Skoči na vsebino

Kako naj prepričam


KR1

Priporočene objave

Če najdete recept, kako nekomu nekaj zbit iz glave, bi bil tudi jaz vesel... :? :? Bi ga takoj šel vnovčit v lekarno za zdravilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če najdete recept, kako nekomu nekaj zbit iz glave, bi bil tudi jaz vesel... :?  :? Bi ga takoj šel vnovčit v lekarno za zdravilo...

Saj bi ti povedala, pa bi marsikdo planin po meni, zato bom raje tiho. Že večkrat sem opazila, da je tukaj marsikdaj motoristom vse (no ja, skoraj vse) dovoljeno, ostalim udeležencem v prometu pa ne, ob enem pa se pozablja, da smo tudi sami tako motoristi, kot avtomobilisti, pešci in še kaj. Dvojna morala pač :cry: . Drugače pa je zame norec vsak, ki ne spoštuje pravice do varnosti drugega. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko kozlarije tukaj slišiš. Noro !!!

Prvič: sploh ne verjamem, da punca 130 km/h čez dvorišča vseka, če pa že, je pa totalna "KRAVA" in potencialna morilka.

Ne vem, kako bi se motoristi pogovarjali, ko bi taka motoristka zbila otroka pri 130. verjetno bi jo izobčili, sicer pa kot pravim, veliko ljudi se pride sem gor "hvalit".

Mislim, da je zelo malo takih, ki peljejo tako čez naselja, ali pa sploh verjamejo temu.

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, tvoje besede od nedelje mi še danes odzvanjajo v glavi :)

katere besede pa ...

Zaželel mi je, da bi s takim motorjem, kot ga imam, v enem kosu in brez poškodb preživel celo sezono... potem, ko je videl, da sem na avtocesti malo bolj potegnil... No, vsaka taka dobrohotna želja od človeka, ki ima veliko več izkušenj, mora dati normalnemu človeku misliti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - obstajajo pa tud razlicna naselja:

1) - ozke ceste z zaprtimi ovinki, hise iz obeh strani, prehodi za pesce...(Rosnja, Loka, Zlatolicje...)

2) - 2 kilometrska ravnina, na eni strani bajte na drugi strani polje...(Hajdose pri Ptuju...)

OMEJITEV V OBEH PRIMERIH ENAKA (50, 60 ali 70)!  

Tisti ki pozna to cesto ve kak se tam vozi, zdaj pa bi proso se kaki komentar... :wink:

Omejitev načeloma nikoli ni brezveze... In vprašaj malo, koliko človekov-palačink so že dale Hajdoše ali podobna "okolja, primerna izstreljevanju nad 200 km/h" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

area,izven naselja in na preglednih delih nic ne recem...... samo v naselju 130 km/h  :?:  ......a je to res potrebno?!

Mogoče pa se ji na faks mudi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič: sploh ne verjamem, da punca 130 km/h čez dvorišča vseka

Oh, Matic, vse zivo najdes ... vem za bedake, ki imajo rekord malo nad 200km/h skozi Zagradec ob Krki, kjer imamo vikend ... (vas, omejitev 40, mestoma 50). :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, Matic, vse zivo najdes ... vem za bedake, ki imajo rekord malo nad 200km/h skozi Zagradec ob Krki, kjer imamo vikend ... (vas, omejitev 40, mestoma 50).  :?

Prisežem, da je to res kar pravi cyc, ker živim v Zagradcu!!! Ti zmanjka prstov na roki in nogi, če bi jih hotel šteti.... Mednje spada oz. je spadal moj najdražji, ker težim ko blesava zarad tega!! :evil: :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti zmanjka prstov na roki in nogi, če bi jih hotel šteti....

Ti se sicer zafrkavas, ne vem koliko je ona hitrost pretirana (saj vemo kako ribici merijo ulov ...). Ampak tako po obcutku - vec kot 150km/h vsekakor. Direktno pacienta(ov) ne poznam, samo enega znanca njihovega ... :D

Sem pa zadnje leto bil zelo malo tam, tako da ne vem, ce je naravna selekcija ze opravila svoje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti zmanjka prstov na roki in nogi, če bi jih hotel šteti....

