Skoči na vsebino

Nina (motoristka) umrla v prometni nesreči pri Črnem Kalu


chris

Priporočene objave

Hanzi....če si kje blizu...laibach....oziroma cca 30-40km iz kranja greva lahko na kako kavo, ker bi tudi meni prijala.

Lahko se nama še kdo pridruži...moj GSM imate. lahko pridete do kranja....častim kavice.....

LP

Nisem mislil na! Je drugih dovolj ki vem da bodo rade volje prišli do mene. Drugače pa sem jaz v bolnici naslov imaš pa pod avatarjem. Pa ni treba hodit k meni kot sem ti že napisal. Verjamem da jih je tule veliko ki bodo prišli namesto tebe. Ti imaš dovolj drugih skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje. :cry:

Sem mislil, da se bo to končalo z odhodom Hitrija lansko leto, pa kot kaže nismo te sreče. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:.......pa to ni res, ostajam brez besed, roke imam mrzle in potne......Robi iskreno sožalje od Giannija :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno nisem edini, ki je ob branju tega topica potočil solzo ali dve.

Žalostno. Pa tako lep dan se je zdel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno v tistem času je bil pri meni Lucky in če se ne motim ste nekje omenjali da jeimel namen z vami jit na morje :oops: Naprej ne bi pisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na ridah smo se pozdravili preden je odpeljala.........vesela, simpatična in energična :D .......... :( :( :(

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:x :( :cry: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje iskreno sožalje !  

Ali mogoče kdo ve , če je njenemu očetu ime Leon in se ukvarja z prodajo PC-jev ?

Ne vem za ime vem pa da se ukvarja s prodajo PC-jev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje iskreno sožalje Robiju in ostalim svojcem. Vsaka smrt je žalostna, smrt mladega človeka pa še toliko bolj. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!