Skoči na vsebino

Nina (motoristka) umrla v prometni nesreči pri Črnem Kalu


chris

Priporočene objave

V imenu vseh sosolcev iz faksa, ki ga je obiskovala Nina zelim tebi Robi, bratu Maticu in stašrem ISKRENO SOŽALJE....prazaprav nevem kaj bi še dodal....

Robi drži se!.......

.......verjetno si slišal že iz mnogih ust, ...vendar tako vsaj veš da tudi ostali čutimo kako hudo je tebi in še marsikomu....tako veš, kako SUPER oseba je bila Nina, Nina ki je ni več... :( ...

Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robbert!

Ne otežuj si trpljenja še z jezo. Morda pa ni bilo tako in si zastonj mučiš srce. Za tolažbo bi ti rada povedala dogodek, ki se je zgodil pred 30 leti moji znanki, morda boš čutil manj sovraštva in boš lažje sprejel ravnanje krivca nesreče.

Morda je moški, ki je kriv, doživel šok, ko je videl, kaj se je zgodilo, tako kot ga je doživel oče moje že omenjene znanke. Ko je bila stara 6 let, ji je oče na domačem dvorišču, ko je lezla iz avta, priprl roko med vrata avtomobila, tako da ji je zlomil roko. V trenutnem šoku je svojo lastno hči postavil iz avta na dvorišče, kjer je ostala sama, sam pa se usedel v avto in se odpeljal. Vrnil se je šele čez pol ure, ko so otroka že odpeljali na urgenco. Ob tem pa naj povem še to, da je bil ta gospod zdravnik v kliničnem centru in zdravniki že iz etike pomagajo tudi tujim ljudem v nesreči. Torej vidiš, da lahko šok povzroči marsikaj.

Vem, da to ne bo omililo tvoje bolečine, toda morda se boš zamislil in si ne boš nalival še dodatnega strupa na rano, ki je že brez tega dovolj velika.

Mislim nate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze je parlamentirat zakaj se Vranicar ni ustavil, saj sam ve najbolje. Zase vem, da sem se vedno ustavil in se tudi bom, ce ima motorist al pa voznik avtomobila tezave ali nesreco na cesti. Nikoli nisem bil v situaciji, da bi povzrocil nesreco zato ne vem kako bi reagiral, upam pa, da bi pravilno.

Se enkrat iskrene sozalje. Ce rabis pogovor na forumu ali pa tudi v zivo mi sporoci. Mislim, da lahko to pricakujes od vecine Motosvetovcev. :cry: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry za zamudo....! Srh, jeza, žalost in strah, to so občutki ki me prevevajo ko berem te informacije.

Vsem prizadetim, iskreno sožalje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi vsem svojcem in bližnjim izrekel iskreno sožalje ob tragični izgubi Nine. Nerazumem nekaterih piscev, da za tragično smrt Nine obtožujete voznika osebnega vozila, kateri naj bi imel prikolico in na njej naloženo samokolnico, katera naj bi padla iz prikolice. Tudi, če je to res pa ta prikolica ni bila vzrok smrti mlade Nine. Iz poročila koprske policije je razvidno, da je ta voznik ukrenil vse potrebno in se je v skladu z vsemi pravili umaknil na desno ter prikolico pobral. Za njim je vozilo kar nekaj avtomobilov, ki so upočasnili vožnjo in se varno izognili nesreči med njimi sta bila tudi dva motorista, žal je usoda to Nini preprečila. Vsi vemo kakšne kolone in kakšni zastoji se odvijajo na Črnem Kalu. Koliko prometnih nesreč se je zgodilo na tem delu cestišča. Seveda policija vedno najde vzrok ( prehitra vožnja, neprilavilna varnostna razdalja...), vendar govorimo o delu cestišča, katero je zelo nevarno in kaj je država v vseh teh letih storila za izboljšavo tega cestišča in v izogib prometnim nesrečam v bistvu nič. Vsi čakamo na avtocestni odsek. Ne zdi se mi vredu, da nekoga poimensko krivite za nastalo situacijo, saj mu krivda še ni dokazana in je bil zgolj udeleženec tako kot ostali vozniki za njemu. vsi vemo, če prvi v koloni začne zavirati, se takorekoč deseti dobesedno ustavi. Ravno tako mediji pišejo članke v stilu Hickokovih srhlivk in nimajo niti malo slabe vesti, da z svojimi objavami zavajajo svoje bralce druge pa spravljajo v kritične situacije. Verjemite, da vem kaj je tragična izguba najbližjega zato vam lahko polagam na srce, da se je usoda kruto poigrala z mlado Nino in ne obtožujte, če niste prepričani in ne veste kaj se je dejansko dogajalo. Ali se je kdo od vas vprašal kaj ta voznik katerega obtožujete doživlja oz. njegova družina, ki je za prometno nesrečo izvedela šele kasneje ko so ga ustavili Postojnski policisti. Za konec bi dodal še to , z vsemi nami se lahko usoda kruto poigra ne olajšujmo ji zadeve, držimo varnostno razdaljo in prehitevajmo ko je to varno, saj je vsem popolnoma jasno, da smo motoristi zmeraj premalo vidni oz. vozniki osebnih vozil nas ne spoštujejo tako kot bi morali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tacko: tudi zagovarjanje take zadeve je brezpredmetno. Dejstvo je da voznik ni ravnal v skladu s pravili, saj samokolnice na prikolici ni imel pravilno pritrjene. Ne glede na cestni odsek ... ce bi se to zgodilo na avtocesti marsikdo pri zakonsko omejeni hitrosti 130km/h samokolnice na cestiscu sploh opazil nebi oz. bi jo prepozno.

