Skoči na vsebino

Nina (motoristka) umrla v prometni nesreči pri Črnem Kalu


chris

Priporočene objave

:cry: iskreno sožalje vsem njenim :cry: :cry:

polona in gorazd

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako rad imam te poletne oblake:

njene korake se spremljali,

ko je čez trave večerne prišla.

Tako imam rad te vrbe ob vodi,

zamišljene v tiho,

nežno pravljico o njej.

Nihče ne ve, kaj šepetajo.

Samo jaz.

I. Minatti

Nina.....naj ti bo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrala sem zadnji del! Mislim a lahko nehate enkrat z obtožbami kdo je kriv!?! Že pri svoji nesreči sem imela par pametnih na račun vožnje Alija! Če se ne strinjate z izjavami od ljudi, ki so bili poleg se izživljajte kje drugje ne pa na forumu. Robi in domači kateri berejo napisane besede že dovolj trpijo in to kar si pa eni dovolite oz. dovolijo je pa višek!

LJUDJE VI SI NE MORETE MISLIT KAKO BOLIJO TAKE BESEDE, KI VEŠ DA NISO RESNIČNE! POSKUŠAŠ SE POBRATI A TE TO POTEPTA, ZBIJE TI VOLJO.

Še enkrat iskreno sožalje vsem sorodnikom in Robiju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motoristom in prijateljem, ki ste v takšnem številu udeležili žalne slovesnosti v spomin drage Nine, se Vam iz srca zahvaljujem. Prav tako se vam zahvaljuje družina Nine in Robija, ki ste jih do solz ganili z vašo prisotnostjo in izkazano častjo do Robija in pokojne Nine. Zahvala gre tudi tistim, ki ste bili v srcu z nami in nam stali ob strani ob težkih trenutkih, pa čeprav z besedo, ki v takšnih trenutkih pomeni več, kot si lahko nekateri mislijo.

Še posebno se zahvaljujem vsem, ki ste prispevali sredstva za nakup cvetja, na posvetilu je pisalo Prijatelji iz Motosveta. Vaš odziv je bil enkraten. Preostanek denarja sem izročil Perli, ki ga je, poleg svojega, izročila Nininim staršem.

Po pogrebu sem se pogovarjal s Suzukijem, pa je prišla mimo starejša gospa, je morala biti v 70-ih letih, se zahvalila za tako lepo gesto, ki ste jo namenili Nini, Robiju in vsem prisotnim. Vsi prisotni bodo od danes naprej na motoriste gledali z drugačnimi očmi.

Hvala lepa, čim manj ovir na cest in varno vožnjo, vam želi družina Omerzel, družina Očko ter Erick z družino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes sem izvedel za tragično nesrečo. Res žalostno. :cry:

Iskreno sožalje vsem prizadetim.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo veliko motoristov...pa veliko motosvetovcev....?

Upam, da ste se poslovili od nine tudi v imenu nas, ki nismo bili prisotni!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Po pogrebu sem se pogovarjal s Suzukijem, pa je prišla mimo starejša gospa, je morala biti v 70-ih letih, se zahvalila za tako lepo gesto, ki ste jo namenili Nini, Robiju in vsem prisotnim. Vsi prisotni bodo od danes naprej na motoriste gledali z drugačnimi očmi...

Žalostno je, da nam pri ljudeh nekako ne uspe pritegniti pozornosti z dobrim vtisom v lepih, prijaznih okoliščinah. Če nam pa že uspe, je to skoraj vedno v primeru, ko so žrtve že padle :( :x :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je lepo (kolikor so takšne stvari lahko lepe), ker nas je bilo veliko (okoli 50), vendar upam da nam česa takšnega dolgo dolgo ne bo treba ponoviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je lepo (kolikor so takšne stvari lahko lepe), ker nas je bilo veliko (okoli 50), vendar upam da nam česa takšnega dolgo dolgo ne bo treba ponoviti.

NIKOLI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, nekaj dni sem bil odsoten :oops: , sedaj pa to... :( :( :( :( :(

Moje iskreno sozalje!

Lepa gesta motoristov na pogrebu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje družini,Robiju.

Zares je žalostno ,da so se Nini tako veseli trenutki tako nesrečno zaključili :x Mare 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRAGA NINA:

Z neizmerno bolečino in žalostjo v srcu si ves čas zastavljava vprašanja "zakaj se je morala zgoditi ta nesreča"..... odgovora pa ni in ni. Toliko radosti in veselja je bilo v naših srcih tisto nedeljo.... neznana sila nas je kot magnet vlekla proti morju....

Prišli smo do Izole kjer smo tik ob morju lovili sončne žarke, si privoščili kavo in sladoled ter delali načrte za prvomajski izlet v Dubrovnik. Pred odhodom domov smo se pogovarjali, da se ustavimo še na kraju kjer se je ponesrečil naš Hitri - Ali. Ni nam bilo usojeno.... :(

Na asfaltu črnokalskega klanca pred odcepom ceste za Socerb in Podgorje je ugasnilo tvoje mlado življenje.... :cry: Le kje je bil takrat tvoj angel varuh... tega ne bova nikdar izvedela.

Ne najdeva dovolj lepih besed s katerimi bi opisala tvojo enkratno osebnost. Bila si prijateljica kakršne si človek lahko samo želi....

S teboj je odšel tudi del naju. Iskreno upava, da tam kjer si zdaj ni strahu in bolečine ampak samo radost in veselje, kakršno si ti izžarevala.

Nina - vedno boš ostala v najinih srcih

Še enkrat iskreno sožalje vsem sorodnikom in Robertu :( :cry:

Prijatelja Bojan in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo mi je žal,ker sem šele zdaj izvedel za nesrečo.

Iskrene sožalje vsem prizadetim in hvala vsem ,ki so kakorkli pomagali u tako težkih trenutkih,tistim ki so jo potrebovali.

Upam, da se kaj takšnega ne ponovi NIKOLI več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi moje sozalje vsem njenim bliznjim :(

(sej bi že takoj napisal to sam sem mel podrt računalnik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!