Skoči na vsebino

Nina (motoristka) umrla v prometni nesreči pri Črnem Kalu


chris

Priporočene objave

Življenje v katerem živimo je kruto! ROBI bodi močen tudi zate bo spet posijalo sonce! Težko je, vem! :cry: :cry: :cry: :cry:

Iskreno sožalje Robiju in vsem domačim.

Srečala sem Vikinga in mi je malce opisal situacijo, želim vama hitro okrevanje! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje sožalje

tale novica je padla med nas kot bomba.srečal sm starejšega prijatla motorista in mi je samo rekel: ''a že veš?'',pa doma smo že s starši predebatiral,pa s frendi...res grozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav sva se ze slisala, se enkrat iskreno sozalje Robi in res bodi mocan, vsi ti stojimo ob strani.

Iskreno sozalje tudi ostalim svojcem.

Nina, pogresali te bomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nine nisem poznal.

BILA JE ENA IZMED NAS, MOTORISTOV.

Še bolj me je pretreslo, ker bo šla tudi moja hči po naših, motorističnih stopinjah.

ISKRENO SOŽALJE DRUŽINI, PRIJATELJEM ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nina rad sem te imel od vsega začetka in upal da ne bo potrebno nobenemu to pisati ampak pred 2 minutama sem izvedel da naju je pustil na cesti ležati motorist iz kluba MOTO GUZZI, bi pa je človek kranjčan (ostalo zbrisano by ice).Svet je majhen....Kranj pa še bolj.

Letos smo se srečali v POLO trgovini v Muenchnu ko smo bili na IMOTU in je še rekel da se vidimo kaj na 3M.

Prasec ni mogel tud priti zraven in se spreneveda da se je sploh kaj zgodilo. Tudi sam ima otroke enega starega okoli 25 let, drugi pa 19.

******* HVALA!!!!!!!

Upam da bodo kolegi in ostali motoristi videli kaj je storil, uničil življenje najprej družini Omerzel in vsem njenim sorodnikom.

Nina vem da lepo počivaš in nas gledaš ter spremljaš na vsakem koraku, ter nikoli ne pozabiti KAKO SEM TE IMEL RAD....

RAD TE IMAM ŠE SEDAJ

Tvoj srček Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robi, vem da je tezko, vendar z jezo ne bos nicesar priklical nazaj. Ohrani jo v lepem spominu, za tistega pa se bo ze palica nasla - vse se vrne.

Drzi se!

LP, Vlado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!