Skoči na vsebino

DUCATI 620 i.e. vs. KTM DUKE II


Adrenalin

Priporočene objave

jaz pa ne vem ali so mi bolj všeč dunajski zrezki ali banane ... :lol:

... oba motorja sta huda za ovinke ... jaz bi imel oba, če pa izbiraš, pa navijam jasno za M620 :) ... malce bolj splošen ... tudi za potovat v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od vragolij, ki bi jih rad počel in koliko daleč bi se rad premikal

sam bi šel na duka, ker mi visoka drža bolj sede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj ti recem ... dilema :lol: :lol:

Jaz se tudi ne morem dostikrat odlociti med puranjim zrezkom v gobovi omaki in postrvijo :lol: :lol: :P :twisted: :wink:

Aja - Duke zna biti precej grob, za dolge voznje ga bos preklel, sicer pa ... poglej kake teste pa bos videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malo po iskalniku. o dotičnih motorjih je že kar nekaj napisanega. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... tud jaz sem mel podobno dilemo...

Izbral sem Italiajana, čeprav mi je tud Duke zelo všeč in sem prepričan, da karkoli boš vzel, boš naredil v redu...

Bojda so servisi na Duku dost pogosti in ne ravno poceni .. malo preveri za vsak slučaj ..

Da pa ti otežim izbiro še o daljših turah ...

Že večkrat sem videl kake tujce (Nemce, Avstrijce), ki so potovali čez SLO na Duku... :) :twisted: Zdaj pa trpi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda so servisi na Duku dost pogosti in ne ravno poceni .. malo preveri za vsak slučaj ..

Serviserja boš pa v vsakem primeru imel istega 8) :wink: ... Simon from unter Schmarna Gorra 041-744555 ... lahko direkt njega vprašaš kako je s servisi za oba motorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomen to o serviserju....da morjo obvezno vsi KTM ali pa Ducati tja vozit, al da edino on zna te motorje popravljat???

:?

Ni edini, je pa najboljši in povrhu vsega še pooblaščen in izšolan serviser za Ducati ... za KTM je pa menda edini v LJ in okolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tako vprasanje sa lijeve.... kje bos ti dobil duke II?! kolikor vem,je to limitirana serija.... lahko da se motim....upam zate. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duke I in II sta mi zelo dobro znana.saj zato sprasujem.ali je bil limitiran samo I ? :?

BTW II in jet black (lep ko satan) :arrow: 1966ma.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomen to o serviserju....da morjo obvezno vsi KTM ali pa Ducati tja vozit, al da edino on zna te motorje popravljat???

:?

Ni edini, je pa najboljši in povrhu vsega še pooblaščen in izšolan serviser za Ducati ... za KTM je pa menda edini v LJ in okolici.

Hja o najboljšem bi se dalo govort :arrow: ....poznam enega ali več ki so ga učili.....so namreč rahlo drugačnega mnenja :? .......pooblaščen :?: :?: :?: od koga že :?: :o :?: .....in še o KTM......nism vedu da MIK Mekanik ni iz Ljubljane :shock: :shock: :shock:

Hotscko......preveč si pristranski :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limited edition (ne me za roge držat) je bila mensezdi zadnja serija duka I
LP. Probaj na WWW.KTM.AT DUCATI je serđo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limited edition (ne me za roge držat) je bila mensezdi zadnja serija duka I

Jaz pa mislim, da je to bila ena vmesih serij. Sicer pa nam bo vec povedal IKE. :oops:

@ Ice: malo bi ti bil premajhen a ne? :wink:

@ Adrenalin: eden je za norije pocet :wink: :oops: :twisted: drugi pa za vozit. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v dilemi! Kaj naj kupim ???

KTM DUKE II

DUCATI Monster 620 i.e.

Ma sem bil tudi jaz v podobni dilemi pa sem se na koncu odločil za monstra 900 s katerim sem danes naredil prve kilometre.

Duke se mi zdi, da je namenjen bolj za vožnjo v stilu super mota in za guncanje afen po tromostovju medtem, ko se da z monstrom odpeljeti tudi malce daljšo furo. Ampak človek lahko marsikaj pretrpi in mislim, da bi se dalo tudi z KTM-om odpeljati kakšno daljšo furo sam se mi zdi, da bi blo dobro malce zamanjati razmerje zobnikov.

Za moje morebitne zmote se že v naprej opravičujem!!

Ižanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomen to o serviserju....da morjo obvezno vsi KTM ali pa Ducati tja vozit, al da edino on zna te motorje popravljat???

:?

