet a žal to še danes ne zmorem, upam da en dan bova spet lahko.

Mislim na vas,

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob takih trenutkih me prime, da se ne bi nikoli več vsedel na motor. Usoda se res kruto poigra z nekaterimi. Mam pa en predlog za vse, ki nas ne bo na pogrebu, da se vsak sam pri sebi vzame "minuto molka" v njen spomin in v spomin tistih, ki delijo podobno usodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutri (z motorjem) iz Lj proti Kr

Racunaj na kolono motoristov.

Upam, da pridete v najvecjem moznem stevilu z dVokolesniki! Vreme bo zelo primerno.

Manjsa skupinica nas starta iz LJ ob 14:30 :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!