Skoči na vsebino

Nina (motoristka) umrla v prometni nesreči pri Črnem Kalu


chris

Priporočene objave

jebo mater...to ne moreš verjet. ko v rusiji, še tam ni taka štala.

Upam, da ga bo dosegla roka pravce.

(Justice may be blind, but it can see in the dark)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moje sožalje. (nisem motorist, ampak vas spoštujem in upoštevam v prometu, tudi zaradi velike izpostavljenosti in ranljivosti kot se je žal pripetilo tudi tukaj)

Obvestilo je žal točno, prikolica je bila polna čez rob, velike stvari so bile dobesedno nametane vanjo in mislim da nič privezane. Res velika smola za nič krivo punco :(

Včeraj sem sicer videl ogromno motoristov in niti eden ni kogarkoli ogrožal s kakšnim brezglavim prehitevanjem ali divjanjem, tako da upam da bodo žalostni dogodki včeraj prikazani verodostojno da ne bodo dekleta blatili s "sama je kriva, kaj pa divja/prehiteva čez polno".

Še enkrat sožalje vsej moto družini in vsem njenim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policijsko porocilo:

"Na glavni cesti Koper - Kozina, izven naselja Črni kal, se je 13.4.2003 ob 17.53 uri zgodila prometna nesreča, v kateri je umrla voznica motornega kolesa.

22 letna voznica motornega kolesa iz okolice Kranja, je vozila v koloni treh osebnih vozil in treh motornih koles.

Kot prvi v koloni je vozil 51 letni voznik osebnega avtomobila iz Kranja, ki je imel na vozilu pripet priklopnik, na priklopniku pa je imel naloženo tudi samokolnico. Ker le-te ni imel pravilno naložene, je med vožnjo padla s priklopnika, ki je ostala privezana na vrvi in se je vlekla za vozilom. Ko je voznik to opazil, je z vozilom zmanjšal hitrost z namenom, da ustavi. Hitrost sta zmanjšal tudi za njim vozeča voznika osebnega avtomobila in motorista.

Voznica motornega kolesa, ki je vozila kot zadnja, je pri zaviranju padla po vozišču. Pri padcu je utrpela tako hude telesne poškodbe, da je na kraju nesreče umrla."

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično s težkim srcem sem danes prihajal na naš Motosvet. Kot, da bi čutil. Po včerajšnjem lepem dnevu in lepi vožnji s svojo boljšo polovico, sem nekaj minut po koncu vožnje videl par posnetkov o nesreči ubogega dekleta na TV. Tako se je lep dan končal s pelinom v srcu in mislijo na nesrečno šele 21 letno dekle. In sedaj še izvem tukaj od kod in čigavo dekle je bila in zakaj je ni več med nami. Preveva me žalost in ogorčenje nad neodgovornim odnosom nekaterih bedakov zaradi katerih umirajo nedolžni in nemočni na cestah.

Robi, moje iskreno sožalje. :cry:

ROCKY :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*"#&%#?#$

Pa tak idiotizem!!!!! Saj folk ni normalen! Kako se lahko kaj takega sploh zgodi!

:cry: ...sožalje... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erick: Lepo to.(solze imam v očeh)

Sem že mislil kaj takega sprožit samo se nekako nisem upal sploh zato ker je nisem poznal.

Predlagam da vse stvari lahko objavljaš tule potem bo pa že admin med novice dal kar se mu bo zdelo pomembno.

A se lahko kak forumaš pri meni oglasi da dam za kako svečo, pa da se probam znjim kaj zmenit! Ne morem več.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi....če si kje blizu...laibach....oziroma cca 30-40km iz kranja greva lahko na kako kavo, ker bi tudi meni prijala.

Lahko se nama še kdo pridruži...moj GSM imate. lahko pridete do kranja....častim kavice.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje izrekam tebi Robi in seveda vsem bližnjim

Še ena tragična smrt motoristke, ki za vse skupaj ni nič kriva. Je že čas in dovolj ničkrivih žrtev, da se bodo ostali udeleženci (avtomobilisti), začeli bolj odgovorno obnašati v prometu?

Za tipa z prikolico pa težko najdemo dovolj visoko kazen za takšno izgubo, ki so jo doživeli njeni bližni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je erick ze napisal: obstaja posebna sticky tema, da boste lahko takoj videli, kaksne so zadnje novice in obvestila.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!