Razglabljanje o tem sedaj itak nima pomena, dejstvo je, da Nine ni vec med nami. Take razprave bi pustil za kdaj drugic.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tocno on je kriv... Poleg tega je omejitev hitrosti vozila s prikolico 80 km/h. Tako da niti ni pomembno koliko je vozil - kot mi je bilo povedano od ljudi, ki so sli po motor od Vikinga so se celo voznjo vozili zelo pocasi, ker Nina ni bila navajena motorja in je to tudi lepo povedala in da ne bo prehitevala ali prehitro vozila.

Lincat tipa, boli me kurac, ko bi vsaj privezal uno karjolo, kot bi jo bilo treba.

osebno me pa boli kurac, kaj on dozivlja ali pa njegova familija... Karkoli ze je to NULA!!! v primerjavi z Ninino druzino ali pa Robijem in najbrz njegovo druzino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: Sožalje !

Matic & Dada

P.S.

Vprašal bi samo to, ali kdo ve kaj je z Kiti in Vikingom, baje sta bila tudi onadva udeležena v nesreči ?

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: Sožalje !

Matic & Dada

P.S.

Vprašal bi samo to, ali kdo ve kaj je z Kiti in Vikingom, baje sta bila tudi onadva udeležena v nesreči ?

Matic

Z vikingom je vse ok... Kiki je pa očitno dobila od Nine udarec v nogo in je sicer na travmi, ampak baje naj ne bi bilo nič hudega oz. zlomljenega. Vsaj to........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tačko, napisal si par bedarij. Voznik se je ustavil in pobral samokolnico, jo dal nazaj gor na prikolico in se odpeljal naprej. Ne mi rečt, da ni videl, da je med tem Nina že ležala na tleh.

In ni opravičila, da ni privezal samokolnice tako, kot je treba, ni opravičila, da je vozil po levem voznem pasu, čeprav je imel zadaj prikolico, ni opravičila za to, da je vozil po levem pasu sigurno hitreje, kot 80 km/h zaradi prikolice. Ni opravičila, da se je začel ustavljati sredi cestišča in potem zapeljal na desno stran. Ni opravičila, da ni vsaj pogledal, če se je zaradi tega kaj zgodilo, ampak je samo pobral in šel in predvsem:NI OPRAVIČILA TO, DA SE JE DEJANSKO ODPELJAL. KDO MU BO DANES VERJEL, DA NI NIČ VIDEL.

In res, se sprašujem, kako se danes počuti..... in upam, da bo globoko razmislil glede svoje MALOMARNOSTI.

Ja res je, Nina je bila mogoče neizkušena. Ampak do tega ne bi prišlo, če NJEMU ne bi samokolnica dol padla.......

to so dejstva...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vladek nespodbitno dejstvo je, da žal Nine ni več med nami. Vendar vseeno te sprašujem ali obstaja možnost, da je voznik samokolnico pripel po predpisih in se je po naših ˇčudovitihˇcestah privez zrahljal, ali si prepričan, da je samokolnica padla oz. obtičala na cestišču? Kaj če jo je voznik privezano vlekel po cestišču in takoj ko je to opazil zavil desno in jo ponovno pritrdil. Vseved ti pa sam navajaš, da Nina ni bila vajena motorja, veš kaj je najbolj tragično, zaradi takih vsevedov kot si ti, je na svetu veliko gorja. Glede tvojega spolovila pa ti svetujem, da obiščeš najbližjo pristojno institucijo, da ti oblažijo bolečine. Edino kar si pravilno navedel je, da Robi in njeni starši preživljajo hude čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej iskreno sožalje :( :(

Ne bom se spuščal v situacijo, ker me ni bilo tam in ne vem kaj se je zgodilo. Kar pa se tiče, da za njegovo ravnanje ni opravičila ... to kar se je zgodilo njemu se lahko zgodi vsakemu izmed nas. Pomislite ali vedno upoštevate vsa pravila? Ne morem(o) pa mu odpustiti tega, da je odpeljal naprej. Pa šok gor ali dol.

Še enkrat iskreno sožalje :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voznik je vedel kaksne so ceste oz mora predvidevati. Ce se je privez zrahljal, prikolica ze ni bila dovolj pritrjena. Tako slabih cest zopet nimamo - so salbe, vendar sem se vozil po slabsih. To je treba vzeti v zakup ...in ce ena vrv ali trak ni dovolj, pa se jih vzame 10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesramno, nespoštljivo

tako razpravljanje namreč.

umrla je mlada punca. umrla!!

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja umrla je. Ti ne znam povedati, kako mi je žal in mi tudi ni treba. Ne vem pa kje vidiš kaj nespoštljivega, vsaj v mojem postu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!