Ni edini, je pa najboljši in povrhu vsega še pooblaščen in izšolan serviser za Ducati ... za KTM je pa menda edini v LJ in okolici.

Hja o najboljšem bi se dalo govort :arrow: ....poznam enega ali več ki so ga učili.....so namreč rahlo drugačnega mnenja :? .......

... takrat so ga še učili ... zdaj jih je pa mogoče presegel in dela sam ... samo ugibam ... saj ni treba 40 let šraufat motorjev, da si dober ... a ne

pooblaščen :?: :?: :?: od koga že :?: :o :?: .....

od ducatija :?: :!: ..oz ... distributerja zadolženega za SLO.

in še o KTM......nism vedu da MIK Mekanik ni iz Ljubljane :shock: :shock: :shock:

ah ... MIK ...

Hotscko......preveč si pristranski :!: :!: :!:

... ko boš enkrat videl tega človeka delat z motorjem, ti bo vse jasno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo ugibam...

Aha ugibaš torej... :?

od ducatija ..oz ... distributerja zadolženega za SLO.

to je neuradno... :arrow: uradno Ducati išče uvoznika za Slo in HR

ah ... MIK ...

Ja MIK ja.... :arrow: je pa pooblaščen in je iz Ljubljane

... ko boš enkrat videl tega človeka delat z motorjem, ti bo vse jasno ...

Videl, videl....vse mi je jasno :? :? :?

Torej mi je zdej tud ostalo kar mi še do sedaj ni bilo jasno, jasno. :idea: Ti vglavnem UGIBAŠ :!: URADNO informiraš folk z NEURADNIMI informacijami :!: in ZAVAJAŠ lastnike KTM-ov z informacijami o serviserjih :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Model pomiri se malo .... Simon Dacar je pooblaščen serviser za Ducati in zaenkrat glavni kandidat za prihodnjega uvoznika v SLO ... uradno to pač ni, ker uradno ne more biti ... a ti to ni jasno ...

... za KTM pač ni pooblaščen je pa gotovo kompetenten.

Kar se pa njegovega znanja tiče pa ti nimam kaj povedat, ker ne bo pomagalo ... jaz vem kam in zakaj vozim svoj motor na servis.

Zdaj pa raje svetuj Adrenalinu kateri motor in zakaj naj kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram prizati da sem čisto novi v teh vodah "motorizem" In tudi forume sem začel šele pred nedavnim prebirati. Ampak priznam da se ze zelo zabavam ob kakšnih duhovitih odgovorih. In tudi zelo cenim da se sploh kdo oglasi in kaj pripomne! Duke II bi kupil pri MotoJET in ga cenijo 1.866.000, Ducati MOnster pa bi me prisel pribilzno isti denar morda par 10 tisočakov več, ampak mislim da to ni bistveno! Kar se pa tiče servisov za KTM sem bil v četrtek v MB in so mi povedali takole!

Redni servis na 5000 KM = 25.000 SIT

Veriga = 17.000-20.000 SIT

Zavorne ploščice =8.000 SIT

itd....................

Veselim se novih debat in komentarjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni edini, je pa najboljši in povrhu vsega še pooblaščen in izšolan serviser za Ducati ... za KTM je pa menda edini v LJ in okolici.

Tole je tvoje besedilo iz pred dveh dni :roll:

...uradno to pač ni...

Kaj je zdej :? al je al ni uradno??? :?: :?: :?:

... za KTM pač ni pooblaščen

Ejga dej se odloč al je al ni :? :? :?

Ja Hotschko tebe pa res neki zeza.....dva dni nazaj si napisu da je uradni , zdej pa že ni več...kao za KTM je edini, ampak smo zdej ugotovil da sploh ni uradni........ :?: :?: :?:

In ti bi rad svetoval Adrenalinu kakšn motor naj si kup :( ....jaz ti že nebi verjel, saj potvarjaš resnico v prid tvojga prjatla serviserja :!: :!: :!:

In zdej se sprašujem če je ta tvoj serviser sploh kej vredn, al je to spet neki iz tvojega zelnika :shock: :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model,za zgodbo o ducati servisu in zastopniku si preberi doticno temo.

uradni zastopnik za ducati v sloveniji je trenutno BLM Leitner Austria v Bruck/Mur z posrednikom/distributerjem Motorradklinik v Leibnitz-u.v naslednih dveh letih je nacrt,da se najde slovenca za to delo,ki bo tudi odprl salon in servis v sloveniji.to je fakt.

za KTM se obrni na motorjet v MB.oni bi skoraj morali vedeti,kdo kje kako in zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!