Ti se sicer zafrkavas, ne vem koliko je ona hitrost pretirana (saj vemo kako ribici merijo ulov ...). Ampak tako po obcutku - vec kot 150km/h vsekakor. Direktno pacienta(ov) ne poznam, samo enega znanca njihovega ... :D

Sem pa zadnje leto bil zelo malo tam, tako da ne vem, ce je naravna selekcija ze opravila svoje ...

Verjetno si narobe prebral, ali pa razumel prebrano.... :?

Prstov na roki in nogi ti zmanjka za štetje motoristov ki divjajo skozi naselje in ne za merjenje hitrosti... :wink:

Kar se pa naravne selekcije tiče.... sezona se je šele dobro začela, tako, da bomo še videli!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si narobe prebral, ali pa razumel prebrano.... :?  

Prstov na roki in nogi ti zmanjka za štetje motoristov ki divjajo skozi naselje in ne za merjenje hitrosti... :wink:

Sem ze prav razumel, samo pretirano se mi zdi, onih "ta hudih" je najvec "ene par". Ce so se :twisted: :wink:

Kar se pa naravne selekcije tiče.... sezona se je šele dobro začela, tako, da bomo še videli!!

Ja :cry: :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se pelje 130 v primeru da daleč na okol ni nobenga,in so hiše,postavljene daleč od ceste.Ali pa ponoči ko ni nikjer žive duše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se pelje 130 v primeru da daleč na okol ni nobenga,in so hiše,postavljene daleč od ceste.Ali pa ponoči ko ni nikjer žive duše.

Ne, na žalost se ne...če se izven mesta fura po 130, me ne peče vest, sam ko pa po mestu divja med ulicami, na katreih sploh ni semaforjev, pa mi ni fino biti zraven.

Hočko, zaenkrat je še nisem rešil. Bova pa skup šla na policijski trening, ko pridejo k nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

lp sem delu izpit za motor zravn instruktor na coperju on peljal mimo jaz caku na prehodu da bi ga ujel sem mogu v ozki ulci kr stisnit res zakon obcutek to bi delu skos verjetno uziva v tem da grejo stvari hitro mem najlazja resitev je neodvisnost motorja ali je cestn al enduro torej punca je skrit talent predlog ji omogocit teren kjer bo uzivala varno naprej cross endura race super moto lp

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp sem delu izpit za motor zravn instruktor na coperju on peljal mimo jaz caku na prehodu da bi ga ujel sem mogu v ozki ulci kr stisnit res zakon obcutek to bi delu skos verjetno uziva v tem da grejo stvari hitro mem najlazja resitev je neodvisnost motorja ali je cestn al enduro torej punca je skrit talent predlog ji omogocit teren kjer bo uzivala varno naprej cross endura race super moto lp

:D

lp mislim da si danes gladko zmagal v tekmovanju za imbota dneva lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sn pozn...sam mislim da deklica beži pred tabo.. :OK:

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta deklca iz prvega posta je še med živimi, glede na skoraj 3 leta staro temo?

iščemdivjopress :D

@rak rakovico zig zag: če vse dogaja hitro okol tebe pomen ... da ne dojemaš lih dobro :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp sem delu izpit za motor zravn instruktor na coperju on peljal mimo jaz caku na prehodu da bi ga ujel sem mogu v ozki ulci kr stisnit res zakon obcutek to bi delu skos verjetno uziva v tem da grejo stvari hitro mem najlazja resitev je neodvisnost motorja ali je cestn al enduro torej punca je skrit talent predlog ji omogocit teren kjer bo uzivala varno naprej cross endura race super moto lp

:D

Že vzdevek imaš tako konfuzen kot je tekst. Daj raztolmači nam tole, lepo te prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!